Boşanmış bir adamla ciddi düşünmek ?

Mesele o bile değil ki. Adam gerçekten seviyosa ilk son fark etmiyor zaten erkek milleti bunlara takılmıyor heyecan motivasyon varsa yaşar senle aynı şeyleri sıkıntı değil. 25 yaşında kendi işini yapacak durumda olan bir eczacı, yani demek ailede de var bişeyler ki kız dükkan açmış. Adamla anasının ağzı sulanmıştır, erkek milleti avcı ruhlu olduğundan harika aşık rolü yapar, sen ben anlarız malın cinsini ama bu kız toy daha anlamaz.

İmza kaşe.

Boşanmış erkeklerin anaları hiç evlenmemiş kız alma derdindeler.

Sözümona benim oğlum boşanmış da olsa bekar kıza layık kafası.

Bana da böyle boşanmış çocuksuz birini önerdiler ben de kabul etmedim annesi heyecanla evet dememi beklemiş o süre boyunca bakın adam beklemiyor anası bekliyor.

Oğlu bekar ben boşanmış olsam duysa bayılma taklidi yapıp kolonya ile bileklerini ovdururdu

Bu sitede bir kadın için dul yazsan re re rö rö rö gelir bir sürü laf ederler, boşanmış kadın için hayat bitmedi derler derler derler ama konu erkek olunca hımmm acaba karısı neden bıraktı, hiç bir kadın iyi kocasını bırakmaz bla bla bla...
İnsanın iyisi kötüsü vardır, ben öyle kadınlar tanıdım ki nefes alması ziyan, her cinsin kötüsü vardır bunu kabul etmek lazım. Boşanmış adamda kadında tü kaka değil, boşanmış ve iki çocuklusunu aldım, iyi ki yapmışım, bir daha olsa yine yaparım. Boşanmış erkek candır, kıymet bilir, hatalarından ders almıştır.

Ya bide kızın suçu mu eskisinin gelip taşkınlık çıkartması, sanki evliyken aldatmış gibi kovduk demeler falan, bence çok tehlikeli bi kadın bu kayınvalide.
Kesinlikle katiliyorum. Kayinvalide cadi bisey belli bugun ona yapan yarin sana da yapar hic cekinmez. Eski karisinin sucu ne kadina sahip ciksalardi kadinin hayatini alt ust eden psikopat bir eski sevgili yuzunden bide arkasinda. Yol verdik kovduk diye konusup anlatiyorlar sizde ayni sekilde ailecek yol vermisler yazmissiniz.

Yol vermek ne demek , ne kadar abes ayip bi cumle bir eczaci adayina yakistiramadim.

Her birinizin yorumu için çok teşekkür ederim, biraz kendime geldim vallahi. Buradaki birkaç yorum bile soğumama yetiyorsa evlenince o iş yaş cidden. Oluru yok, vazgeçtim. İnsanın kalbi biraz kıpır kıpır olunca mantık rafa kalkıyor

Doğruluğundan nasıl emin olabilirsin ki falan demişsiniz ama ailem o dönem geçmiş olsun'a falan gitmişti. Annemin yanında da yine aramış eski karısı ağlayarak özür falan dilemiş vs. bir sürü detayı var. Yani hastanelik olduğu kısmına kadar eminim, öncesinde karı-koca neler yaşadılar o muamma tabi, annesi ne anlattıysa onu biliyorum.
Eğitim durumu lise terk ama kendi işini yapıyor, benden iyi kazanıyor. Ama dediğiniz gibi ailem beni büyük emekle okuttu, bölümü kazanana kadar ne kadar uğraştım. Toyluğun verdiği hataya düşmeyeceğim.

Birde eski karısı başımıza bela olursa falan filan ohoooo... Yok arkadaş yok, çekemem ben. Allah'ım kimseyi boşluğa düşürme!

