Boşanmak üzereyim kendimi tuhaf hissediyorum

Mesafeliyiz şu an zaten soğuduk yani ben istemiyorum ama erkekleri biliyosunuz işte ben kendimi korumaya bakarım. Eziklik görsünler tamam yaptığım yanlıştı doğru diyolar o kadar umursamıyolarki beni düğüne gittiler. Sonuç ne biliyo musun bu evlilik bitti benim için. Sırf ailemin lafını tutmuyo olmuyum diye bekli-yorum. Beni benim gibi olanlar anlar sizlerden beni anlamanızı beklemem hata
Bittiyse hemen şimdi adliyeye gidin.

Siz hiç kimsenin hayatında yoksunuz , bunu kendinize nasıl layık görüyorsunuz.
Onurlu, gururlu davranın .

Bi dahaki kavgada yok kahvaltı koyayım yok yemek yapayım yok evim düzgün temiz olsun diye yarış atmayın. Hiç kavga etmemek için uğraşmak bile her şey olup bittikten sonra böyle fıldır fıldır ortada dönmekten iyidir.

Bişey dicem belki saçma gelecek ama numaranızı özelden verme şansınız var mı rahat rahat kendimi ifade etmek istiyorum
Yok ya valla çok bunaldım buraya hemm içimi dökmek istiyorum hem de yazarken bunalma geliyo sadece olaylara objektif bakacak birisiyle konuşmak istedim ne var ki rahatsız olursa engeller olur biter
Burada çok kıymetli tavsiyeler veriliyor, bu tavsiyeleri uygulasanız huzurlu bir yaşam sürersiniz.
Bir de anonim olmak için buradayız. Ben dahil kimsenin numara vereceğini zannetmiyorum.

Çocuk yapmayı denemissin zaten tek şans olmamış olması, kimseyi kandırma, çocuk denemelerine devam ...
bu şekilde olan evliliklerde çocuğumuz olmadığı için böyleler çocuğumuz olsa tüm sorunlar çözülür kafası var. İnş konu sahibi onlardan biri değildir.

Gerçekten çok ağır eleştiri yapanlar var sizin amacınız ne. Beni eleştirin diye konu açmadım destek görmek istedim. Yaranız varki bu kadar ileri gidebiliyosunuz ben sizin akrabanız değilim. Beni anlamıyorsunuz. Konuyu saçmasapan yerlere götürüyorsunuz. Rahatsız olan sayfamdan çıksın okumasın. Noluyo size ya tövbe tövbee. Gidin başkasına sataşın. Ben zaten üzülmüşüm stresliyim bide sizle uğraşıyorum şaka gibi.
Hepimizin evliliklerinde bazı sorunlar var ama burda kötülüğüne söylemiyoruz. Ben kaç defa kocamı boşıycam seni diyip evden kovdum mesela. Sonra da terapiste gidelim diyip elinden geleni yaptı. Sizin kocada hiçbir sevgi ibaresi hiçbir çaba yok ki biz sizi ayrılmaktan vazgeçtiniz diye eleştirmeyelim?

bu şekilde olan evliliklerde çocuğumuz olmadığı için böyleler çocuğumuz olsa tüm sorunlar çözülür kafası var. İnş konu sahibi onlardan biri değildir.
Bu tuzağa düşmeyeceğim. Emin olmadığım bir ilişkiye çocuk dünyaya getirecek kadar aklımı yitirmedim çok şükür.

Hepimizin evliliklerinde bazı sorunlar var ama burda kötülüğüne söylemiyoruz. Ben kaç defa kocamı boşıycam seni diyip evden kovdum mesela. Sonra da terapiste gidelim diyip elinden geleni yaptı. Sizin kocada hiçbir sevgi ibaresi hiçbir çaba yok ki biz sizi ayrılmaktan vazgeçtiniz diye eleştirmeyelim?
Doğru gerçekten çabası yok bana sevgisini de sorguluyorum zaten. Şu an ailelere mesafeliyiz kendisi de gitmiyo ailesine. Bakalım süreç ne gösterecek. Bu süreçte tabiikide önlemimi aldım.

X