Boşanmış 2 tane erkek çocuğu olan bir erkekle kafamda çok soru işaretleri var. Deneyimli olanlar lütfen fikrinize ihtiyacım var.

Yahu sizin sorununuz çocuklar değil ki zaten ilişkiniz de berbat. Hani çok güzel bir ilişki olur da tek kaygınız çocuklar olur deneyin derim. Bence oluru yok.

hayat çok acımasız gerçekten. o çocuklarıyla imtihan ediliyor ben ise burada çaresizlik içinde düşünüp duruyorum.

Neye üzülüyorsun tam olarak anlamadım

hayat çok acımasız gerçekten. o çocuklarıyla imtihan ediliyor ben ise burada çaresizlik içinde düşünüp duruyorum.

İmtihan, çaresizlik maresizlik falan yok ablacım kendi kafasızlığın sonucu kendini içine düşürdüğün kötü durum var. Başka erkek yok muydu ne yapıcaksın 2 çocuklu adamla ?? çocuğu eski karısı problemleri nafakası ... deli misin??? Bul kendin gibi bir çöpsüz üzüm olsun bitsin. Bazı insanlar hayatı kendilerine zorla zindan ediyor.

neyin üzüntüsünden dolayı hastalandınız?daha evlenmeden bunları yaşıyorsanız evlenince nelere üzüleceksiniz kim bilir.

Yeğen farklı ama o çocuklar evlenmeyi düşündüğün adamın çocukları ben çok tehlikeli buldum nedense tehlike derken yani mutsuz olucağını düşünüyorum özgürlüğün tadını çıkarmak varken acele etmek bana mantıklı gelmedi .. hakkında hayırlısı olsun

Bir tane dertten boşanıp kurtulmuşsun, bir de yeni problem açmaya mı meraklısın başına.
Çocuklu biri ile evlenilir de iki satır yazıda buram buram negatiflik akıyor. Ayrıca ben 33 yaşında anne oldum, ne alakası var yaş ile anneliğin belki isteyeceksin yarın evlenince ne biliyorsun.
İnsan yükü ağır olur 2 çocuk küçük de değil yarın ergenlik de gelecek sabredecek isen gir bu yola.

bu hayattta hic birsey kendi sagliginizdan daha kiymetli degildir , unutmayin bunu lütfen. yazdiklarinizi saskinlikla okudum ve hasta oldugunuz icin tam olarak söylemek istediklerimi yazmiyorum, sifalar dilerim.

teşekkür ederim. çocukları babaannesine bırak dedim ama onlar da almış yaşını 60 a dayamış. çocukları kapı dışarı da atamaz ki vefalı bir baba modeli var karşımda

arkadaşım cocuksuz idi iki cocuklu biri ile evlendi. üstelik cocukların velayeti annede idi. ona rağmen çok büyük sorunlar çıktı. cocuklar haftada bir babaya geldikleri halde arkadaşım rahatsız oldu. arkadaşımın evinde tırnak makası kullandılar arkadaşım kıyameti kopardı.
üstelik arkadaşım ortaokul öğretmeni. çocuklar 9 ve 12 yaş.
benim kızdığım hatta eleştirdiğim çok şey oldu mesela babaları ile uzun süre geçirmelerini bile sorun etti arkadaşım baştan her şey süperdi ama sonradan neden oluyor bilmiyorum ama her eylem batmaya başladı, elimde değil dedi kendini savundu.
ayrıldılar, ayrı yaşadılar, sorunlar falan şuan cocuklar babaları ile sadece dışarıda görüşüyorlar.
sorun sorun sorun çok sorun oldu.
boşanmadılar ama ip üzerindeler...
sağlığınızdan eden durumu kendinize sorun etmeyin

62 yaşında değilsin 32 yaşındasın ne geç kalması? Toplum nasıl bir algı oluşturuyor ki kadınlar böyle düşünüyor anlayamıyorum. İki erkek çocuğu yeni ergenliğe girecekler. Nasıl bir risk aldığınızın farkında değilsiniz bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…