Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

bu paylaşımınızı tekrar tekrar okuyorum ,çok güzel anlatmışsınız.her gece mi vakia suresi okudunuz .başka bildiğiniz dualar varsaa paylaşabilir misiniz

size çok teşekkür ederim , dört ay önce görmüştüm bu paylaşımınızı hatta size yazmak için üyelik aldım ama sürekli okumayı erteliyordum kısmet değilmiş demek ki ama üç aylarda okuyacağım inşallah :KK36:.güzel bi ilişkim var önümüzdeki engeller kalksın diye de tavsiye ettiğiniz inşirah suresini okuyacağım çokk mutlu ettiniz beni :KK49:

size çok teşekkür ederim , dört ay önce görmüştüm bu paylaşımınızı hatta size yazmak için üyelik aldım ama sürekli okumayı erteliyordum kısmet değilmiş demek ki ama üç aylarda okuyacağım inşallah :KK36:.güzel bi ilişkim var önümüzdeki engeller kalksın diye de tavsiye ettiğiniz inşirah suresini okuyacağım çokk mutlu ettiniz beni :KK49:

İlişki için günlük 1000 adet EL VEDUD esmasını da ekle dualarını.Allah senden de razı olsun ,kalbinden ne geçerse Allah ol desin inşaALLAH . :KK36:

İnşaallah sizin gibi benimde sıkıntılatım biter. Çok zor günler geçiriyoruz. Borç içindeyiz. ALLAH RAZI OLSUN paylaşımınız için.

dualar gerçekten nasip işi , nasip olmayınca okunmuyor.kaç kere niyet ettim okumaya okuyamadım bir ay içerisinde bir kere okumak nasip oldu onda da şeytan hep vesvese verdi nasıl okudum hiç bilmiyorum:KK12:inşallah okumaya başlayıp devam edeceğim.paylaşımı güncel tutalım ,faydalanmak isteyen olabilir .:KK28:

son izci son izci lütfen hakkınızı helal edin size bir sorum olacaktı cevaplarsanız çok mutlu olurum :KK36:1000 salavatı bi kere de mi okuyup bitiriyordunuz ya da gün içinde bölüyor muydunuz. bir de sürekl,i abdestli mi okuyordunuz bazen işyerinde abdest almak zor olabiliyor benim için abdestsiz okunabilir mi salavat :KK72:

son izci son izci canım ne güzel dualar paylaşmışsın Allah senden razı olsun.rızık için hergün bir vakia ile bir yasin mi okuyordun birde 1000 salavatı sürekli abdestli mi okuyordun :KK36::KK28:

son izci son izci canım ne güzel dualar paylaşmışsın Allah senden razı olsun.rızık için hergün bir vakia ile bir yasin mi okuyordun birde 1000 salavatı sürekli abdestli mi okuyordun :KK36::KK28:

Cümlemizden canım Hergün vakıa -yasin suresi ve 1000 adet salavat abdestli olmanın imkanı yok ama olsan ne mutlu . İnşaallah kalbinden tüm geçen dualar kabul olsun :KK36:

yasin ve vakıayı gündüz okusak olmazmı

Olur tabiki istediğin saatte .
xtcdluqiqu7-gif.1318439

X