Boşanma değil cinayet davası...

Ya senin annen kocanla nasıl böyle konuşur ?Senin annen değil mi?ne alaka ya ben hiçbirşey anlamadım
Ayrıca evlilikten önce yaşadığın hayat mahkemeyi bağlamaz ki.
Evlilikte sadakat hükmü vardır
Ne yaşadıysan yaşadın bu adam senle evlendi geçmişini yüzüne vurup burdan birşeyler elde edemez ki
Ne kadar aşağılık her yolu deniyor
Çocuğunun annesisin sen
Allah böyle insanlardan korusun ya
Öyle gerçekten Allah herkesi korusun böylelerinden. Annem o zamanlar evliyken konuştu. Anneme hakkımda söylemediği laf kalmamış ama anneme ilk başta politik yaklaşıyor. Anneciğim ben sana dert yanmak istiyorum neler çekiyorum neler gibisinden. Annem de doğal olarak hep beni ailen istemedi, sevmedi dediği için o sırada da evli olduğum için söyle yavrum diye konuşuyor. Konuşma 1 saatten fazla ama çok kısa hale işine geldiği gibi getiriyor. O sırada annemin konuşması çok normal, kadın karşısında şeytan olduğunu bilmiyor ki... Böylesi bir şey yapacağı kimin aklına gelir. Hepimiz günlük hayatta konuşmalart yapıyoruz yorumlarda bulunuyoruz yaşananlara annem de öyle konuşuyor ama işte gel gelelim karşıdaki tam bir şeytan!.... Çocuğunu düşünse bunları yapmaz zaten ama çocuğunu da düşündüğü yok. İftira, şerefsizlik her şey olunca kendine yakışanı yapıyor şeref yoksunu....

Pisliginde bogulsun. Maske mesafe hijyen koruyun kendinizi ondan. Hukuk önünde hesaplasirsiniz. Dilediğiniz gibi olsun inşallah her şey. Kurtuldugunuzda haber edin bize...:dua::dua::dua:
İnşallah en yakın zamanda haber veririm kurtuldum diye çok sağ olun...

Alllah islah etsin. Söyle düşünün ya bu adamla bir 5 yil daha kaybetseydiniz. Bosanma süreci cok berbat ama kazanani yok. O ne kazanacaksiz kötüyseniz falan filan. Onun için iyi bir avukatiniz varsa dosyayi okumayin
Mecbur okuyorum avukatım iddialara cevap vermek için bana gönderiyor dosyayı okuyun bu iddialar nedir gibi gibi...

Hatanın büyüğü sende !!Sana her lafı söyleyip kavga çıkarıp sonrasında da İçip içip seni aradığında "eve dönmezsen kendimi öldüreceğim " dediği günlerde sen telefonunu kapatıp ailenle sohbetine devam etmedin..her defasında koştun yanına
Doğru söylüyorsunuz, hatanın en büyüğü böyle bir pisliğe iyilik göstermek oldu. Allah herkesin karşısına yaptığı iyiliği de kötülüğü de çıkarsın inşallah. Onun da karşısına hep kötülükler çıkar o zaman. Şu evlilikte iyi niyetimden hiç vazgeçmedim. Elimden geleni yaptım fazlasıyla ve kimseye yalan söylemedim, iftira atmadım. İntihar edeceğini söylediğinde riske atmayıp yardımına koştum inandım insan diye düşündüm içindeki canavarın büyüklüğünü tahmin edemedim. Umarım bunların da Allah katında karşılığı var diye inanıyorum ve bu iyi niyetimi çıkaracak karşıma. Kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz inşallah...

ne gıcık ne adi ne şerefsiz insanmış bu papatya
o istedi ki o hakaret etsin sen sus otur boşanma
paşazade nin gururu kırıldı... pislik

hiçbişey olmaz o yaptıklarından sizde şikayet ettiğinize göre montaj olduğu incelenip anlaşılır
Allan bildiği gibi yapsın

