Boşanmalı Mıyım?

Benim eşimde jartiyer falan sevmiyor ama ben seviyorum birlikte olmadan önce gidip giyinirim süslenip püslenirim ve asla romantik biseyler hazırlamaz ben gider mum yakarım müzik açarım öyle daha çok moda giriyorum ancak bence erkeklerde bu yok olsun bitsin modunda takılıyorlar. Bunları yaptığım zamanlar çok kolay orgazm oluyorum bence bu tarz şeyleri krndin denemelisin. Karşı taraftan beklentin olmaması lazım. Yani insan tabiki ister biseyler yapsın beni moda soksun diye ama bence çoğu erkekte bu olay yok

Ben de bundan korkuyorum, çünkü cinsellik olmayınca erkeğe davranışımız da değişiyor. Ben aşırı sadık bir insan olmama rağmen dizilerde filmlerdeki öpüşme sahnelerinde bu kişilerle hayaller kurmaya başladığımı farkettim. Eskiden hiç böyle şeyler düşünmezdim. Düşüncemde aldatmaya başladım bu da beni korkuttu

Eşimle evlenmeden önce bir kaç kez öpüşmüştük ve güzeldi heyecanlıydı. Ama cinsellikte hiçbir zaman o heyecan olmadı, ilk gün bile. Bana yaklaşımından hiç keyif almadım, kendimi cinselliğe kaptıramadım. Bir keresinde bana öpüşmeyi sevmediğini söyledi ( genel olarak hiç sevmemiş kimse ile) o günden sonra öpüşmemiz çok azaldı. Cinsellikte ben orgazm olmayınca elle & oral müdahele yapmasını ben söyledim. Ben söylemediğim zaman hiç yeltenmedi bile. 1 - 2 ay boyunca bekledim ama o yapmayınca artık rica etmek zorunda kaldım.

Ben bi kaç defa denedim süslendim ama karşı taraftan tepki alamayınca ateşim söndü. Çok güzel şeyler giiyp yanına gittiğimde böyle tutkulu bir tepki değil de "ne güzel olmuşsun :)" şeklinde arkadaşcıl bir tepki aldım çok kez

Evlendihiniz günlerde ilk aylarda nasıldı
İlk aylarda ben aşırı istekli ve hevesliydim onun isteyip istememesine çok dikkat etmedim açıkçası. O bi şey demese de ben her an her saniye hazırdım ve ben yönlendirioyrdum zaten. Bir süre sonra ben yaklaşmadıkça onun yaklaşmadığını farkettim. O zaman bi kaç gün durayım napacak demeye başladım. İlk denemelerimde yatakta böyle sarılıyordu istiyordu ama ben başlatmadıkça hamle yapmıyordu ya da bir şey söylemiyordu. Bir süre sonra cinsellik istediğinde "yapalım mı?" diye sormaya başladı. (yaklaşık haftada 1 olacak şekilde) Bu da hoşuma gitmedi kendisine de söyledim bu şekilde sormak yerine bana yaklaşabilirsin dedim evliyiz sonuçta böyle moda giremiyorum görev gibi oluyor dedim. Sonrasında zaten benim orgazm olamamam onun erken boşalması derken aramıza soğukluk girdi. Cinsellik nedeniyle tartışmalar yaşadıkça cinsellikten soğudumuzu söyledik birbirimize. Ama ben yine de böyle kalsın istemediğimden yaklaşmaya devam ettim bir süre. Sonra yine aynı şeyi yaşamaya başladık ben başlatmadan o bana yaklaşmıyordu. Bu da kendimi çirkin hissetmeme özgüvenimin kırılmasına neden oldu. Kendime de bakmamaya başladım, süslenmemeye başladım. Bir süre bu çöküşe girdikten sonra toparlamak için harekete geçiyorum sonra aynı şeylerle karşılaşınca tekrar modum düşüyor kısır. bir döngüdeyim. Son ilişkimizde araya 18 gün girdi. Baktım o başlatmıyor ben başlattım yine. Ama öpüşmeden keyif almadım. Öpüşme şekli bile batmaya başladı bana. Burda artık kurtaramam gibi hissetmeye başladım.

