Boşanmış 2 tane erkek çocuğu olan bir erkekle kafamda çok soru işaretleri var. Deneyimli olanlar lütfen fikrinize ihtiyacım var.

Ben de boşanıyorum çocuğum yok ve gelecekte hiç evlenmemiş birini tercih ederimm. Şimdi boşanmak çok normal
elbette boşanmak çok normal. erken yaşta evlendim boşandım. ayaklarımın üzerinde durdum. şimdi 2. evliliğe sıcak bakmıyorum. uyaptan gördüm evet davalarını, ama kadın parasal açıdan doyumsuz. adam evin yarısını vermiş ve kurtulmuş. nafakayı da bağlamışlar zaten. şuan evinde kadın oturuyor.

bu yorumunuzla duygularımı atıyorum artık

ben bunları kaldıramam ama en azından babaları idare eder. en baştan zaten söyledim annelik değil ancak ablalık yapabilirim diye.

Siz kendiniz cocuk istemediginizi düşünüyorsunuz , başkasının çocuğunun derdini mi çekmek istiyorsunuz
Daha şimdiden stresten hasta olduğunuz bir ilişkide evleneyim mi diye düşünmeyin bile.
Yaşınız genç önünüze daha size uygun insanlar cikacaktir

İnanın bazen kendi ergen çocuğuma dayanamıyorum. Kendinize bu kötülüğü yapmayın, öyle babaları ilgilenir demekle olacak şey değil bu. Yarın evde her yer pislik içindeyken, çıktığı tuvaleti temizlemeyen giydiği çorabı kirli sepetine atmayan iki ergen ortadayken hangi bir işi babalarından bekleyeceksiniz?
Çok çok gençsiniz, hayatın tadını çıkarın. Bırakın kim dünyaya getiriyse onlar baksın çocuklarına.

çocuklar şimdi yapmıyor, ileri de yaparlar mı bilmiyorum. adam diyor ki ben onları eğitirim nasıl eğitirsen öyle devam eder diyor ama. beni öyle çıkmaza sokuyor ki bu laflarıyla.

Valla hiç bana beğenmedimler atmayın. Benim de erkek çocuğum var. Öz çocuğum totosunu yerim mis gibi bakarım ona pamuk kokar ama elin 2 erkek çocuğunu evimde istemem yarın bir gün odalarından peçetelerini toplarsınız. Bu kadar mı meraklısınız milletin çocuğunun donlarını yıkamaya. Yeğenim 15 yaşında nasıl dikleniyor anasına babasına öz ha bir de. Siz iki ergenle nasıl başa cıkacaksınız. Aşk mı kalır sandınız polllyanna hanım. Ayak kokusunu alınca konuyu güncelleyin. Öz çocuk batmaz üstelik çocuk istemiyorum diyorsunuz el çocuklarına mahkum kalacaksınız yazık

Daha kötüsü hizmet kısmı ayıla bayıla verilirken terbiye ve disiplin kısmı layık görülmez; yemeğini yaparken, donunu yıkarken, derslerine yardım ederken, hatta banyoda döktüğü kıla porçöz atarken, masraflarına yardım ederken annesi olursun ama azcık sesin yükselsin azcık hale yola sokmaya çalış bak nasıl dikiliyolar karşına, "Sen annelerisin." lafı bir anda "Sen kimsin?! " olur.

çocuklar şimdi yapmıyor, ileri de yaparlar mı bilmiyorum. adam diyor ki ben onları eğitirim nasıl eğitirsen öyle devam eder diyor ama. beni öyle çıkmaza sokuyor ki bu laflarıyla.
O zaman beyefendiye göre biz eğitmeyi bilemedik.
3 sene önceki kızımla şu anki kızım aynı çocuk değil. Ve şunu yüzde yüz söyleyebilirim ki erkek çocukları çok daha fazlasını yapıyor. Ki burda 2 çocuktan bahsediyoruz bir de.
Sizin bu ateşe yürüyesiniz var belli ama pişman olacaksınız, üzgünüm.

Kadın evin yarısını aldı üstüne nafaka aldı diye mi parasal açıdan doyumsuz oldu?
Tabi ki yapacaklar. Hiç kimse mi çocuk yetiştirmeyi bilmiyor sanki. Ergenlik adı üzerinde. Bence insanın geçirdiği en zor dönemlerden biri.

Yahu güldürmeyin beni tabiki de evin yarısını verecek, vermek zorunda kanunen. Davaların içeriğini okudunuz mu?
Aynen kesin eski eş kötüdür doyumsuzdur vs vs

Yahu güldürmeyin beni tabiki de evin yarısını verecek, vermek zorunda kanunen. Davaların içeriğini okudunuz mu?
Aynen kesin eski eş kötüdür doyumsuzdur vs vs
bakın eş durumunu geçtim, ortada çocuklarını döven bir anne ve darp raporlarıyla üzerine açılmış davalar var. evi veriyorsa versin, umurum da değil. kadın beni öğrendikten sonra iyice hırsından deliye döndü. mesaj atmalar vs. bende onu şikayet ettim hatta 3 gün tazyik hapsi aldı kendisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…