Boşanmalımıyım

kadersiz9076

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2024
28
9
25
Merhaba hanımlar 25 yaşında ve 6 senelik evliyim 1 çocuğum var .6 senelik evlilik surecimde ne yaşadığımı bir ben bilirim. Burada sizlere yazmamdaki amaç doğru adımlar atarak doğru kararlar vermek için fikir alışverişinde bulunmak istyrm.Esim 34 yaşında herkes onu iyi olarak bilir çünkü ne alkolü ne kumarı kısacası kötü alışkanlığı yok diye bilirim ama şu var ki ağzı çok bozuk giyimime laf atan sürekli hakaret eden konusmalariyla inciten sürekli evin içinde küfür hakareti olan biri bu saydıklarım tamamen bana uyguluyor.herneyse bebeğim karnimdayken karnıma tekme atan ve o tekmeden sonra şiddet hakaret küfür geldi defalarca söz verdi birdhaa küfür etmeyecem die çocuğumun yaninda küfür hakaret etmeler çok oluyor ve ben artık dayanmiyorum darp raporu aldım. Hanımlar ben üniv mezunuyum ve kpss hazırlanıyorum saat 11_17 arası çalışmam oluyor daha sonra çocuğumu dışarı çıkarıyorum bana şunu der sen şuraya buraya gidiyorsun kimin için gidiyorsun sürekli aynı yere gidiyorsun falan dior birşeyleri açıklamaktan o kadar yoruluyorum ki bazen basedemeyecgimi anlayip susmayi deniyorum . bugün yine üzerime yürüdü uyuyan çocuğum uykudan uyandi anne ağlama die Anne babam herne yasarsak yaşayalım boşanma falan aklına getirme Dior millete ne diyecez dusuncesindelr. Sahip çıkmazlar yani ...
Eşim olacak şahıs da bosanirsan seni öldürürüm gibi tehditler daha sonra bosanirsan sokağa çıkma yüzü bulmazsin Dior ne yaptım da sokağa çıkmayacagim diorum .ben her türlü iftirayi atarım dior uatncindan cikamazsn dior (
Son olarak çocuğu sana vermem dior dul olursan çok affedersiniz eve her gün erkek atarsn dio Ben bu söze yıkıldım ve yalnızca Allah'a sığınıyorum tek vekilim odur çünkü
Size soruyorum bana ne yapmam gerektiğini söyleyin elbette benim de hatalarım olmuştur ama ben durup dururken yapmam hicbirseyi mutlaka bir nedeni vardır.
Çocuğum için doğru adım atmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun.
Biraz uzun oldu ama inanin çok doluyum yazdıkça bı nebze de olsa rahatlıyorum teşekkür ediyorum şimdiden

çok üzüldüm yazdıklarınıza. Sizin hiçbir hatanız yok yaşınız daha çok genç uzun senedir evli ve anne olmanıza bakmayın daha gençliğinizin başındasınız. Eşinizin yaşattıklarını hak etmiyorsunuz lütfen normalleştirmeyin daha fazla kendinizi yıpratmayın bu evliliğin düzelmesi mümkün değil. Eşinizden bir şekilde kurtulduğunuz takdirde emin olun her şey daha iyi olacak çünkü böyle biriyle aynı çatıyı paylaşmak bir sürü kötülüğe maruz kalmak bunlardan daha kötüsünü yaşayamazsınız.

Yorumunuz için teşekkür ederim çok kararsızım önümde koca bir sınav bir yandan kpss hayatım bir yandan evladım ve bir yandanda imtihanım . boşandım diyelim peki çocuğumla bir başıma ne yapacağım gidecek yerim yok benim için en önemli olan şey çocuğumun rahatı çocuğum rahat olursa bende olurum ona güzel bir ortam sunmak için imkanım yok sığınma evlerine çocuğumu asla götüremem hiçbir şekilde eşimden de birşey istemiyorum ki yapacağını da düşünmüyorum inanin o kadar çaresizim ki sığınabilcgm tek kişi oda Rabbim onun dışında hickimsem yok ((((

Benimki tamamen inat üzerine oldu defalarca Nişan attım ama olmadı iki yıl nişanlı kaldım evlenmemek için yine olmadı.