Boyle birşey olmaya bilir ama acaba ilk aylar senin istek çok olduğu için yetersiz mi hisseti kendini

Tam siz söylemeden içimden yay diye düşündüm.Benim eşimde yay burcu bire bir anlattığınız gibi.
Biz 17 yıllık evliyiz.7 yıl flört döneminden sonra evlendik.O dönemde cinsel açıdan çok tutkuluydu ama evlendikten sonra herşey değişti
Çiçek böcekle uğraşmaz bu tipler asla beklentiye girme.Romantizmin "r"si yok.
Eşini çok kıskanmaz
Boşanalım desem tmm sen bilirsin der ve kabul eder,asla mücadele etmez.
Çok ağırdır her işini yavaş yapar,ben tez canlı olduğum için çok sinir eder bu durum beni
2 çocuğumuz var.çok iyi bir baba,dışarıda sevilen sayılan bir insan,aileme karşı saygılı kendi ailesi gibi görür.Bu yüzden boşanmayı pek düşünmedim
Ama asla iyi bir koca olmaz bu burçlar
Sizinki de öyle mi acaba

Erkeğin cinsel isteksizliği ve cinselliğin hiç olmaması gibi konularla boşanma davaları olan bir avukatım. Ben size süreci söyleyeyim , eğer evli kalırsanız , aynen bu süreci yaşadığınızı görecekseniz. Bu tip erkekler zaten sizi dövmez, sövmez ama sizi bir yandan cinsel açıdan yetersiz bir yandan da cinsellik istediğini için sapık gibi hissettirir. Yazık boş boş kendi kendinize çabalayacaksınız , belki bir cinnet geçirdiğinizde doktora gitmeye teşrif edecek ama 2 gün sonra konu kapanacak. Bir de es kaza çocuk yapacaksınız, bari koca olamadı baba olsun diye . İnanın o da işe yaramayacak çünkü mazereti artacak , yok hamilesin yok çocuğa bişey olur, doğum yapacasınız emzirme , yorgunluk , bitkinlik derken sizi beğenmeyeye başladığı imâlarında bulacak , siz kendimizi daha da kötü hissedeceksiniz. Bu kadınlık konusunda yetersizlik ve tatminsizlik duygusu , anne çocuk ilişkinizi de etkileyecek. Sürekli çocuk peşinde koşan onu 2 dakka bırakamayan , saplantılı , çocuğuna aşırı bağımlı bir anne olacaksınız. Çünkü çocuğunuzun sadece anne çocuk arasındaki değil aynı zaman da karı koca sevgisinin boşluğunu da doldurması lazım. En sonunda bu durumunun fiziki yansımaları olacak , migreni , her tarafım ağrıyoru, aşırı kilo alımı , sürekli mutsuzluk ve depresyon hali , en sonunda 50 yaşında psikiyatrik ilaçlarla ayakta duran , suratsız mutsuz , sevgisiz bir kadın olacaksınız . Siz bilirsiniz seçim sizin , ben böyle başlayıp da düzelmeni görmedim , ama kadınların çiçeğinin nasıl solduğunu, yaşam heveslerinin , kadınlık hislerinin ruhlarını terkettiğini çok gördüm ,
Aranızda ciddi bir sorun var ve kocanız sizin bu konuda ki rahatsizlığınızı önemsemiyor , dikkate almıyor daha doğrusu sizin hislerimiz kocanızın umrunda değil . Siz kocanızın umurunda değilsiniz ve bu adamdan en son beklenecek şey güven duygusudur.

