Boşanma değil cinayet davası...

Çocuğunuzun çok güçlü bir annesi var. İkiniz kurduğunuz dünyanızda huzurlu ve çok mutlu olacaksınız. Emin olun tüm kalbimle inanıyorum buna. Siz en zor şeyi yapıp davanızı açıp, tüm bu zorluklara göğüs gerdiniz zaten. Şimdi önünüze bakıp hayatınızı yaşayın çok mutlu olun lütfen. Endişelerinizi anlıyorum ama dava sürecinin de hayatınızı etkilemesine izin vermeyin, dediğim gibi avukatınız tüm haklarınızı koruyacaktır eminim.

Şikayet etmeniz çok iyi olmuş, hem boşanma hem ses kaydı ile ilgili yargı sürecinden en olumlu sonucu alırsınız umarım

İlk bilirkişi ses kayıtlarının oynandığını fark etmemiş olabilir, ancak bu alanda uzman bir bilirkişiye tekrar tevdii edilip ses kayıtlarının kesildiğinin tespit edilmesi çok önemli bence. Umarım bu hususu tespit ettirebilirsiniz.
Hakkınızda hayırlısı olsun

konudan biraz bağımsız ama,
ben bunu da anlamıyorum tamam özel hayatın gizliliği falan ama başka türlü nasıl kanıtlanır ki, çok saçma geliyor bana öyle değil mi
Bence de çok saçma, ortak yaşadığımız evde bulunan telefonu elime alıp içine bakmam neden suç olsun ki. Gizlice ses kaydı yapmıyorum, yasa dışı bir yere girip delil elde etmiyorum sonuçta. Telefonun şifresini de biliyorsam gizli saklı elde etmemişsem açar bakar bulur ve kullanırım, bence saçmalık ama bu durum başka konulara sebebiyet verir diye özel hayat gizliliği diyorlar işte, sanki karı koca arasında gizlilik var. Kefil olurken bile eş onayı gerekiyor, ölsem organ bağışı vs için eşimden onay alıyorlar ama eşim benim telefonuma bakıp mesajlara bakarsa suç.

Bizde karşı taraf mesaj üzerinden yaptığımiz bir tartismada bir iki kelime yazmisim diye hakaret davası açmış bana kendi cumlelerini bugulayip benimkileri koyulastirip dosyaya sunmuş.Ben savunma yaptım o da beyan dilekçesi verdi.Dilekcesinde benim öğretmen sıfatı ile toplumda dolaşmamam gerektiğini söyleyip en ağır cezayı almamı istediğini yazdı.Ve ben bu adamın cocugunun annesiyim, kendisinin borç girtlakta çocuğa ben bakıyorum yani..Benim çalışmama ihtimalim aklına gelse aklından kovmasi gerekir oysaki ...
Artık hiçbir şeye şaşırmıyorum

Papatyakb canım sana bahsettiğim bilirkişiyi düşünebilirsin

konudan biraz bağımsız ama,
ben bunu da anlamıyorum tamam özel hayatın gizliliği falan ama başka türlü nasıl kanıtlanır ki, çok saçma geliyor bana öyle değil mi
Aynen öyle ben de çok saçma buluyorum.Es kişisi aldatacak ama sen telinden bilgisayarindan veri alamayacaksin,ses kaydı yapamayacaksın,kimsenin olmadığı alanda yatakta da başsan suç üstü resim cekemeyeceksin,kamera kaydı yapamazsın,eee nasıl olcak,aldatan aldatmaya devam mı etsin saçma

Yani umarım anlarlar ve o da cezasız kalmaz. Bunca emeğe değer inşallah. O nasıl uğraşıyorsa ben de altında kalmıyorum gerekli açıklamaları yapıyorum. Evlilik öncesi olaylar davaya konu değildir demişti zaten daha önce hakim ama işte avukat da bu kayıtlar iyi olmadı gibi konuştuğu için aklıma her şey geliyor. Resmen kudurmuş köpek gibi etrafa saçılan salyalarından herkes muzdarip....

