Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Çok güzelmiş ya bakalım denemeyi düşünüyorum çok teşekkürler bu güzel bilgi için

kızlar bir süre sonra gerçekten alışkanlık oluyor simdi günde 2 bin salavatı fark etmeden cekiyorum bile bugun bir baktım 3 bine yaklasmıs. insan alısııyor cekmediginde bosluk hissediyor.

MAŞALLAH SUBUHANALLAH NE GÜZEL 3000 YAPMAK.. NASIL YAPIYORSUN MESELA NASIL VAKİT BULUP 3000 SALAVAT-I ÇEKEBİLİYORSUN BACIM..

MAŞALLAH SUBUHANALLAH NE GÜZEL 3000 YAPMAK.. NASIL YAPIYORSUN MESELA NASIL VAKİT BULUP 3000 SALAVAT-I ÇEKEBİLİYORSUN BACIM..
Artık arabada muzık dinlemek yerine parmağımda zikirmatikle dua ediyorum sureklı o yuzden bıraz daha kolaylaştı günde Ikı saatim bos bos arabada geciyor zaman öldürmek gibi düşünün ben de bu sekılde değerlendiriyorum trafikte

Harika RABBİM bizede boş vakitler versin bizde bol bol ibadetle geçirelim vaktimizi inşallah.. peki SALAVAT çektiğinden beri hayatın nasıl sürüyor isteklerin ve duaların kabul oluyormu canım sıkıntıların var mı hiç..?

Maddi anlamda hıc zorluğum olmadı başladığımdan beri her ay tahminimden 2-3 bin tl fazla elime geçiyor gecen ay da öyle oldu bu ay da. Onun dısında cok dua ettiğim biri vardı gecen ay eski erkek arkadasımla barışmıştık ben de o dönem duaya başlamıştım ki yolunda gitsin her sey diye ismiyle dua ediyordum bu olsun diye ama içimde hep bır şüphe vardı böyle sinmiyordu ıcıme sanki sonra birden bıçak gibi kesildi bende ona karşı her sey o kadar gözüme batmaya başladı ki ben de bir o kadar ferahladım rahatladım ki demek ki hayırlısı değilmis ki böyle oldu dıyorum. Su an cok sukur rahatım ve hıssedilebılır derecede fark oldu cok huzurluyum. Bir de okumadıgım zAman kendimi eksik hissediyorum artık resmen :) bu konuya yazdığım ilk günden beri aksatmadım cok sukur herkese tavsıye ederim

ne güzel demekki RABBİM seni şerlerden koruyor uzak ediyor rahat bi hayat veriyor sana ne mutlu sana bende aksatmadan çekebilirim hergün inşallah.. =(

Peki sen hangi salavat-ı çekiyorsun bacım

ben de merak ettim hangi salavatı okudunuz söyleyebilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…