Benzer sebeplerle devam eden bir evliliğim vardı. Üstelik ben çok geç uyanan bir insan oldum.
Yaşama sevincim sönmüş, duygusal ihtiyaçlarının karşılığını yemekte arayan bir kadına dönüşmüştüm.
Arada kuvvetli bir sevgi, tutku yoksa ne yazık ki o evdeki adamı yük olarak görmeye başlıyorsunuz; bir nevi çamaşırını yıkayan, ütüsünü, yemeğini yapan hizmetçi rolüne bürünüyorsunuz.
1 yılı geçti boşandım, üzerimden bir yük kalktı. Yaşama sevincimi kazandım, negatif enerjisinden kurtuldum.
Allah yardımcınız olsun.

hayir beklentiniz cok degil, olmasi gereken beklentiler saydiklariniz. cinsel problem eger cozulmezse esinize duydugunuz sevgi de yok olacak bir sure sonra. cunku iki ev arkadasi evliligi yurutemiyor bir sure sonra hatta kadin, erkekten cok daha hizli soguyup iskenceye donuyor evlilik hayati. hani demissiniz ya haftada iki gun arkadaslari ile yemek yiyor diye, cocuk olduktan sonra 2 gun 5 gune bile cikabiliyor. evlilikte tutku o kadar onemli ki, karsilikli cinsel cekim olmazsa olmaz. iki tarafin da cinsel anlamda birbirine uyumlu olmasi gerekir. bir sure deneyin ama cocuk yapmayin, bekleyin

benim avukatim da sizin gibi konusmustu aylar once, cinsel yonden sorunlarini cozmeyen adamlarin baska yonlerden kadin uzerinde baskinlik kurmaya calistigini da soylemisti. 4 senemi harcadim ve pes ettim

Geçen gün şeyi düşündüm neden evleniyoruz düğün yapıp bi adamı seçip onunla devam ediyoruz tamamen ben bu adamla sevişeceğim/ben bu kadınla sevişeceğim diyoruz aslında ele güne. Ya da işte bu adamdan üreyeceğim gibi. E sonra evleniyoruz bi bakıyoruz sevişmiyoruz benim böyle bi problemim yok ama bir arkadaşım vardı bana hala kız oğlan kızım demişti. Neden peki dedim hani acaba arkadaşım mı vajinismus diye. Ama kocası diyormuş ki düğünde ailen bana şunu şunu dedi o yüzden cinsel olarak bişey istemiyorum. Ya Allah aşkına bir erkek durabilir mi? Aklım almıyor. Sevişmeyen adamlar neden evlenir ve o arkadaş 2 senelik evliydi daha hiç ilişkiye girmemişlerdi. Bir de şunu hiç anlamam sevgiliyken öpüşmek isterler evlenince neymiş öpüşmeyi sevmiyormuş. Bana göre bir erkek öpüşerek sevdiği kadını yemeli ya errrrrrkekkkk bu ya

Ay çok kötü. Umarım arkadaşınız kurtulmuştur. Yazık kıza

Mesela benim şu an böyle. Cinsellik bitme noktasına geldi ilave başka şeyler de var. Ben artık eşime karşı bir şeyler hissetmiyorum. İlgisizliği benim içimdeki bütün hayat enerjisini öldürdü. İşkence gibi olmaya başladı

Boyle konulari gorunce cok uzuluyorum. Esiniz sizi sevmiyo konu sahibi. Annesinin himayesinden size gecmis. Nasilsa evlenecekti sizinle evlenmis. Cinsellik sorunu olan iliskilerde erkek kendi sorununu kendi cozmek icin cabalamazsa ittire ittire malesef yol alinmiyo. Gencecik gonca gul gibisiniz. Size bosanin diyemiyorum cunku belli ki siz seviyosunuz. Terapiyi son sans olarak dusunun diyebiliyorum sadece. Bi de omur boyu 10 gunde bir seviseceginiz, haftanin 5 aksami ayni sofraya oturmadiginiz, kafasini telefondan kaldirip size 2 kelam etmeyen, siz istemeden sizi dusunup bi papatya koparip getirmeyen adamla ömür gecirebilecek misiniz onu dusunun. Umarim mutlu olacaginiz bi yol bulursunuz.

Zaten çocuk asla düşünmüyorum şartlar böyleyken. Eşimin ailesini de çok seviyorum. Kafam karışık umarım terapide bir sonuca ulaşırız.
Ne güzel yani eşinin ailesini seviyor olman. Saygı çerçevesinde bitirmen en mantıklısı. İnşallah sene hakkettiğin gibi sevecek biri karşına çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…