Boşanıyoruz..LÜTFEN okuyunuz ben nerde hata yaptım ki?

Adamin ne kadar borcunu odediniz?
Şuan altinlar nerde?
Neden cekismeli boşanmiyorsunuz?
Hem esyalarinizi da alirsiniz.
Sizin adiniza cok uzuldum.
Zamaninda kurtuldugunuza sevinin, insALLAH bundan sonra hayatiniz gonlunuzce olur.

benı övüyorlarmıs karsı aıle duzgun kız dıye hatta cok sevmısler benı o pıslık ıcınde sessız bırı demışler bunuda soyledıler heryerlerı borc ıcınde o aıleyede yalan soyluyorlarkı abı sı adam degıl unıversıteyı bıle bıtırmemıs ama bıtırdı dedı abısı beden ıscısı olarak calısıyo abım kalıte muduru dıyo yalan bunlara yuva yapmıs kı bızıde tembuhlıyor boyle dedım dıye ben karısmadım hıc bırzaman banane ne soylerse soylesın demıstım abısından utanan bı kardes var karsımda sessızce cıkıp gıtmek bende ıstemıyorum ama aılem bunlar pıslık bızı bulastırma dıyo ve benım o aıle ıle hıcbır ortak noktam yok ancak gıdıp arayıp bulmam lazım ıs sektorunde bı arkadasım var onlarıda tanıyan ona anlatmıstım o gıdıp cocuga bıraz cıtlatmıs cocuk demıskı ne soylersen soyle benım gormem lazım benle kavga bıle etmıyo ne dersem onu yapıyo kızı melek gıbı anlatmıs bılmıyor kı ıcınde bı seytan var o kızın ceyızlerımı alıp kendıne ceyız yapacaktır emınım bu konuda cok kararsızım aslında ama bende sızın gıbı dusunuyorum

Güzelim ne sevgisinden bahsediyorsun adamlar borclarini odetecek kapı aramış seni kullanmış.
Sen niye hemen kredi çekersin ki..bi tanı adamı bi gör sorumluluk alıyor mu alamıyor mi?
İnşallah altınları bozdurup vermedin.
Kredi senin adına ise borc senin mecburen bozdur elindekileri de birde bankayi düşünme..
Kötü bir tecrübe olmuş ama inan Allah kurtarmış.

neresinden tutulsa olur yanı yokmuş. hayatıyla ilgili önemli şeyleri saklamış. evlenmek demek artık bu gibi şeyler ortaktır demek, sizi gizli saklı işlerle borca sokmaya hakkı yok.
ayrıca en en kötüsü de arkadaşlarınıza gidip ilişkinizin bu detaylarını vermesi. gerçek ilişkilerde, sevgili bile olunsa sadece, bir raddeye dek anlatılır en fazla, o da en yakın dostlara ancak. detaylar, özeller iki kişi arasında kalır.
sadece bu bile yeterli bir sebep.

Adamin ne kadar borcunu odediniz?
Şuan altinlar nerde?
Neden cekismeli boşanmiyorsunuz?
Hem esyalarinizi da alirsiniz.
Sizin adiniza cok uzuldum.
Zamaninda kurtuldugunuza sevinin, insALLAH bundan sonra hayatiniz gonlunuzce olur.
yaklasık 50 bın borcunu odedım ama daha 150 bın var faızle olmustur o kadar alacagım bıse yok esyalar umrumda degıl altınlar bende bende kurtulduguma ınanıp sukredecegım gunlerı beklıyorum

ben bu sekılde dusunduklerını ah bı anlayabılseydım nısanlıyken ya da oncekı surecte meleklerdı evlendım seytan oldular kredı cekme sebebım ona ınanmamdı bu kadar borcumuz varmıs kurtulalım odeyıp dedım hayır altınlar bende kredıyı odıycem zaten yapacak bıseyım yok vermem dedı hos verecek bıseyı yok zaten

bu zaten benım bardagımın son damlasıydı benım kocam dedıgım adam benı en samımı arkadasım dahı olsa konusamaz herseyını yuttum ama bunu yutmadım bundan sonra aıleme anlattım herseyı cok sey var soyledıklerı seyler en ozelımız benım ve onun bıldıklerı allahından bulsun cıdden