Böyle ş....lerin Allah belasını versin diyecem olmayacak benimki de bana hastalık bulaştırmıştı mahkemede o hastalığın benden ona bulaşmadığı ne malummuş diye dilekçe yazmış ve ben evlenmeden önce veya sonra kimseyle cinsi münasebetim olmadığı halde Rabbime sığın bol bol dua et Allah yardımcımız olsunnn inşallah
Hiç korkmuyorlar o iğrenç iftiraları atarken. Allah bildiği gibi yapsın ne diyeyim...

konudan biraz bağımsız ama,
ben bunu da anlamıyorum tamam özel hayatın gizliliği falan ama başka türlü nasıl kanıtlanır ki, çok saçma geliyor bana öyle değil mi
Evet ben de ses kaydı aldım hakaretlerini başka türlü ispatlayamayacağım için ama onları da sunamadık bile. Bazı durumlarda özellikle aile mahkemelerinde bu tür kayıtlar zaman zaman kabul edilebiliyor ama buradaki kayıtlarda oynama yaptığı için algı yönetimi yapıyor bu bence ciddi suç olmalı.

Yani umarım anlarlar ve o da cezasız kalmaz. Bunca emeğe değer inşallah. O nasıl uğraşıyorsa ben de altında kalmıyorum gerekli açıklamaları yapıyorum. Evlilik öncesi olaylar davaya konu değildir demişti zaten daha önce hakim ama işte avukat da bu kayıtlar iyi olmadı gibi konuştuğu için aklıma her şey geliyor. Resmen kudurmuş köpek gibi etrafa saçılan salyalarından herkes muzdarip....
Avukatlar her ihtimali göz önüne alıp konuşuyorlar. Kayıtlar iyi olmamış tamam ama tamamen yasadışı şekilde elde edilmiş kayıtlar bunlar. Tonla iftira vs olduğunu söylüyorsun. Ben bu kayıtlardan bir şey çıkacağını düşünmüyorum. Sizin davanızın sonucunu etkilemez.

Öyle gerçekten Allah herkesi korusun böylelerinden. Annem o zamanlar evliyken konuştu. Anneme hakkımda söylemediği laf kalmamış ama anneme ilk başta politik yaklaşıyor. Anneciğim ben sana dert yanmak istiyorum neler çekiyorum neler gibisinden. Annem de doğal olarak hep beni ailen istemedi, sevmedi dediği için o sırada da evli olduğum için söyle yavrum diye konuşuyor. Konuşma 1 saatten fazla ama çok kısa hale işine geldiği gibi getiriyor. O sırada annemin konuşması çok normal, kadın karşısında şeytan olduğunu bilmiyor ki... Böylesi bir şey yapacağı kimin aklına gelir. Hepimiz günlük hayatta konuşmalart yapıyoruz yorumlarda bulunuyoruz yaşananlara annem de öyle konuşuyor ama işte gel gelelim karşıdaki tam bir şeytan!.... Çocuğunu düşünse bunları yapmaz zaten ama çocuğunu da düşündüğü yok. İftira, şerefsizlik her şey olunca kendine yakışanı yapıyor şeref yoksunu....
Annende hatalı sma canım
Elin adamına seni kötülemiş
Bak kocan da olabilir ama bu şekilde olmaz
Benim annem benim kocamla oturup bu şekilde konuşsa asla onu görmek istemem
Benim geçmişim var kocamın yok mu yani
Eski defterler açılırsa ooo yani

Avukatlar her ihtimali göz önüne alıp konuşuyorlar. Kayıtlar iyi olmamış tamam ama tamamen yasadışı şekilde elde edilmiş kayıtlar bunlar. Tonla iftira vs olduğunu söylüyorsun. Ben bu kayıtlardan bir şey çıkacağını düşünmüyorum. Sizin davanızın sonucunu etkilemez.
Umarım bir şey çıkmaz. Daha önce de kendinden olmadığını ileri sürmüştü düşükle sonuçlanan hamileliğimin. Böylesi iğrenç bir adam bu. Onu da ispatladım kürtaj raporunda imzası vardı. Tabi unutmuş imzasını, neler neler yazmış dilekçede. Yok dünyası başına yıkılmış öğrenince, yok evliliğin ortasında çocuğu hatrına bu olayı sineye çekmiş nasıl kurgulamış anlatamam... Nasıl bir yalancı olduğunu umarım dikkate alırlar...

