Boşanmak üzereyim kendimi tuhaf hissediyorum

Neden boşanıyorsuniz Sebep ne?
İncir kabuğunu doldurmayacak sebepler eşim sürekli annesini bana karşı dolduruyo yok yemek yapmıyo yok şunu diyo kayınvalidem de bana laf sokuyo derken derken 2 yılda patladık. Eşimle defalarca konuşmama rağmen annem diye yırtınıyo bende annesiyle mutluluklar diledim. Her hafta annesi gile gideris eve geliris ikş gün sonra annemi özledim der. Daha bir sürü şeyler yaşadım önceki konularımda var. Ailem de ayrılmam taraftarı. Anne bağımlısı olgun olmayan biriyle yürümüyomuş. Her şeyi inkar edip yalan söylüyolar bide iyi ki bu adamdan çocuğum yok

Anasının eteğindeki adamdan çocuk yap aman eksik kalmasın

Tamam da mecbur sabah şimdi kahvaltı yapcaz bi çay içer kalkar kayınvalide zaten
Kahvaltı hazırlıcaksınuz ya kesin arkanızdan ne iyi gelindi giderken bize kahvaltı bile hazırladı dicekler ya da tüh bize kahvaltı hazırlıyor hemen özür dileyelim😅. Allah aşkına boşanıcaksanız dünya iyisi olsanızda onlar için sorunlu kötü gelinsiniz. Boşa kendinizi yormayın. Oğlu hazırlasın anasını çok düşünüyorsa

Gece konuştuk tartıştık tatlıya bağlanmadı düşman olmaya da gerek yok. Edebimle geldim bu eve edebimle çıkmasını bilirim bi kahvaltı zor gelmez bu açıdan bakın

Hmm aci farki diyorsun yani. Peki bu icindeki sıkıntı neden? Neden bu kadar korkuyorsun?

İyi ki çocuğum yok yazmış şimdi de. Hiç korunmamış evlilik boyu. Akıl tutulması

Evliliğim bitmiş ne çocuğu eski konu o rabbim korudu işte

İyi ki çocuğum yok yazmış şimdi de. Hiç korunmamış evlilik boyu. Akıl tutulması
Zaten olmazdı, geçmişe takılı kalırsann ilerleyemeyiz şu an hamile değilim rabbime şükürler olsun ki babam ailem arkamdalar bunu iyi değerlendirmem lazım. Bidaha arkamda durmazlar. Şurda 2 saat sonra babamın evindeyim. İnşallah süreç de kolay ilerler

Hmm aci farki diyorsun yani. Peki bu icindeki sıkıntı neden? Neden bu kadar korkuyorsun?
Sonuçta hayatımda ilk defa boşanıcam 3 yıldır da evdeydim şimdi bi anda yalnızlık hemen işe girmem lazım ailemin tepkisi mahkeme süreci derken altından kalkabilir miyim o korkutuyo bi adım atsaydım gerisi gelirdi. Ama eminim artık hayatımı beni sevmeyen bu adam ve bana değer vermeyen ailesi için harcamıcam kendime söz verdim

X