Boşanma, İhanet ve Mahkemeye İtibar Dolandırıcılığı

Sinpac

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
2.084
79
Merhaba Kızlar,

Az önce 15. yıl ödülümü aldım. Kızıma hamileyken katılmıştım. Kızım da 15 yaşında. Allah güzel bahtlar versin...

Kızımın babasıyla boşanıyoruz. 8 yıldır beni sonu kredi ile biten bir bankanın MİY'i ile aldattığını öğrendim. Kadın nişanlım diye tanıştırıyormuş. Bankasına şikayet ettim özel hayat demişler...

Bu süreçte işsizdim. P/T çalıştığım yerler oldu. Kızımın babası sigortasını iptal ettirdi. CİMER'e şikayet ettim. Asgari ücretle açtırmış. Ayda 100 bin üzeri kazanıyor ve kardeşi üzerinden parayı alıyor.

Yurt dışında kazandığı 30 Milyon TL'yi de Türkiye'ye kardeşi üzerinden getirmiş. Sorana kardeşi patent sattım diyor. Ön muhasebe tutuyor oysa...

1,5 yıldır dava sürüyor. Nafaka bağlanmadı.

Loğusalık depresyonunda yazılan ama asla kesilmeyen ilacı bahane ederek kızımı aldı.

Mahkeme kararıyla ruhi sağlığımı ispat ettim. Adli tıp'a sevk edildim şimdi.

Mahkemeye onu tanımayan insanların selamını söyleyerek şu ana kadar 6/8 suçlu buldurdu beni. İtibar dolandırıcısı. Tabii kızım da onun yanında çünkü baba hep yurt dışındaydı.

Avukatım parasını ödeyemediğim için mahkeme harçlarını bile kendisi yatırıyordu. Artık o da isyan etti. Çekildi.

Aciz belgesi aldım. Adli Yardım Merkezinden Avukat rica edeceğim.

İşe girmek için uğraşıyorum ama 45 yaşındayım...

Lütfen akıl verin... Lütfen.... Ağlıyorum...
Artık tükendim. 1,5 TL param var cebimde. Dolmuş 20TL. Arkadaşlarımdan sadaka alıyorum...

7 yaşından büyük çocuklar tercih ediyorlar diye biliyorum. Yanlis biliyor olabilirim. Doğrusunu bilenler beni düzeltsin ama kızınız sizi tercih etmedi mi?

7 yaşından büyük çocuklar tercih ediyorlar diye biliyorum. Yanlis biliyor olabilirim. Doğrusunu bilenler beni düzeltsin ama kızınız sizi tercih etmedi mi?
Hayır.
Baba yurt dışındaydı uzun süre. Covid de gelmişti. O zamandan beri babaya bayılıyor.

Pardon. İlişkileri 4-5 yıllık. Covidden sonra başlamış...

Hayır.
Baba yurt dışındaydı uzun süre. Covid de gelmişti. O zamandan beri babaya bayılıyor.

Pardon. İlişkileri 4-5 yıllık. Covidden sonra başlamış...
Bence bu kadar maddi manevi sıkıntı yaşıyorsan bekle, toparlanana kadar en azından, kendine iş bulup bir hayat kurmaya çalış önce. Avrupadaysa en azından iyi bir eğitim alıyor, geleceği için sabret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…