Doğru söylüyorsunuz, hatanın en büyüğü böyle bir pisliğe iyilik göstermek oldu. Allah herkesin karşısına yaptığı iyiliği de kötülüğü de çıkarsın inşallah. Onun da karşısına hep kötülükler çıkar o zaman. Şu evlilikte iyi niyetimden hiç vazgeçmedim. Elimden geleni yaptım fazlasıyla ve kimseye yalan söylemedim, iftira atmadım. İntihar edeceğini söylediğinde riske atmayıp yardımına koştum inandım insan diye düşündüm içindeki canavarın büyüklüğünü tahmin edemedim. Umarım bunların da Allah katında karşılığı var diye inanıyorum ve bu iyi niyetimi çıkaracak karşıma. Kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz inşallah...
Bu günler geçecek ..bu adam gene arsız arsız senin hayatına girmek isteyecek ..bu gün sana yaşattıklarını ,hissettirdiklerini sakın unutma güzel arkadaşım.

Annende hatalı sma canım
Elin adamına seni kötülemiş
Bak kocan da olabilir ama bu şekilde olmaz
Benim annem benim kocamla oturup bu şekilde konuşsa asla onu görmek istemem
Benim geçmişim var kocamın yok mu yani
Eski defterler açılırsa ooo yani
Anneme kızamıyorum, o sırada duygusal davranmış çünkü hiçbir zaman annemden beklediği yüzü alamadı aslında. Beni kötülediğinde de pabuç bırakmadı ne yaptıysa yaptı benim kızım sen de geçmiş diye takılıyorsan bu iş böyle olmaz anlaşmalı ayrılın dedi. Ama telefon konuşmasında da anne psikolojisiyle bir yandan beni korumaya çalışmış, arkadaşı yoldan çıkarmış gibi cümlesi var o olmamış mesela :/ Evli olduğum için o sırada söylediklerine karşılık ben bilmiyorum haberim yoktu onlardan demiş ben konuşurum kızımla demiş. Bir yandan da aslında haddini bildirecek cümleleri var ama onları tabi kesmiş. Annemin çileden çıkıp sinirle söylediklerini koymuş ayrılın siz dediğini falan. Bizi ailesi ayırdı da diyor çünkü. Karışmışlar da bilmem ne....

Bu günler geçecek ..bu adam gene arsız arsız senin hayatına girmek isteyecek ..bu gün sana yaşattıklarını ,hissettirdiklerini sakın unutma güzel arkadaşım.
O benim için ölü bile değil o kadar yok ki... Bende kendini bu kadar bitireceğini biri bana anlatsa, yaşayacaksın dese inanmazdım gerçekten bitirdi kendini. Ölse gram üzülmem o derece. Unutmam canım unutmam, ancak can bedenden çıkar bazı yaşadıkları insanın o an bile gözünün önünden geçer... :KK43:

Sevgili papatya.

Seni halen daha zaman zaman düşünüyorum. O kadar kötü bir evliliğin vardi ki... bosanmanın da böyle olacağını tahmin ediyordum.

Evliyken eziyet eden adamlar boşanınca canavara bağlıyor.

Ses kayıtlarının üzerinde ekleme çıkarma vb şekilde müdahalede bulunulduğu tespit ediliyor. Bu konuda kafanı çok yormamanı öneririm.

Çapsız erkekler kadınları genelde namustan vurmaya çalışırlar. Bu ülkede namusu olmayan bütün adamların, kadınlarda dil uzattığı ilk şey namustur..

Kendilerinde olmadığı için herkesi kendileri gibi saniyorlarsa demek. Allah hepsinin belasını versin. Allah en sevdiği kullarının yüzü suyu hürmetine hiçbirinin iki yakasını bir araya getirmesin.

Aklima sığmıyor. Ortada bir çocuk var. Ben bu kadını magdur etmeye çalışıyorum ama bu kadina bi sey olursa cocuk ne olacak diye düşünmüyorlar.

Sorsanız ooo babalar çok fedakar böyle cefakar. Babaların çoğundan bi cacık olmaz çünkü bizim erkek nufusumuzun çoğu ruh hastası.

