Boşanma olayını aileye anlatma

Ben olsam geçinemiyoruz, anlaşamıyoruz, aramız kötü muhabbetini sık sık yapar alıştırırım. Bir şeyi pat diye duymak ayrı, duyunca zaten anlaşamıyorlardı diye düşünmek ayrı… ikincisi daha serin olur. Ama bu süreç meselesi tabii ve sabrınız kalmamış olabilir alıştırma sürecini yaşamaya. Bu zor durumun üstesinden gelirsiniz inşallah

Ben bunu yaptım bizimkiler hep olsun napalım herkes mükemmel değil şeklinde yaklaşımları.

Cinsellik kısmına girmeden açıklayabilirsiniz bence. Hep oyun oynuyor, ailemizle ilgilenmiyor, aramızda bir sevgi kalmadı. Kendisi de boşanma isteğinde. Böyle daha mutlu olacağız tarzında.

Anlattıklarınıza bakınca boşanmak sizin en doğal hakkınız. Aileniz de anlamalı bunu.

Ben bunu yaptım bizimkiler hep olsun napalım herkes mükemmel değil şeklinde yaklaşımları.
Bayağı klasik ailesiniz demek ki. Bizimkiler de böyle yapardı eminim. O zaman esas problemi çıtlatmaktan başka çare göremedim. Çünkü böyle ideal damatlara karşı elimiz zayıf her zaman, bu durumu çok iyi bilirim. Peki eşiniz biliyor mu boşanma niyetinizi

üçüncü kisilere yatak hayatindan bahsetmek gereksiz, güçlü bir boşanma sebebi zaten ama ayrilirken de her şeyin ortaliga dökülmesine karsiyim. Karsi taraf cirkinlesmedigi takdirde gerek yok, anlaşamıyoruz, gecinemiyoruz, duygularımız değişti demek yeterli. Ne dusunurlerse dusunsunler, sizin karariniz önemli.

Umarim en az hasar ile atlatir cabucak yeni duzeninizi kurarsiniz, sans sizinle olsun.

Aşkım bunu deyince, gözü dışarda bu kızın gül gibi kocayı bırakıp gidiyor delirmiş gözü ile bakacaklar. Evlilikte seks olduğunu herkes biliyor, bence söylenmeli yani bu yoksa kızın iyice burnundan getirecekler. Diğer türlü ikna olmazlar ne var canım olacak çünkü
Bizim karı koca münasebetimiz kalmadı yok diyip geçecek bitti
Detaya zaten gerek yok

Ayy bilemedim kanki anneni de biliyorum o yüzden benden sağlıklı yorum çıkmayacak

Ben de 2010’da evlendim bence çok bile durmuşsunuz. Kazık kadar adamın bilgisayarda oyun oynaması çok itici bir kere. Ailenize detay vermek zorunda değilsiniz. Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin anne ve babanıza. Ben kararımı verdim fikir sormuyorum diyin.

14 yıl neden nasıl sabrettin kardeşim ya, çocuk sahibi olmak istiyorum sorun onda ama bunun için hiçbir çabası yok da diyebilirsin. sonuç olarak öyle, cinsellik yoksa çocuk da yok.

Hayatım ailem çok köstek olacak biliyorum ve bu süreçte hastalıklarını öne sürecekler. Yani anlatma olayı benim için en büyük stres şuanda.
Bu durumda önce boşanma davanızı sonuçlandırıp, boşanma ilamını alın. Ailenizi ziyaret ettiğinizde yeni hayatınızdan ve kendi mutluluğunuz için attığınız adımdan bahsedersiniz.

yahu her seyi biliyoruz da, sebep belirtmeden bosanmayi da normallestirmek lazım diye düşünüyorum, boşanmak istememin sebebi neden baskalarinin kafasinda uygun bir zemine oturmak zorunda ki? Neden bak boyle boyle olmasa idi bosanmazdim, benim sucum yok diye kanıtlamaliyiz ki? Evlilik iki kisinin, ayrilikta bir kisinin istemesiyle olur ve kimseye laf düşmez. Ayilip bayilanlar olsun yani bizene.

kizlari mutsuz ve onu bu mutsuz evlilikten azad olmasini istemeyen bir aileye cokta aciklama yapılmaz aslinda.

14 yıl neden nasıl sabrettin kardeşim ya, çocuk sahibi olmak istiyorum sorun onda ama bunun için hiçbir çabası yok da diyebilirsin. sonuç olarak öyle, cinsellik yoksa çocuk da yok.
Çok pardon, çocuk varmış yeni gördüm

Yapacak bir şey yok ayılıp bayılarak kabullenecekler biraz kafa ağrıtır stres yapar. Tipik Anadolu ailesi. Normları değiştirmek ha deyince olmuyor ancak bir kaç jenerasyon sonra belki
Normalde olması gereken benim kızım boşanma kararı alıyorsa vardır bir bildiği arkasındayım demek lazım ama çoğu ailede yok bu durum

Ve ben hiçbir problemimi hiç kimseye yansıtmadım. Çok ketum biriyim. Şimdi birden böyle bir olay var demek nasıl yaparım bilmiyorum.
Tam da böyle biri olduğun için kabullenmeleri kolay olacak. Wolfrog boşanmaya karar verdiyse demek ki çok zor şeyler yaşamış, biten bitmiş diyecekler. Sorunları sürekli aileye yansıtıp yansıtıp barisanlarinki olaylı oluyor genelde.

Bu durumda önce boşanma davanızı sonuçlandırıp, boşanma ilamını alın. Ailenizi ziyaret ettiğinizde yeni hayatınızdan ve kendi mutluluğunuz için attığınız adımdan bahsedersiniz.
Yok artık boşandım ben diye de pat söylenmez ona daha çok hasta olurlar. Boşanmak niye gizlenecek bir şey olsun ki? Evlenirken lay lay lom boşanma kararı gizli?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…