Yıllarınızı verip Üni mezunu olmuşsunuz bu yaşadıklarınıza bunca zaman neden katlandınız niye sineye çektiniz evet çok kötü çok adi bir dünyada yaşıyorsunuz ama. Sizde birilerinin en kıymetlisi en biriciğisiniz kendinizi zulm ettirmeyin çocuğunuzu bu travmalara maruz kalarak büyümesine izin vermeyin güçlü bir kadın ve güçlü bir anne olarak o adamı hayatınızdan çıkarın bir avukatla görüşün ve bu yazdıklarınızı bi şekilde mümkünse delillere o adamı tek celsede boşamak için kullanın size yaptığı iğrenç yakıştırma eziyet ve hakaretlerle hayatınıza devam etmeyin

Ben genelde "evet bosan" diyen biri degilim ve konusularak anlasilacagina inanirim. AMA senin kocan ahlaksiz ve cirkef biri gibi gorunuyor. Zararin neresinden donersen kar dir de ve arkana bakmadan uzaklas ondan. Ailene gelince is basa duserse mecbur ilgilenecekler zaten oyle sacma sey soyledikleri icin eminim esiniz de guc aliyordur. Baktin ailenden de fayda yok. Is bul cocugunu kresemi verirsin artik bilemiyorum ama yapanlar yapiyor. Olmadi ayaaklarinin ustunde durana kadar baska birisinin cocuguna bak kendi cocugunla birlikte. Sana sunu garanti edebilirim boyle ahlaksiz cirkefler duzelmez ierledikce isler daha da sarpa sarar. Allah yardimcin olsun. Karnina tekme aatmak da nedir anlamiyorum su "erkek musvettelerini" Darp raaporu da alabilirsen hemen al ileride mahkemeye sunarsin.

Sen bir sapıkla evlisin. Çocuğuna da yazık hele de kız çocuğuysa böyle bir sapıkla ben asla yanyana tutmak istemezdim. Boşanmak için yeterli sebeplerin var. Sabah sabah midem bulandı. Ben de boşandım. Sebepleri bunlar değildi ama bunlar olsaydı da kesinlikle boşanırdım. Allah elimizden almasın sakin sessiz mutlu bir hayatımız var. Sadece çok yoruluyorum ama ben evliyken de yorulurdum. Senin yerinde olsam önce iş bulurdum. Sonra bunun kavga ettiği birgün polis çağırır uzaklaştırma alır boşanırdım hemen

Küçük bir yerde mi yaşıyorsunuz?
Yani boşandıktan sonra size ulaşamamasını sağlamak lazım gibi.
Bu adam leş pislik biri.
Umarım sağlıklı bir şekilde boşanırsınız.
Çok dikkatli olun ikinci çocuk olmasın.

Anne ya da babanızı ikna edebilirsiniz. Arkanızda kimsenin durmayacağından emin olduğundan da böyle pisleşiyor bunlar. İkna edin olayın vehametine dair. En iyi yol o gibi boşanabilmek için. Şimdi çocuğu almak isteyen adam uğraşmıyor genelde sonra. Tabi ne kadar pislik bilmiyorum ama. Annesine baktırabilir. Yasa size verir. Siz ailenizi yanınıza çekmeye çalışın.

Ailem bakmaz ki bende istemiyorum onlara muhtaç olmayı 5 katlı bir apartman annem babam oğulları ve gelinleri oturmakta benim orda onlarla yaşamam çok zor olur yapamam

Yok ikinci çocuk olmaz .evet küçük bir ilde oturuyoruz oda burda oturuyor ailesiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…