Bu ihtimal bekar erkeklerde de var. Eski sevgilisini unutamamış biriyle de evlenebilirsiniz, ruhunuz bile duymaz.
Sırf bu sebepten soru işaretleriniz varsa gereksiz. Ama ben genel olarak bekar ve boşanmış ilişkisine olumlu bakmıyorum

Ay ben de onu sorucaktım, adam hiçbir halde size denk değil. Sizden iyi kazanıyor olabilir, bu size denk demek değil ki. Sizin geçtiğiniz yollardan geçmeyen biri sizi anlamayacaktır, kendi para kazandığı sürece sizin kariyeriniz ona saçma gelebilir, kadın dediğin ne kadar çalışacak otursun evde çocuk baksın diyebilir, bunları konuştunuz mu diye soracağım ama gönlünüz geçmiş nasılsa.

Erkekmi travmatik yıllarca aşk acısını dert edecek Yok eder gibi yapanı var vaka olarak yeni hedefler için.Onlarda mantık kısmı beynin ne tarafını kullandığına bağlı degissede çok romantik siniz.Metak etmeyin sizide unutur hiç askindan ölmez o seni unutamadımlar ya kimseyi bulamazsa kendini çekecek yada hala arayişta ise gecerli.Pek terapi alan aşk acısı çeken erkek yok oran olarak.Kimse vazgeçilmez değildir ve kimse kendini vazgeçilmez sanandan daha aptal değildir sözünü çok iyi hayata geciriyorlar bunu belirteyim

Benim fikrimi sorarsanız kaynananın gelini kovdum sözünden çok rahatsız oldum. Haklı olduklarını düşünüyorum diyorsunuz. Ama kimse ben haksızım demez. Bunu unutmayın.

Hanfendi kadınların hüsnükuruntusu unutulmamak unutmak diye bişey olmasa dünya aşktan ölenlerden gecilmezdi.Hayat buna izin vermez herşey eskir solar.İnsan doğar büyür ölür.İster bı köşede çürür ister yaşar.Size çok sorunsa ilk eşi bunu sorun etmeyen biri onu sever sevilir.Bu işler böyle

Gözden uzak gönülden uzak siz atalarımıza kulak verin seviyorsanız eminseniz hayat sizin şans sizin.Sizden sonraki nasibiyse yapacak bişey yok Herkesin eski kocası karısı sevgilisi olmasına rağmen kimse birdaha sevmemismi .Yok öyle birşey insanlar karbon kağıdı yada geçmişi olmayan hayalet değiller.Bu kadar takıntı yapmayın mazi bitmiş zamandır kimse yerinde saymaz

26 yaşında erkeğe kıran girdi zaten, niye normal adam bulamazsınız ki? Tek taraflı dinliyorsun hikayeyi sallasa kimden teyit edeceksin.
Burada, çevremde evli olup üstüne kullandığı kızın ailesi ile bekar gibi tanışan bir dünya erkek var. Sen erkeklerin yalan ve tiyatro potansiyelini hiç görmemişsin.

Takıntı yapacaksan baştan sonradan değişmez yol ver

Bi tanıdığımın annesi oğluna hiç evlenmemiş, 27-28 yaşlarında gözü açılmamış (?) birini bulmak istiyordu. Adam 36 yaşında boşanmış biri. Ne hikmetse erkek aileleri böyle istiyor. Armut kafalılar cidden bi halta yaramazlar.

Hadi ailesinin anlattıkları doğru olsun, bu sana bir fragman, kv seninle alakalı her şeyi herkese çekinmeden anlatacak, gümbür gümbür geliyor gelmekte olan, hiç sana denk değiller zaten hem senden büyük hem boşanmış hem ailesi sorunlu eğitiminiz bile denk değil, senin bununla sevgili
Bile olman hata

Başlığa bak
Sanki cüzzamlı

Tam yorum yazacaktım ki mesajınızı gördüm.
Bi genç kız daha (çok büyük bir ihtimalle)mutsuz bi evlilikten kurtulduğu için sevindim.

Sevgilim ailesi evlenmemizi istemiyor .
İyi yapmışsınız valla oh olsun.
Bu konuyu tam da yorumunuzun üzerine okudum dediğiniz gibi bayılma taklidi yapan bir kayinvalide

Yarım kalmış aşklar/ilişkiler hiç unutulmaz
Kafanıza takılan tek sorun buysa ve ben baş edemem diyorsanız
Ayrılmanız en doğru karar sizin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…