Boşanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen takdir edilecek kadar yüce gönüllü bir kadınsın... En doğru kararı vermişsin dilerim bundan sonra Rabbim sana ve evlatlarına hayırlı kapılar açsın Herşey gönlünüzce olsun dilerim....
Kimsenin değişmesini beklemeyin yılan sadece deri değiştirir Huy değil...

Gerçekten öyle mutasyona ugraya ugraya değişik dertlere soktu beni, ne kadar güzel bir söz. Teşekkürler....

Gerçekten öyle mutasyona ugraya ugraya değişik dertlere soktu beni, ne kadar güzel bir söz. Teşekkürler....
Evlatların için bundan böyle dik dur eğilme stres yapma hasta olursun Allah korusun.Yolunuz her daim açık olsun kuzumm

Bu arada ben evde ekmeğimi bile kendim yapıyordum hem masraf azalsın diye. 3 cocuk büyütmeye çalışırken,okul hayatım varken birde ekmek ile uğraşmak, ölüm gibi birşey di. Bir insan bu kadar zorlanmamali ya, birde ben şükürsüz taraftim, gülüyorum artık....

Merhaba, ne okuyorsunuz çok merak ettim :)
Bu arada hakkınızda hayırlısı olsun en doğru kararı vermişsiniz.

İyi yapmışsınız çocuklarını bile döven kocadan ne hayır gelir çok üzüldüm kıyamam onlara

Darp raporu falan alsaydınız keşke o çocukların Bo....nu bile görmesin neler saymak istiyorum da neyse. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah herşey gönlünüz gibi güzel olsun

tüylerim diken diken okudum, kardeşim bahtın açık olsun, öküz kocandan yüzün gülmemiş inşallah çocuklarından yüzün güler, Rabbim yardımcın olsun... ooff ne hayatlar var

Rabbim yardımcınız olsun.
Sizin ve benim gibi güçlü annelerin güçlü ve mutlu çocukları oluyor buna gerçekten inanıyorum
Çocuklarının yaşayacağı duygusal karmaşayı da çok iyi idare edebileceğine eminim
Allahım sana güç çocuklarına da zihin açıklığı versin.

Darp raporu falan alsaydınız keşke o çocukların Bo....nu bile görmesin neler saymak istiyorum da neyse. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah herşey gönlünüz gibi güzel olsun
Şu anda hem benim hem oğlumun darp raporu var 2 ay uzaklastirma aldı. Teşekkür ederim

Teşekkürler gerçekten biz istesek dağları sirtlaniriz da, kendimizde ki cevheri geç fark ediyoruz... Şükür bu günümüze

tüylerim diken diken okudum, kardeşim bahtın açık olsun, öküz kocandan yüzün gülmemiş inşallah çocuklarından yüzün güler, Rabbim yardımcın olsun... ooff ne hayatlar var
Daha neler neler var yine de şükür çocuklarımla sağ saglim çıktım ya o evden gerisi önemli değil...

Zaten öyle bir ev ortamında stres altında derslere çalışamazsınız. Şimdi yaraları sarmanın vakti, hiçbir şey için geç değildir. Hele sizin durumunuzda daha 28 yaşında önünüzde daha uzun yıllar var.

Eminim öylesindir hatta bide paragözsündür. Vallahi yazıklar olsun kadınlara böyle muamele yapanlara. Bir gün işe giderken yolun ortasında kedi vardı araba gelio karsıdan kaçmadı kedi de kendimi o can havliyle arabanın önüne atıp dur diye batırdım. Ani bir fren yaptı adam cıktı deli GB bagırıo öldüreceksin kendini intihar etmek istiyorsan Baska sının basını belaya sokma diye, dedim ne diosun kedi vardı yolda altına alıcaktın arabanın diye. Kedi ölmesin diye arabanın önüne attım kendimi. İnsan bir canlıya nasıl bile isteye zarar verebilir ki. Bilmeden yapıyorsan devletin hastaneleri doktorları var git tedavi ol. Aman bacım şükret sen ya. Belliki yaşadıkların seni güçlü kılmış. Allah anana babana sağlık versin. Hep güçlü kocaman bir aile olun inşallah. Aile olmak için koca adı altında bir zalime gerek yok.

Teşekkürler gerçekten biz istesek dağları sirtlaniriz da, kendimizde ki cevheri geç fark ediyoruz... Şükür bu günümüze
Kesinlikle öyle...
bende 2 çocuğumla boşandım ben çok severek boşandım hala kalbim acıyor hala özlüyorum ve sanırım hala seviyorum
onunla kavga etmek bile bana iyi geliyor ya ne garip hayatıma tecavüz eden adam bana hala çok iyi geliyor gerçekten garip

İnsallah ailen arkandadir. Cocuklari annene birakip hem calisip hem okuyabilirsin. Cunku asgari ucretli oldugu icin nafaka cok az gelecektir. Alalh yardimcin olsun

İşte bu sevgi değil, bende de var bazı duygular ama sevgi bu olamaz, sadece alışkanlık olmuş onlar bizim için. 10 kez kötülük yapan ,bir kez iyilik yaptı mı hemen unutacak kadar safiz.... Bana da iyi geliyordu, geliyormuş saniyormuşum aslında sadece korkakligimiz bize bunlari hissettiriyor

En büyük hatam ona çok değer verdim, o yüzden o bana değer vermeye bile gerek duymadı. Canıma dokundu o benim, canıma dokunanin canını yaktim, herkese hakettiği değeri versek bu halde olmaz idik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…