Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Amin amin İNŞALLAH bacım..

Bu aralar biraz sıkıntılarım var. Belli mi olur kimin duasının ne zaman kabul olacagı kızlar. Bana lütfen dua eder misiniz? Duaya çok ihtiyacım var..

Ben Vakıa Suresi ile kurtulmuştum. Rabbim çok büyük.

Nasıl bi şekilde okudun vakıa süresi bacım yani hangi vakitlerde ne zamn ne kadar okudunuz bacım..
Cuma günleri abdest alıp okudum. Sonra niyetimi söyleyip niyaz ettim. Borçlarım bitene kadar okudum. Adetliyken okumadım. Çok şükür Allahım rızık kapısı açtı da ödedim.

M Mutasyon sadece cuma günleri mi yoksa her gün mü okudunuz bir deokuduğunuzda kaçar defa okudunuz yanıtlarsanız çok sevinirim
Bir defa okudum her seferinde. Niyaz ettim. Kullarını vesile kıl Allahım çalışayım borçlarımı sıkıntıya düşmeden ödeyeyim dedim. Çok şükür öyle de oldu. İş buldum, işverenim çok yardımcı oldu. O bile şaşırdı bu işe :)) Rabbim yardım etti , kulunu vesile kıldı. Ummadığım yerden epara geldi. Daha ne diyeyim.
Her aksam namazindan sonra okursaniz iyi olur

ALLAH tüm sıkıntılarınızı gidersin inşallah peki yüklü birparamı geldi bööyle şeyler duydukça çok mutlu oluyorum

ALLAH tüm sıkıntılarınızı gidersin inşallah peki yüklü birparamı geldi bööyle şeyler duydukça çok mutlu oluyorum
İhtiyacımızı giderecek bize nefes aldıracak kadar bir para geldi. Ama o an sanki dünyalae benim oldu. Allahım sıkıntıda olan tüm kullarını selamete çıkarsın inşallah

vakıa suresini ben her gün okuyorum. aynı şekilde yasin de. telefondan okuyorum gerçi bazen abdestsiz okudugum oluyor. hatta regl olunca da okudum:/ dua etmeyince kötü hissediyorum.
kızlar bana da dua eder misiniz? redvelvetin kalbinden geçen hayırlısıyla kabul olsun diye. lütfen ben her gün okuyorum kendim alıskanlık edindim ama sizlerden de dua almak o kadar iyi olur ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…