Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Bende bir ara çok dua okuyordum, gün bitmese, dilim yorulmasa 24 saat dua etmek isterdim. Araştırırdım duaları gördüğüm hemen hemen bütün dilek dualarını okumaya gayret ettim. Kuran okumayı öğrendim, hatta bir ara namaza başladım. Sonraaaa baktım dua ile dileğim olmuyor Rabbım verirse ancak olur sen istediğin kadar dua et dedim kendi kendime. Önce namazı bıraktım sonra kuran okumayı sonra dua etmeyi, şimdi fatihayı bile okumak gelmiyor içimden, oruç tutuyorum bu kadar dini olarak ibadetim, tövbe haşa Allah'a değil verdim ceza kendime. Allah dualarınızı kabul ediyorsa ne güzel çünkü benim dualarımı hiç duymuyor

Dualarımı duymuyor demeyin bence. Duanızın ne zaman kabul olacağı belli olmaz ki. Belki dileğiniz sizin için hayırlı değildir, belki daha iyisi karşınıza çıkacaktır ama daha zamanı gelmemiştir.
Ben de bu aralar çok dua okumaya başladım, dediğiniz gibi elimde olsa 24 saat dua edebilirim. Evet, şu an için ettiğim dualar bi sonuca ulaştırmamış olabilir ama en azından dua ederken içimin ferahladığını hissediyorum. Belki de bu şekilde bazı şeylere dayanma gücü hissediyorum kendimde. Dua etmesem depresyona giricem belki de, bi şekilde içimi rahatlatmaya çalışıyorum.

Şu sıralar dua etmek içinizden gelmiyorsa etmeyin, dua etmenin de nasip olduğunu düşünüyorum ama inşallah Allah tekrar dua etmeyi nasip eder ve inşallah hayatınızda hep güzel şeylerle karşılaşırsınız. :)

bende zamanında internetten gördüğüm duaları ,ayeteleri ,esmaları okuyordum bir dileğim için.gece gündüz ,her ezan okuduğunda ,yağmur yağdığında,kandillerde o niyetim için sürekli dua ediyordum 2yıl böyle geçti .o iki yıl içerisinde çok şey öğrendim 2 yıl sonunda iyi ki olmadı diye hep şükrettim eğer duamı yaşamak nasip olsaydı bana hayatım cehennem olacaktı .bir şey olmuyorsa demekki bu sizin için daha hayırlı ki olmuyor

Çok üzüldüm yazdıklarınıza gerçekten.
Kendinize ibadetlere ve dualara küsmeniz çok üzdü beni.
Çok dua ettiniz ama kabul olmadı demeyin , edilen tek cümle dua zayi olmaz Allah katında . Bu dünyada olmayan duanızın bir hayırsız olduğu için olmazdır , ama muhakkak ahirette karşınıza gelecek dualarınız. Yer gök dua üzerine kurulu .
Dua da nasip işidir , keşke devam edebilseniz

Ne güzel yazmışsın , Rabbim kalbinden geçen her isteği dua kabul etsin acabet etsin kabul etsin inşaallah :))

Çok çok haklısınız . Benim böyle bir örneğim var çok şükür ki kabul olmamış diyorum şimdi .

Ne güzel yazmışsın , Rabbim kalbinden geçen her isteği dua kabul etsin acabet etsin kabul etsin inşaallah :))
Çok teşekkür ederim, sizin konunuz benim için bi umut oldu açıkçası :) Elimden geldiğince de paylaştığınız duaları okumaya çalışıyorum. Dua etmem için aracı oldunuz, sizin de ne duanız varsa kabul olsun inşallah, kalbinizden geçen her şey güzellik, huzur olarak dönsün size :)

Aynı güne yaysak 1000
1000 salavat-ı gün içerisine yaysak olur mu acaba

BİNLERLE AMİNN....Allah razı olsun canımm..
Seninde duaların en kısa vakitte netice bulsun inşaALLAH.

Aynı güne yaysak 1000

1000 salavat-ı gün içerisine yaysak olur mu acaba

Tabi ki olur,zaten bir oturuşta bitirmek için hayli zamana ihtiyacın olacak.
Çalışırken,seyahat ederken,yemek yaparken,namaz arkasından her boş bulduğun vakitte oku

Aaa çok sevindim maşaallah ,daha daha binlerce isteklerin olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…