Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

selamün aleykum ben yeni geldimyazılanın cogunu okudum MAŞALLAH ne güzel dualarınız kabul olmuş bende cok severek okudugum sure vakıa

Ne sıkıntın var senin güzel bacım anlat dök içini üzülme ALLAH bizimle beraber.. RABBİM ne sıkıntın varsa gidersin inşallah..

Allah razı olsun canım görüstügüm biri var ama niyetinden hislerinden emin olamıyorum. çok üzülüyorum
Hiç üzülme canım ALLAH dan hayırlısını iste hayırlı ise iyi olsun de hayırsız ise hayırlı eyle de.. RABBİM herşeyi hayırlısı ile gönlüne göre versin canım..

Kimin ne derdi varsa Allah’ım bu güzel günlerde dermanını da verir inşallah.
Ben de esmalarla birlikte dua etmeyi çok seviyorum, çok huzurlu oluyorum. Bir dönem salavat çekiyordum ama ihmal ettim. Konuya denk gelince aklıma geldi, Allah hepinizden razı olsun.

Benim de final dönemim başlıyor, mezun olmaya çalışıyorum, benim için de dua eder misiniz bu dönem mezun olabileyim

Allah zihin açıklığı versin, finallerinde sınavlarında şans senden yana olsun. son dönemimi hatırlıyorum ben de 7 dersin 4ünden kalmıştım, okul bitmeyecek uzayacak gibi geliyordu. çok dua etmiştim nasıl olduysa ben 2sini versem yeter birini tek derse bırakırım birini yaz okulunda alırım derken 4ünü birden bütünlemede vermistim hem de yüksek notlarla gecmistim.

Çok teşekkür ederim, inşallah benim de güzel geçer. Aşırı stres yapıyorum, her şey kötü olacakmış gibi geliyor şu an. İnşallah dediğiniz gibi güzel geçer de kurtulurum artık şu okuldan :)

Burayı görerek düzenli salavat cekmeye başlamıştım, şükür kendimi daha iyi hissediyorum.

Maddi durumlar da daha iyiye gidiyor sayılır cok şükür olsun.

Bir de internetten arastirip bulduğum borc ödemek, maddi sıkıntıdan kurtulma dualari var, onlari paylasayim. Tabii ki dua ederken bir yandan da kendi cabamizla rizkimizi kazanmaya çalışıyoruz.
Dualari her gün olmasa da düzenli okumaya calisiyorum.

Sabah akşam yedi kere,
"Hasbiyallahü la ilahe illahü aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabb-ül arşil azim" okuyan, dünya ve ahiret sıkıntısından kurtulur.

[Yâ Rabbi, kederden, dertten, âcizlikten, tembellikten, korkudan, cimrilikten, borcumu ödeyememekten ve insanların kahrından sana sığınırım!]

“Ey Rabbimiz! Bize katından bir rahmet ver ve içinde bulunduğumuz şu durumda bize kurtuluş ve doğruluğa ulaşmayı kolaylaştır.”

* Allahim, razı olmadığın şeylerden yaptıklarımı affet ve yapmadıklarımı yapmaktan koru. Kendisinden başka ilah bulunmayan Hayy, Kayyum ve Azim olan Allah’a istiğfar eder ve günahlarıma pişman olup O'na sığınırım.

*Eve girerken Ihlas Suresi okumak-fakirlikten kurtulmak icin.

*Allahümme ekfini bihelâlike an haramike ve agninî bi fadlike ammen sivâke-borctan kurtulmak icin.

Salavatin bana psikolojik yarari da cok oldu, daha iyiyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…