Boşanmalı Mıyım?

makarnacnvr

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2011
102
56
Herkese merhabalar, 1,5 senedir evliyim. Evliliğimde bazı sıkıntılarım var artık taşma noktasına geldim. Bunlardan ilki cinsel olarak eşimle birbirimize karşı tutkumuz yok, yaklaşık 10 günde 1 ilişkiye giriyoruz. Ben evlenmeden önce aşırı libidosu yüksek biriyken şimdi bir ömür cinsellik olmasa yaşarım modundayım çünkü eşimle hiçbir zaman arzulu bir ilişkim olmadı. Aynı zamanda erken boşalma problemi var maksimum 3 dk sürüyor penetrasyondan sonra ve aynı gün 2. kez ilişkiye girmiyoruz asla. Benim duş, jartiyer, oyun gibi fantezilerim vardı ama hiçbirini gerçekleştirmedik kendisinin hiç hevesi yok. Evlenmeden önce ilişkiye girmemiştim kimseyle, kafamda belki daha güzel canlandırdım hep. Ama eşim yatağa girmeden sevişmiyor, yatınca flört edip yaklaşmak yerine "yapalım mı?" gibi şeyler söylüyor ya da elimi alıp direk cinsel organına götürüyor hiç hoşlanmıyorum. Cilve 0. Zaten hiç orgazm da olmadım. Ancak oral veya elle müdahale ile oluyorum ilişki sonrasında.

Onun dışında da duygusal anlamda hiç "date" e çıkmadık evlendikten sonra. Evde hep telefonuna bakıyor, beraber tek etkinliğimiz dizi izlemek. Bir kez olsun "hadi hazırlan sana süprizim var" demedi. Hadi süslenelim yemeğe çıkalım dediğimde kabul etmedi. Flört et benimle biraz dediğimde evlendik ne flörtü dedi. Çiçek al demeden almadı. Ben ona hayatı hep kolaylaştırmaya çalıştım ama o benim en yoğun olduğum zamanlarda bir kere ev işlerine elini sürmedi. Ben rica ettikten sonra yapıyor bir şeyleri. Ama ben de çok yoruldum.

En hoşuma gitmeyen şeylerden biri de yemek mevzusu. Haftada 2 gün arkadaşlarıyla yiyor. Ben yalnız kalıyorum yemeğini ye de çık çıkacaksan dediğimde tamam dedi ama aynen devam etti. Şimdi de spora başladı haftanın 3 günü de spora gittiğinden yemek saati eve gelmiyor. Haftada 5 güne yakın evde tek başıma yiyorum yemeğimi. Aile gibi hissetmiyorum, cinsellik de olmayınca ev arkadaşı gibiyiz, ama birbirini seven vakit geçirmeyi seven ev arkadaşları gibi değil de kiraya ortak olsun diye eve çıkmış gibiyiz. Peki neden devam ediyorum ? Sanırım belirli bir düzen olması, beni sevdiğini gözünde görmem, güvenmem, her şeye rağmen içimde sevgi olması, masumiyetine inanmam, işinden gücünden vakit ayıramıyor düşünemiyor diye onu savunmam nedeniyle muhtemelen.

Terapi almaya başlayacağız. İlerleme olmazsa sanırım bu iş boşanmaya gidecek. Benim mi beklentim çok, bilmiyorum. Tabi bu anlatılanlarla buna siz karar veremezsiniz ama dertleşmek istedim.

Libidosu düşük. Beklentilerini hiç bir zaman karşilamayacak. Uygun değilsiniz. Terapi belki iyi gelir ama gingseng içeren besin takviyeli alsanız belki libidosu bir tık yükselir.
Hiç sanmıyorum o kadar güzel açıklamış her şeyi ama bak sana adam 1..5 yıllık alevlilikde tık yok gibi sanki

Libidosu düşük. Beklentilerini hiç bir zaman karşilamayacak. Uygun değilsiniz. Terapi belki iyi gelir ama gingseng içeren besin takviyeli alsanız belki libidosu bir tık yükselir.
Birkaç macun vs denedik çok bi etkisi olmadı. Spora başlamasını söylüyorum 1 senedir. Yeni başladı bu etkili olur belki dedim. Çünkü kilolu birisi. Ben de yıllardır spor yaparım ve spor yaptıkça kendini beğendikçe de insanın libidosu yükseliyor

Evliligin olmazsa olmazi bence cinsellik. O oyle bildigin dede gibi takiliyor yaninda. Duygularina karsilik veremiyosa sende.onun icin cabalama artik hayata bir kere geliyosun seni mutsuz eden bir durumu surdurmek zorunda degilsin
Ben de böyle düşünüyorum, ama boşanmak da zor bir kararmış cidden. İnsanın içinde ufacık bir düzelme umudu olunca hemen kestirip atamıyor. Bir süre sorunun benden kaynaklandığını düşündüm. Eşimden önceki ilişkim çok tutkuluydu. Cinsellik olmadı ama öpüşme vb şeyler yaşadık. Bunlarda benim gözlerim kararırdı başım dönerdi. Bu hissi eşimde yaşayamamış olmanın hüznünü bir süre atamadım. Sonra zamanla belki kokusuna alıştıkça değişir dedim tenlerimiz uyum yakalar dedim ama 1.5 senede malesef bu beklentilerim olmadı

İdda etmiyorum düzelmez diye ama 1.5 yıldır tedavi için uğraşma gayesi olmayan 10 günde 1 yapmak oturp beklemekle olmaz yazık ediyor hem kendine hem eşine
Beni de üzen bu, kendisi hiç bir çaba göstermedi. Ben zorladım dr a gitti. Dr hap verdi bir iki kullandı sonra bıraktı. Spora ben zorladım yeni başladı. Erken boşalma için terapi al dedim asla uğraşmadı. çift terapisini de ben zorladım ve kendisi yine uğraşmadı psikologu ben bulup randevuyu ben aldım anca bu şekilde başlaayacak olduk.

Maçında olmaz çünkü kaç kutu bal bilmem ne yiyecek. Etken maddesi az oluyor kalori almış oluyor boşa. Benim dediğim suprd.n gibi takviyeler. Ama adamın cinsellikte gözü yok. Zamanla sizi suçlamaya da başlar. Senden ötürü filan diye manipülasyonu da baslar

Adamda tedavi olma isteyide yok

O zaman ten uyumunuz mu tutmuyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…