Senin icin üzülüyorum sevgili papatya. Güzel haberlerini bekliyorum.

Valla en başta reddedilmesi gerekmez mi ben de bilmiyorum. Bilir kişi oturup yazmış ses kaydını yazıya dökmüş. Elindeki dellilerin hepsi hukuka aykırı yollarla elde edilmiş dahası da üzerinde oynamış ama işte mahkeme ne diyecek bekleyip göreceğim. Umarım reddedilir ve buradan da eli boş döner...
Ozel hayatin ihlali davasi acin siz de.
Avukatiniz yok mu?
Oyle is olur muymus? Ses kaydi falan?

Sevgili papatya.

Seni halen daha zaman zaman düşünüyorum. O kadar kötü bir evliliğin vardi ki... bosanmanın da böyle olacağını tahmin ediyordum.

Evliyken eziyet eden adamlar boşanınca canavara bağlıyor.

Ses kayıtlarının üzerinde ekleme çıkarma vb şekilde müdahalede bulunulduğu tespit ediliyor. Bu konuda kafanı çok yormamanı öneririm.

Çapsız erkekler kadınları genelde namustan vurmaya çalışırlar. Bu ülkede namusu olmayan bütün adamların, kadınlarda dil uzattığı ilk şey namustur..

Kendilerinde olmadığı için herkesi kendileri gibi saniyorlarsa demek. Allah hepsinin belasını versin. Allah en sevdiği kullarının yüzü suyu hürmetine hiçbirinin iki yakasını bir araya getirmesin.

Aklima sığmıyor. Ortada bir çocuk var. Ben bu kadını magdur etmeye çalışıyorum ama bu kadina bi sey olursa cocuk ne olacak diye düşünmüyorlar.

Sorsanız ooo babalar çok fedakar böyle cefakar. Babaların çoğundan bi cacık olmaz çünkü bizim erkek nufusumuzun çoğu ruh hastası.

Senin icin üzülüyorum sevgili papatya. Güzel haberlerini bekliyorum.
Teşekkür ederim sevgili Boleyn Kizi Boleyn Kizi ,

Hiç tanımadığı insanlar için üzülen, onları hayatın koşturmacası içinde bile anımsayan varlıklarız biz, böylesi canavarlarla uğraşmaya içimizdeki iyilik izin vermez ama bilmiyorlar ki hakkımızı da savunuruz. Çok sabırlı davrandım evliliğim de senin de bildiğin gibi, belki haddinden de fazla, gerek yokmuş şimdi daha net görebiliyorum. Ama o sırada elimden geleni yapayım aman yavrum babasız büyümesin diye diye zaman geçirmişim, resmen boşa kürek çekmişim. Adam olmayanı adam etmeye çalışmamalı. Bazen elimden geldiğince burada benimle benzer süreçleri yaşayanlara yorum yapmaya çalışıyorum. İstiyorum ki kimse zamanından çalmasın. Cesaret edemediklerinde korkmadıklarını göstermek istiyorum. Umarım sen ve senin gibi kadınlar da çoğalır. zor dönemimde de bana yaptığın yorumları da desteğini de unutamam. İyi ki varsın!... Güzel haberler verebilirim inşallah en kısa sürede. Biraz daha sabretmem gerekecek zira... :KK43: Böyle ruh hastalarından da Allah bütün kadınları korusun. Çocuk diye millete ağlayıp göstermiyor zalim anne modeli çizdi benim için ama gerçekleri Allah biliyor. Mahkeme de bu adamın ne yalancı pislik olduğunu elbet anlayacak... İnşallah bu sonuçları da paylaşacağım yine buradan.

Bence Müge Anlıya yazın bu adam o dereceye geldi çoktan

Adam ses montajlamış resmen şerrefsizzzz
Zaman zaman ben de Müge Anlı'daki olaylara benzetiyorum yaşadıklarımı. Tek farkı beden sağ ama ruhum sürekli bıçak darbeleri alıyor :KK43: Şerefsiz olmasa en azından çocuğunun hatırına bunları yapmazdı...

X