Boşanma döneminde çok mutlu erkekler

Böyle kadınlar eskortlardan daha iğrenç hatta eskortlara daha fazla saygı duyuyorum. En azından kendi işlerini yapıyorlar, Ama böyle kadınlar saf katıksız kötü insanlardır.
Aynen öyle ve benimle dalga geçiyor o kadar mesaj ismi yazılı hediye gördüm git bi doktora diyor kendimi düşürdüğüm seviyeye bak

Ben iyi bir yazılımcıyım zaten . Anlık foto atıyorlar birbirine uçtan uca şifreli . Ki zaten kvkk ya giriyor kullanamayacağım delikleri toplamak istemiyorum çünkü çok sık ölümü düşünüyorum . Kaldıramam .
Size kim dedi kvkk falan diye? Ben bütün eğlence paylaşımlarını her fotosunu kullandım. Eşler arasında öyle birşey olamaz. Yani ettim çarkına. Siz bence doğru dürüst bir avukat bulun. Bana da burda dediler o fotolar kullanılamaz diye ama avukatım hepsini sundu bir sorun olmadı

Avukatınızla konuştunuz mu psikolojik destek olayı bana biraz abartı geldi. Bebeğiniz kaç yaşında da baba diye ağlıyor. Küçük ise 2 3 aya unutup gider. Böyle karaktersiz bi herif zaten baba olucam diye tutturacağını sanmıyorum. Çocuğunuzun iyi olması tamamen size bağlı siz güçlü olursanız hiç bir şekilde baba diye ağlamaya devam etmez. Eşim be ablası 2 ve 4 yaşından beri babalarıyla büyümemişler. Hatta görmemişler bile çok mutlu çocukluk geçirmişler. Hatta kendisi baba olayını bilmediğim için eksikliğimi bilmiyorum der. Geç boşansalardı belki anlardım ama annem ve dedemgil hiç hissettirmedi der. Kayınvalidem çok güçlü kadındır. Sizde öyle olmalısınız. Çevremde aldatılıp boşanan yakın arkadaşlarımda var. Çocuklarıyla çok mutlular. Siz artık durumu kabullenip çocuğunuzla yeni yaşamınıza odaklanın. O adam da naparsa yapsın ama boşanmak için birşeyler isteseydiniz iyi olurmuş sanki bu adamdan. Zaten yalvararak gurur kalmamış bari boşanmak istiyorsan para vs verin deseydiniz.
Para muhabbeti midemi bulandırıyor herşeyi yaparken benle yaptı bunu ona defalarca söyledim insan olan anlat ben savaşacak güçte değilim . Evet psikolojik ilaç kullanımı bu velayet sürecinde etkiliymiş kendi kişisel avukatı var çok güçlü şöyle ki bana iftira atmakla bile tehtit etti evine arkdasların eşleri ile gelir Allah ya ilk kız girer sonra erkek bunu bile kullanırım dedi kendi yalan olduğunu bildiği halde bunla tehtit etti beni . Onun vicdanına bırakamam velayeti . Ki zaten hakkımı almak ile çabalayamıyorsam şu sözü hatırladığımdan kim hakkı yendiyse sevinsin çünkü Allah hakkının kat kat fazlasını alacaktır . Kim allahtan daha cazla hakkımı alabilir ben bir kul olarak mı ?

Aynen öyle ve benimle dalga geçiyor o kadar mesaj ismi yazılı hediye gördüm git bi doktora diyor kendimi düşürdüğüm seviyeye bak

Engelleyin ikisini. Gördükçe daha fazla acı hisseder ve ne yapacağınızı bilemez duruma gelirseniz.
Süreç istediği kadar uzasın hiç kimseyle tek kelime muhatap olmadan çekişmeli dava açın. Çünkü zatenn zaman kaybedecek gibi görünüyor görünüyorsunuz.

Hep düşünmüşümdür bu tarz sorunlu evliliklerde çocuk istendiğinde uzun süre olmuyorsa bir hikmeti vardır diye.
İnsanların gözü açılsın diye bir müddet korunuyor lakin sorunların üstüne gidileceğine çocuk yapmaya yöneldikleri için üstünü örtüyorlar belli bir süre. Olmuyorsa zorlamasın kimse her şerde bir hayır vardır.

Size gelirsem ailenizin yanına döndüyseniz hazır da çalışmaya başlamışsınız bundan sonra bebeğiniz ve kendinizi düşünün sadece. Kim nerede gününü gün ediyor aklınıza gelmesin. Boşanmalarda ilk dönem kadınların üzüntüsü erkeklerin özgürlüğüme tekrar kavuçtum hovardalığı ile geçiyor. Zamanla sizin üzüntünüz geçecek. Onun mutluluğu da sonsuza kadar sürmez merak etmeyin. Size yaşattıklarını ona yaşatacak birini bulur nasılsa.

