Boşanmak üzereyim kendimi tuhaf hissediyorum

Canım bilmediğin yaşamadığın şeyler için dalga geçme bence gün gelir devran döner sıra sana da gelebilir😉

Ay bir bikmadiniz bunlardan ya 🤣 yok devran doner, yok sira sana gelir 🤣 bir gun o devran donerse ben kahvalti hazirlayip gitmem canim emin olabilirsin. seninki gibi kocanin ve kayinvalidenin anasini aglatir giderdim net.

Ay bir bikmadiniz bunlardan ya 🤣 yok devran doner, yok sira sana gelir 🤣 bir gun o devran donerse ben kahvalti hazirlayip gitmem canim emin olabilirsin. seninki gibi kocanin ve kayinvalidenin anasini aglatir giderdim net.
Bunlar hep şirinlik. Giderken yemek yapmalar, ev temizlemeler, kek çırpmalar, börek sarma yığmalar. Adam zaten sinirlenecek kadını evde görmeyince, bari soğumasın buz gibi, peşinden gelmeye motivasyon olsun.

Bunlar hep şirinlik. Giderken yemek yapmalar, ev temizlemeler, kek çırpmalar, börek sarma yığmalar. Adam zaten sinirlenecek kadını evde görmeyince, bari soğumasın buz gibi, peşinden gelmeye motivasyon olsun.

Yeminle bazi konulari okuyunca ben neredeyim,burasi neresi moduna giriyorum. Zaten konudan da 10 kere kovuldum :KK43: ya engelleniyorum ya kovuluyorum :KK43: bakiyorum bir konuda uye 2 dk.once uye olmus aninda beni engelliyor 🤣

Daha komik bişey diyim şimdi kv diyoki kahvaltıyı yapalım bize geçelim fasulye kıralım diyo şaka gibiiiii mal bunlar

X