Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

son izci size çokk ama çokk teşekkür ederim bir sorum olacaktı size bir rüya gördüğünüzü söylemiştiniz rüyanızda bu duaları okumanızı mı tavsiye etmişlerdi

Bende teşekkür ederim canım . Salavat için rüyama girmişti canım...Rüyamı paylaştım paylaşalı da girmiyor

Bende teşekkür ederim canım . Salavat için rüyama girmişti canım...Rüyamı paylaştım paylaşalı da girmiyor
ama iyi ki paylaştınız ben kırk yılda bir salavat ya çeker ya çekmezdim .bu paylaşımınız sayesinde alışkanlık haline getridim okudukça okuyasım geliyor hatta salavat ile ilgili program indirdim salavat hatimlerine katılıyorum .eğer siz paylaşmasaydınız benim bu güzelliklerden asla haberim olmayacaktıçok güzel bir şeye vesile oldunuz paylaşımınızla

Ayy çok sevindim canım Allah katında makbul ve kabul etsin Peygamberimize komşu etsin.
Her imdadına aman olsunlar inşaallah

Bugün de bol bol okuyun kızlar ...
Hatta salavat ayı düzenleyelim,sayenizde 1 ay hiç terketmeden bende okurum...
bin taneyi ancak okuyabiliyorum çalıştığım için yolda servis beklerken falan okuyorum daha fazla okuyabilirmiyim bilemiyorum yinede okumaya çalışırım başlatırsan

bin taneyi ancak okuyabiliyorum çalıştığım için yolda servis beklerken falan okuyorum daha fazla okuyabilirmiyim bilemiyorum yinede okumaya çalışırım başlatırsan

Zaten ancak günlük 1000 tane okunur ,fazlası dilleri birbirine dolar artık
Sen günlük devam edebiliyorsan helal olsun.
Hayatında değişiklikler oldu mu merak ettim başladığından beri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…