Size kim dedi kvkk falan diye? Ben bütün eğlence paylaşımlarını her fotosunu kullandım. Eşler arasında öyle birşey olamaz. Yani ettim çarkına. Siz bence doğru dürüst bir avukat bulun. Bana da burda dediler o fotolar kullanılamaz diye ama avukatım hepsini sundu bir sorun olmadı
4 avukatta kullanamayız dedi hatta biri 2,5 yıla kadar hapis cezası var dedi

Hep düşünmüşümdür bu tarz sorunlu evliliklerde çocuk istendiğinde uzun süre olmuyorsa bir hikmeti vardır diye.
İnsanların gözü açılsın diye bir müddet korunuyor lakin sorunların üstüne gidileceğine çocuk yapmaya yöneldikleri için üstünü örtüyorlar belli bir süre. Olmuyorsa zorlamasın kimse her şerde bir hayır vardır.

Size gelirsem ailenizin yanına döndüyseniz hazır da çalışmaya başlamışsınız bundan sonra bebeğiniz ve kendinizi düşünün sadece. Kim nerede gününü gün ediyor aklınıza gelmesin. Boşanmalarda ilk dönem kadınların üzüntüsü erkeklerin özgürlüğüme tekrar kavuçtum hovardalığı ile geçiyor. Zamanla sizin üzüntünüz geçecek. Onun mutluluğu da sonsuza kadar sürmez merak etmeyin. Size yaşattıklarını ona yaşatacak birini bulur nasılsa.
belki de haklısınız . Aile evine dönmedim . Evladımın kendine ait bir yuvası olsun istedim orada sığıntı hissi yaşayacaktık . Yaşatmadım

Üzüldüm, siz de biraz üzülun ama sonra salın gitsin optursun kendini de hastalık kapsin geberesice. Gururlu takılmayın haklarınızı alın. Evliyken coşan adama güvenilir mi çocuğunuzun geleceğini garanlileyin ev eşyaları takılar maddi manevi tazminat nafaka ne tutarsan kopar

4 avukatta kullanamayız dedi hatta biri 2,5 yıla kadar hapis cezası var dedi
Siz yanlış avukatlar bulmuşsunuz. Söyledikleriniz hep yanlış bilgiler. Memleketimin en güçlü avukatına gitmişim bilmeden. Hatta siyasi anlamda bir adamla mücadele etmiş boşanma aşamasında. Ve adamı alt etmeyi başarmış kendisi. Çocuğu eşin 4 şekilde senden alabilir demişti. 1. Çocuğa şiddet uygulama( üzerinde sigara söndürme gibi. Allah muhafaza)
2. Yasaklı madde kullanımı
3. Fuhuş hayatı(bu eşinde var zaten)
4. Düzenlemeyecek heyet raporlu psikolojik rahatsızlık(şizofren demans gibi)
Çünkü ben psikolojik destek almıştım ilaç da kullanmıştım.
Fotoğrafları zaten kullandım. Evlenmek gibi bir niyetin yoksa çekilmeli mücadele etmelisin. Yalvarma falan ne Ya? Onla bunlar yatan bir pislikle yuvamı olur? Üzül ağla ama toparlan yoluna bak. O asla pişman olmayacak. Çünkü yiyor içiyor geziyor düşüyor kalkıyor sorumluluk yok görev yok çocuk yok! Ne zaman ki parası olmaz hastalıklara düşer ancak öyle pişman olur. Çünkü bu tür erkeklerin mantığı bu. Sen de düzeldikten sonra para almazsan aşırı pişman olacaksın. Çünkü artık sana ve çocuğuna para lazım
Son olarak bebek nasıl baba diye ağlıyor onu anlamadım? 2 çocuğum var biri bebekti biri 7 yaşında hiç de baba diye ağlamadılar. Arada duygusal oluyorlar ama baba diye ağlanacak biri mi var? Atmış çocuğu sana keyfine düşmüş. Sen o pisliğin adını bile anma evde unutur gider

Yapacak çok bir şey yok gibi görünüyor. Dönmesin de zaten. Siz hukuki olarak haklarınızı almaya çalışın. Ne hali varsa görsün.
Bizim burda bir söz vardır. Uzun saçlının ahı tutar diye. Muhakkak.

İnanın yaptım ama bebeğim varken hem annelik hem babalık yaparken bir kahve içmek bile lüks tuvalete bile tek giremiyorum zaten babasızlığı hissediyor bir de ben onu bırakıp kendimi düşünemem ki . Onunla gittiğimde de durmuyor
Onu tabiki birakmayin size yardimci olacak birileri hic mi yok

X