oooo tam hırsızlarmış desene. yaptığı işten utanma falan da ayrı birşey. sanki evlenince görmeyecekler durumu.
o da yaşayıp görecek demek ki. (örümcenin nişanlısı) ama yine de çok sessiz çıkmayın. ne hakkınız varsa sonuna kadar alın. anladığım kadarıyla maddi durumunuz var. yani bir avukat bulup onla ilerleyebileceksiniz.
bunlarla asla muhatap olmayın avukatınız muhatap olsun.
sadaka falan da verin. 10 ayda kurtulduğunuz için. sizi de borç batağına çekebilirlerdi.
geçmiş olsun Allah iyilerle karşılaştırsın sizi inş.

aynısını bende dedım o da benım gıbı yasayıp gorecek kı cok zengın dıye anlattıkları yer borc batagındaymıs çocuk dolandırılmış babası oduyormus borcları pıyasa oyle konusuyormus avukat la konustum bunlardan bır tl alamazsın adamın her yerınde hacız var 50 bın maddı 50 bın manevı acsan hacızlerden dolayı 10 bın cıkartır mahkeme dedı ve onuda ne zamana alacagın bellı olmaz degmez kendını yıpratma dedı ben sessız gıtme tarafında degılım yılanın nısanlısı degıl ama babasına konusabılırım kı herseyı bıraktım bu evlılık devam etseydı benı borca sokardı arabamız yok araba alalım dıyıp duruyordu bı kurtulayım cocuk sevındırıcem boyle pıslık ınsanlardan kurtuldugum ıcın destegınız ıcın cok saolun allah hepınızın dar gununu aydınlıga cıkartsın.

Aileniz de yanınızda çok sukur boşanın kurtulun gerçek yüzü cabuk ortaya çıkmış en azından

Giden para olsun boşverin yillariniz gitmemiş önemli olan can sagligi.
Aileniz de yanınızda çok sukur boşanın kurtulun.
o para ona yar olmaz ben en basından berı dıyorum kı rabbım bana onun 2 katını verır nerden geldıgını bıle anlamam aılem arkamdalar ama annem cok uzuluyor buna ragmen yanımda arkamda kurtulucam ıns

o para ona yar olmaz ben en basından berı dıyorum kı rabbım bana onun 2 katını verır nerden geldıgını bıle anlamam aılem arkamdalar ama annem cok uzuluyor buna ragmen yanımda arkamda kurtulucam ıns
inşallah. Kimsenin hakki kimsede kalmaz.
Ben de yillarimi vermistim birine ne oldu benden sonra evlendi 2 yıl evli kalamadı boşandı beddua bile etmemistim düşün.
Allah görüyor canım sıkma canini
Hayırlısı olsun hakkında.

kimse yasattıgını yasamadan ölmez derler ya dogru ıste en guzel ornek te bu ben hakkımı helal etmıyorum yuzune de soyledım ayagına taş degse benden bıl dedım cevap veremedı verecek bişeyı yokki.

Valla ben olsam o aileye de gizliden gizliye ulaşır gösterirdim ne mal olduklarını.

allah yardımcınız olsun , sizin durumunuza benzer şeyler yaşadım çok fedakarlık yaptım fakat sonunda yapmasaydın , paragöz vs... birsürü şey söylendi arkamdan , o yüzden sizi çok iyi anlıyorum , kendinizi dinlemeyin lütfen mümkün olduğunca sakin olmaya çalışın kendinizi yıpratmayın emin olun geçecek bunlarda herkes hakettiğini yaptığının bedelini mutlaka ödüyor emin olun

Gercekten sen de mi yasadin ayni seyleri bende duyuyorum su anda en paraci insaan benim zaten ki ben onlari parayla ezmisim bunu bile diyorlar arkamdan ben onlarin allahindan bulacagina inaniyorum sen bulduklarini gorduysen icin sogumustur ben kendimi dinlememeye calisiyorum ama elde degil sabrediyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…