Boşanmali miyim bilmiyorum

Burdaki narsist kendisi aslında. Her şey herkes ona hizmet edecek, aksi halde kavga gürültü oluyor.
Oraya girmeyeyim dedim ama tamamen katılıyorum.
Kendisi hep haklı, kendisinden başka herkes haksız, manipülasyon, başkalarından sürekli övgü bekleme.
Sırf "sen haklısın" sözünü duymak için forumda 4. üyelikle 3. konusunu açıyor.
Hiç de sağlıklı gelmiyor bana ama hemencecik de "narsist" damgasını yapıştıveriyor.
Gerçek bir narsist yüzünden cehennemi yaşamış bir insan olarak gözüm döndü yemin ederim.

Her önümüze gelene de narsist demesek mi?
Drama queenlik de bir yere kadar yani.
Şımarıklıktan sorun çıkarıyorsunuz, sonra eşinizi istediğiniz gibi yönetemeyince "narsist".
Maşallah, ne kolay öyle. Bütün bu kendinizi haklı gören tavırlarınızla bana da siz biraz narsist geldiniz mesela, oldu mu?
Eşime demedim.Kv için dedim narsist diye. Kendisi takıntılı birisi. Kafasına uymayan bir şey olduğu zaman başka kendi dışında ki her şey yanlış. Bunu eşim de kabul ediyor. Sen zaten tartışsan da bir şey değişmez o anda tamam de geç zaten yapacağımızi yine biz yaparız kendisi kabullenmek zorunda kalır diyor ama nereye kadar tamam deyip geceyim?

Eşime demedim.Kv için dedim narsist diye. Kendisi takıntılı birisi. Kafasına uymayan bir şey olduğu zaman başka kendi dışında ki her şey yanlış. Bunu eşim de kabul ediyor. Sen zaten tartışsan da bir şey değişmez o anda tamam de geç zaten yapacağımızi yine biz yaparız kendisi kabullenmek zorunda kalır diyor ama nereye kadar tamam deyip geceyim?
Sizin gibi yani.

"İdare etmek", "geçinmeye gönlü olmak" nedir diye anlatmaya hiç uğraşamayacağım valla.
Hani evlerden ırak derler ya, tam da böyle birisiniz.
Tamam deyip geçmeyin, boşanın.
Adam da ailesi de şu gördükleri muameleden çok daha iyisini hakediyor.

"İdare etmek", "geçinmeye gönlü olmak" nedir diye anlatmaya hiç uğraşamayacağım valla.
Hani evlerden ırak derler ya, tam da böyle birisiniz.
Tamam deyip geçmeyin, boşanın.
Adam da ailesi de şu gördükleri muameleden çok daha iyisini hakediyor.
Kv size edepsiz terbiyesiz dese naparsiniz söyleyebilir misiniz?

Benim bir şey yapmaya hakkım olurdu, malum edebimi bozmak gibi bir huyum yoktur.
Ancak sizin durumunuzda bir durup düşünmenizi tavsiye ederim.
Hayatınızla ilgili ciddi anlamda bir gerçeklik kontrolü yapmanız gerek gibi görünüyor.
Dünya sizin etrafınızda dönmüyor ya, ondan.

Yaptığınız şey bi işe yaradı mı ki? Onca zahmeti organizasyonu bi lafınızla boşa çıkardıktan sonra koştular mı peşinizde? Özürler dilendi mi? Ayağınıza kapanan oldu mu? Kayın aile dünyanın kavgasını edip sevdiği için her seferinde geri dönen o zavallı adama benzemiyor işte. Onlar size aşık değil ki nazınızı çeksin. Evlat hatrı da bi yere kadar. Ki o da artık düşünmeye başlamış derin derin. Şimdiden sonra toparlanamazsınız zaten artık, şimdi olmasa yarın kucağınızda çocukla boşanırsınız. Yaşadık bunları hep, bizim de başımızda vardı sizin gibi bi tane, böyle saçma sapan şeylerden kavga çıkarır anasının evine giderdi, en son bi gitti bi daha geri getiren olmadı, özürler çiçekler beklerken boşanma kararını aldı eline, ağzı yüzü düzeldi gık diyemiyor şimdi.

Son düzenleme:
X