Boşanmalı Mıyım?

Hep uğraşmış cabalamis ona gitmemiş buna gitmemis ilaç kullanmayı bırakmış.
Ya inşallah düzelir ama kendinizde boşuna umut vermesin istiyorum
Ama umut arıyor daha başka ne yapabilirim diye. Boşanma seçeneği en son yapacağı iş. Ailesini seviyor adama güveniyor adamı da seviyor. O yuzden çabasi. Ama bosanmasi gerekiyor.

Keşke evlenmeden önce cinsellik yasasaydiniz. Sahiden evlilik öncesi cinselliğe karşı insanları anlamıyorum. Denemeden kıyafet bile almiyoruz. Ten uyumu var mı yok mu bilmeden evlenmeyi okeyliyor herkes.

On günde bir seks olduğu için erken boşalıyordur bence. İki günde bir yapsaniz alışır mi acaba. sevmeden mi evlendiniz, görücü usulü mu? Adam da hiç cabalamiyor çünkü. Çiçek böceği geçtim de insan eşiyle zaman geçirmek ister yani. Boşanmak için bişi diyemem ama çok mutsuz bir hayat haklısınız.

Erken boşalma oluyor aslında 2.ye basladalar süre uzar ama o gün içersinde birdaha olmuyormuş büyük ihtimal sertleşme sorunu da var

O zaman tedaviden kaçmaması lazım ilacı 2 kullanıp birakmamisi lazim ama iyileşme mücadelesi bile vermiyor
Erkek ya kendine yakıştıramıyor. Tedaviyi kabul etse zaten muhtemelen düzelecektir.

Bunun biraz ilerisi makarnacanavarini suçlamak daha ilerisi acaba aldatıyor mu paranoyası. Bu yüzden boşanma davası açarsa sex için bosanilir mi azgın kadın muamelesi. Şimdi sakin görünse de içinden başka biri çıkabilir. İhtimal tabi belki de çok mulayimdir aklının ucundan geçmez kötülük filan ama ihtimal sonuçta. Bu konuyu çok ortaya koymadan kasimadan bosanirdim usulca.

Artık konu sahibi bir karar verecek bu konu hakkında çok yorum yaptık doğru olanı biz söyledik kendisince düşünüp oda doğru olan kararını versin
Böyle bir durum yasamadigimiz icin
( aman Allah korusun )bize basit gelebilir ama çok üzücü bir durum

Neden peki ?

Yargılamıyorum. Haddime olmadığı gibi çok daha b-ktan bi evliliği senelerce itekledim
Elimde sadece bu soru kaldı: Neden ?
Olmuyor işte. Olacak olan zorlamadan, kendiliğinden olur. Daha çok gençsiniz. İnanın yıllar geçtikçe ha bugün ha yarın dedikçe daha çok bağlanıyor, kopamıyorsunuz. Bu yaşlarda doya doya terleye terleye sevişmeyecekseniz ne zaman sevişeceksiniz ? Bi daha gelecek mi gençlik ? İyi bi insan olabilir. Seviyor da olabilirsiniz. Ama uyum yok aranızda.

Evlilik yemini eden tek siz gibi herşeye kosturuyorsunuz.Adamin size gram sevgisi , saygısı olsa gayret eder,gidersiniz diye korkar çabalar.Gitsin dağları delsin demiyorum ama sorunları halı altına süpürmek, geçiştirmek,yok saymak karşıdakine büyük hakaret,kaale almıyor sonuçlar korkutmuyor demek ki .....

Açıkçası ben de artık bu görüşteyim evlenmeden cinsellik gerekliymiş. Anadoluda yaşıyorum ve muhafazakar bir ailede büyüdüm, günaha hiç girmiyorum değil tabi ama bu bir tabu oluyor yetişme tarzına göre. Alkol içip domuz eti yememek gibi bir şey. Her günaha giriyoruz da buna girmiyoruz

Sık ilişkiye girmeyi de denemiştik evliliğin başında ben zaten her gün darlıyordum o zamanlar 2-3 günde bir ilişkiye giriyorduk ama erken boşalma sürecinden dolayı isteğimiz çok azaldı. İlişki aralığı arttıkça erken boşalma da arttı garip bi döngü

Ben de bunu istiyorum valla aklımdakini yazdınız. Bu yaşta değil de ne zaman? Ama basit bi zevk için daha önemli şeyleri mi kenara atıyorum düşüncesi geliyor aklıma. Daha önceki ilişkim tutkuluydu ama aldatıldım, onun travması olabilir. Güvendiğim birini bulmuşken cinselliği gözden çıkarmak daha mı mantıklı diye gitgeller yaşıyorum

Valla her konuda hklisiniz. Yani cinsellikte sorun olsa sadece deseniz çözülür derim bir şekilde ama adam tam öküz ya. Sizin dışınızda her şeye zamanı var. Spor yapmayı kendine bakmayı biliyor ama size zaman harcamiyor. Arkadaşları ile yemek yemeği biliyor ama sizinle bı yere gitmiyor. E sekste yok siz nesiniz o zaman?

İyi de güven duygusunu tadacaksınız diye neden en temel ihtiyaçlarınızdan feragat edesiniz ? Eşiniz olmasa güvende hissetmeyecek misiniz ? İlle yanınızda sizi güvende hissettirecek biri mi lazım ?
(Bu soruları şu an kendime de soruyorum, yanlış anlamayın, sesli düşünüyorum diyelim.)

Ortası olsa hadi neyse. Çok tutkulu olmazsınız ama en az 2-3 günde bir şöyle 15 dakikalık bir cinsel hayatınız olur gene neyse. Bilmiyorum ya, boşandım ben bana konuşmak kolay geliyor oturduğum yerden şu an. Canımın çekmediği, görünce içimin titremediği, dokununca kendimden geçmediğim bi adama "kocam" diyemeyeceksem bekar kalırım daha iyi diyorum şu an. Yemişim "güven" duygusunu. Onla mı geldim dünyaya ? O olmadan güvende olamayacak mıyım koca yer yüzünde ?

Haklısınız, bazen kişi içinde olduğu duruma çok yakın bakıyor, biraz daha uzaklaşınca daha net görülen şeyleri göremiyor. Ben de güvenebileceğim birisi diye ona tutundum ama illa yanımda biri olmasına gerek yok. daha önceden aldatıldığım için güvenilir insan bulmak zor diye düşünüyordum. Ama güvenilir insan bulmak gerekli mi diye düşünmemiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…