Boşanmayı düşünüyorum hamileyim ?

Bu nasıl insan bedenini tanımamak ce hesap kitapsızlıktır? Daha ilk günden çocuğu koydunuz diye doğurmak zorunda değildiniz. Bu evliliğin iki ay sonra yürümeyeceğine karar verirseniz hayatınız ne olacak?

Yazdıgım yorumlarda belirttim yumurtalık kistim var aynı zamanda hormon bozuklugum çocugum olmaz gözüyle bakıyodum

Evden ayrılmadan önce bazı konuları kavga çıkarmadan netleştirin. Sözel olarak değil ama aylık ödemesi gereken miktar ne kadar? Tekrar ediyorum size rakamsal ekrandan gösterecek ve siz bir yere yazacaksınız.

Aylık gelir ne kadar? Elden de para alıyordur.
Gider ne kadar? Kalem kalem hesap yapın.

Çırak çıkarmasının nedeni borçları ödemesi için giderleri azaltmak sanırım. İşinde de çok tanınan biri değilse bir süre yoğun çalışması gerekebilir.
Borçlarını ödeyebilecek durumda mı?

Size yalan söylemiş bu demek ki sizemkolayca yalan söylemeye devam edecek. Bu yüzden her şeyi kalem kalem kağıda dökün ve resmini çekin. Kaç ayda borçlar ödenebilecek.

Sizin verdiğiniz altınların yerine konulmasını da isteyin.

Çocuk doğana kadar ailenizde kalın. Sonra bebek bakımı derken düşünürsünüz.

Size bu süreçte düşünmeniz gereken sorularım var.

Siz borçları olmasa beraber olur muydunuz? Borçları bitince eve daha erken gelse sıkıntınız biter mi?

Şuan o borçlar ödendi eşim alım satım işi de yapiyo ayriyeten ve bizim 50 bin kadar borcumuz kaşdı oda bebeğin masrafları fln içinde . Eşim borcu oldugu için bu kadar çok çalışmıyo bu benim hayatım ben böyleyim diyo çocuk doğuncq nasıl olcak diyorum bebeği annesi büyütür bende gece destek olurum diyo . Yani bizim hayatımız hep bu şekilde olcak nişanlıyken söyleseydi inanın evlenmezdim ama o kandırmayı tercih etti

boşanmanı önermem açıkçası çalışması güzel birşey borçlar dertler arasında çocuk büyütmek çok zor bezler desen olmuş 120 130 tl mama desen 150 bu çocuğun vitaminiydi kıyafetiydi olacak kaç tl gece ağlıyacak siz gidip gaz damlası alacaksınız oda ucuz birşey değil çocuk büyütmek çok masraflı birşey çocuk doğmadan çalışabildiği kadar çalışıp borçlarını azaltsın siz ailenizin evindeyken biraz daha toparlansın. eşinizin sizi sevmediğini düşünmüyorum ama iletişim probleminiz var gibi doğumdan sonra lohusalık girecek devreye daha kötü oluyor.eşinizle düzeleceğinize inanıyorum

canım ben bi kere daha düşün derim bizde çok zorluklar çektik halada çekiyoruz benim eşim çoğunlukla şehir dışında çalışıyo bende senin gibi evlenince hemen hamile kalmıştım eşim mecburen çalışmaya şehir dışına gidiyodu 2 ay hatta bazen daha uzun süre gelemediğini bilirim her akşam her gece saatlerce telefonda konuşurduk o hamileliğim malesef kan pıhtılaşmasından ölü doğum oldu sonra oğluma hamile kaldım yine aynı şekilde aynı zamandada kaynanam gille birlikte yaşıyoduk sonra oğlumuz doğdu şuan 3 yaşında geçen sene evimizi yaptırdık zamanla eşim daha çok burdan iş bulmaya başladı gitse bile 15 günde izne geldi keşke bizde de sizin gibi akşam 11 de bile olsa evine gelebilse gerçekten helede çocuk varsa hayat mücadelesi çok zor zamanla birbirimize destek ola ola herşeyi aştık canım sizde birbirinize destek olun bir yuvayı kurmak çok zor ama yıkmak çok kolay canım bence bidaha düşün sonuçta kim istemez erkenden evime gelim ayaklarımı uzatim eşimle sarılıp film izleyelim daha evlenelide 8 ay olmuş zamanla kendinizi toparladıkça herşey olur canım biraz sabır biraz hoşgörü tabiki sadece senden yana demiyorum ikinizde birbirinize destek olun canım

Canim eşin geç geliyor olabilir ama ona göre de sabah geç gidiyordur.bir memur gibi 8de işbaşı yapmıyordur. Sabah beraber kalkıp kahvaltınızı yapabilirsiniz. Akşam yemeği olmaz da sabahiniz beraber geçer. Benim eşi AVM de vb çalışıp 11 de eşleri gelen arkadaşlarım var. Çok güzel bir aile hayatları ve düzenleri var.
Çocuk olunca çok önemsemez siniz.
Şimdi yalnızsiniz. Calismiyirsunuz.esinize sariyorsunuz. Çocuk biraz büyüsün çalışın siz de çok takmayacaksiniz saati.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…