Valla en başta reddedilmesi gerekmez mi ben de bilmiyorum. Bilir kişi oturup yazmış ses kaydını yazıya dökmüş. Elindeki dellilerin hepsi hukuka aykırı yollarla elde edilmiş dahası da üzerinde oynamış ama işte mahkeme ne diyecek bekleyip göreceğim. Umarım reddedilir ve buradan da eli boş döner...

Çok sağolun, inşallah dediğiniz gibi yavruma da hep güçlü bir anne modeli çizebilirim. İsterim ki güçlü kadınlar çoğalsın, erkeklerin hegemonyasından kendilerini korusun. Kadınlar zayıf değil ama oldukça duygusal varlıklar o yüzden bazen güçsüz gibi algılanabiliyoruz. Bu kayırları alırken o kadar planlar kurmuş ki, bugünleri hesaplamış resmen. Mesela ben seni dövdüm mü küfrettim mi hakaret ettim mi diyor ben karşılığında dövmedin mi vs dememi almıyor o kısmı çıkarıyor tartışmak istemiyorum uzatmayalım yeter gibi cevaplarımı koyuyor oralara. Çok tehlikeli pis bir yaratıkmış!.... Bilirkişi orjinalleri ister mi onlar da yazıya dökülür mü biliyorum ama o sırada bile kayıt aldığı için dövdüğünü falan inkar ediyordu.

Ses kayıtları incelemeye gönderilemiyor mu?
Kesildiğini böylece kanıtlamış olursunuz
Hatta işler tam tersine döner
Mahkemeyi yanıltmak için delillerle oynamış oluyor
Hiç bilmiyorum doğrusu nasıl bir süreç izlenir ama biz elbette oynandığını söyleyeceğiz. Şikayetimi de bu yönde verdim zaten. Bakalım sonrasında ne karar verilecek...

Ben de ceza alması için elimden geleni yaptım. Görsün bakalım uğraşmak nasıl oluyormuş. Adliyede oradan oraya giderken saatlerce uğraşırken tek duam onun ceza alması oldu. Umarım emeklerim boşa gitmez...

Uc kurus nafaka vereceek diye insan bu kadar duser mi?lanet olsun parasinada onada evliyken neleri hesap edip ses kaydina almis.cok tehlikeli biriymis

Şahitlerim var, şahit listesini sunduk ama tabi onun arkadaşları kendine şahit. İnsafsız olunca arkadaşları da insafsız oluyor başka nasıl anlaşabilirler ki ... Pes etmiyorum, yıldırma politikası içinde ben de yılmadan devam ediyorum ama elbette zaman zaman insan gerçekten bunalıyor. İnşallah her şeye değer. Çok sağolun...

Adam pislikse ağzından bal çıkacak değil ya ..bağırsaktakilerini kusuyor. Moralinizi bozmayın. Güçlü olun üstesinden geleceğinize inanıyorum.

Uc kurus nafaka vereceek diye insan bu kadar duser mi?lanet olsun parasinada onada evliyken neleri hesap edip ses kaydina almis.cok tehlikeli biriymis
Onun üç kuruşu canından değerlidir öyle söyleyim. Boş mezar göre içine girer... Tehlikeli olduğunu bilirdim de bu kadarını tahmin edemezdim. Keşke zamanında onun gibi düşünseydim elimde en azından delil olur hemen ayrılabilirdim. Vicdanlı davrandım, yine de iyiliğini düşündüm yaşanmış az da olsa iyi günlerin hatrı dedim bazı şeyleri kendime yakıştıramadım. Ama öyle olmamak lazımmış. Gerçekten ne iyiliği ne de başka bir şeyi hak etmiyormuş... Zalime zalim olmak gerekiyormuş sonradan anladım...

Evet şikayette bulunduk. Dilekçede de hem itiraz edeceğiz hem de kayıtları oynayıp mahkemeyi yanıltmaya çalıştığını anlatacağız.

Hatanın büyüğü sende !!Sana her lafı söyleyip kavga çıkarıp sonrasında da İçip içip seni aradığında "eve dönmezsen kendimi öldüreceğim " dediği günlerde sen telefonunu kapatıp ailenle sohbetine devam etmedin..her defasında koştun yanına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…