Boşanıyoruz..LÜTFEN okuyunuz ben nerde hata yaptım ki?

Bu sana yaşatılanlardan daha kötü olamaz. Artık yeni, yalanlardan uzak bir sayfa açılıyor.
Bundan sonra herşey dilediğinden de güzel olsun ♥
Aminnn ins en guzel cumle yalanlardan uzak bir sayfa açiliyor dimi bu o kadar onemli ki benim icin su anda guven problemi yasiyorum zaten herkese karsi

Cekismelide alacagim 1 tl yokki yoksa bende hakkimi birakmazdim ama bu durumda bana daha cok zarari olur psikolojik olarak o yuzden anlasip kurtulma tarafındayım inanin su anda biriyle el ele gorsem kiza acirim yemin ederim kiza uzulurum kendim icinse guzel gunlerimin olmasi icin dua ediyorum sadece

Keske dugun borcumuz olsaydida tum borclarimiza gitseydi altinlarimiz ben parayi altin benim diyen biri hic bi zaman olmadim ki bunu zaten yeterince elimdeki avucumdaki parayi vermezdim hersey yalan dolan icerisinde buldum kendimi ne oldugunu anlamadan yalanlarin icine girdim ben hala anlamiyorum ne yasadigimi allah cidden yardimcim olsun

Ya bunlar nasil insan ya bu nasil bi pllan ailemde boyle soyluyo ama evliliğin plani mi olur ya babasini allah bildigi gibu yapsin zaten esim degil pislik pisirik ezik aptal insan yikilan evliliginin nelerin gittiğinin farkinda mi acaba allaha havale ettim zaten ama el vicdan ya evliligin plani mi olur ya bunlar nasil insanlar ya cidden uzuluyorum

Allah çabuk kurtarmis ama bu kadar sorgulamayın sanki barisacak gibi yumusayacak gibi bi izlenim var sakın..
Bu saatten sonra asla barisma ihtimalim yok yaktim butun gemileri evim bile dagildi yumusama degilde sadece sunu dusunuyorum o ladar ezik ve pisirik pasifmis ki acava babasinin onu nasil yonettigini goruyor mu ve bunu farkedip ben napiyorum dermi cunku hep onun iyi biri olduguna inanmıştım bu kadar sey olurken bile ozunde iyi ama salak demistim bilmem belkide hala ozunde iyi ama boka bulasmis cikamiyo diye dusunuyorum

Neler yaşamışsınız. sizin durumunuza Ağzım açık kaldı. Çok üzüldüm. Hemen kurtulun o adamdan. Ve ailesinden. Kimse kimseye bunu yapmamalı. Borç batağına sürüklüyorlar sizi.
bir de biliyordu borçları demişler. Çok geçmiş olsun.

Allah yardımcınız olsun sizin bir hatanız yok, güvenmişsiniz.. Borç için düğün yapmışlar resmen. Altınları nız kendi annenizde mi?

Gercekten harikasin iste bu bende elimden geldigjnce mantigimla hareket edicem duygusalliktan geldi ne geldiyse basima aynen oyle aile hersey saolsun lar zaten beni ayakta tutan sey isim su anda

Gercekten harikasin iste bu bende elimden geldigjnce mantigimla hareket edicem duygusalliktan geldi ne geldiyse basima aynen oyle aile hersey saolsun lar zaten beni ayakta tutan sey isim su anda
Tamam ama işin sonunda yine aşık olup evlen. Bu evlilik işi başka türlü çekilmez bence :)
Ben 10 yıl sonra öyle yaptim:)

Çol tesekkur ederim bende uzgunum birgun bunlari yasiycagim hic aklima gelmezdi ben sevgi yi herseyden ustun tutardim arkamdan daha neler soyluyorlar ama dogruyu onlarda biliyo ben sadece nasil insan olduklarini bilmiyorum her lafi allah olan biri nasil hesap verecek☠

Allah yardımcınız olsun sizin bir hatanız yok, güvenmişsiniz.. Borç için düğün yapmışlar resmen. Altınları nız kendi annenizde mi?
Cok saolun evet kendi annemde altınlarım borc icinde dugun yapio benim altinlarimla odeme plani yaptilar buyuk ihtimalle ama hala anlamiyorum oglu anneme vericegimizu biliyordu bu kismi hic anlamadim ki ben

evlilik hemde aşık olup buna şu anda pek inancil yok benim beyaz atli prensim öldü bence bu saatten sonra aşk zor kimseye guvenim yok ayrica ins çok mutlusundur
Çok teşekkür ederim inşallah. Ama işte o insan olunca ya aslında bir denesem diyorsun.
Eşim benisoyleikna etti. En kötü ihtimalle boşanırız. Mantikli geldi o ann . :)

Çok teşekkür ederim inşallah. Ama işte o insan olunca ya aslında bir denesem diyorsun.
Eşim benisoyleikna etti. En kötü ihtimalle boşanırız. Mantikli geldi o ann . :)
nasil yaaa ikna etme sekli cok gercekciymis yapabilecek cesaretininde var olduğunu biliyo :) bana cok uzak ama bakalim bu arada yaş kaç

Öncellikle çok geçmiş olsun. Rabbim ferah kapılar açsın INSAALLAH. Bir avukata gidin çekişmeli boşanın. Ispat edin yalan söylediklerini. Tazminat da talep edin. Bu adam hep böyle 5 parasız olmayacak. Yeter ki bir ilaminiz dursun kenarda

nasil yaaa ikna etme sekli cok gercekciymis yapabilecek cesaretininde var olduğunu biliyo :) bana cok uzak ama bakalim bu arada yaş kaç
Su an 36. Tabiki doğru yöntem di :)
Evet aceleye hiç gerek yok tadını çıkar su anların derim

Hmn altinlari bozdurup.uzerindeki borclari ode. Tehditle fln elinden almaya kalkarlarsa o kötü. Bir tanidigim yillardir bosandigi kocasi icin cektigi.krediyi oduyor.

Ahh ahh... Ne kadar pislik bir aileye bulaşmışsın be kızım Sakın dönme bunlara, çek kurtar kendini...

Evlenecek kızlar, evlenecem evlenecem diye körü körüne gitmeyin, ailenizin sözlerinize kulak kapamayın....

Elbet var bir bildikleri ama siz çok aşığım, ölüyorum diye kimseyi dinlemiyor, gözünüzün önündekini görmüyorsunuz. Sonra ''pişmanlık''....

uğraşmaya değer mi kendı psıkolojımı dusundugum için anlaşmalı olarak kurtukmak istiyorum ayrıca yalan soyledıklerını rabbımde kendılerıde bılıyor benı tanıyan herkes yalan konusmuycagımıda bılıyor allah ıns ferah gunlere duzluge cıkarsın hepımızı bu adamda bu kafa oldukça adam olacagına da pek ınancım yok parasız yaşar onların zıhnıyetını cok ıyı bılıyorum gun bulup gun yıyorlar gerısının bı onemı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…