Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

okuduğunuz salavatı merak ettim

Selâmün aleyküm hanımlar. Yeni üye oldum.tüm yorumları okudum. Insaallah bende bugün Allah rızası için baslicam 1000 salavat a. Sebep olanlardan Allah razı olsun Rabbime Hamdolsun
Aleykum selâm canım.. Amin amin amin inşallah daha çok salavat-ı şerif'e daha çok dua demek daha çok huzur demek inşallah başla bacım sende bakalım hayatın da neler değişecek senin de canım kardeşim..

Borcu bitirip feraha kavusmak icin

100 ya kafi
100 ya gani
100 ya mugni
100 ya fettah
100 ya rezzak
Sabah namazi sonrasi

Bir sey merak ediyorum boyle duasi makbul iisn ehli insanlarla nasil bulusuyorsunz hc saha denk gelmedi de biri var ama emin degilim duasi makbulmus okuyor para almiyor ne derece dogrudur suya okuyor

ALLAH ALLAH duası makbul hocaları bulmak bilmek emin olmak bu zamnda çok zor canl ya ancak bilinmiş birisi olması lazım ki duasını alalım canm.. Senin dediğin kişi kim peki canm nasıl biri tanınmış birisimi..

Taninmis degil dualar okuyor bendaha once hc gormedim kocasi kizdigi icin herkese okumuyormus sdc cok iyi ve temz kalpli insan oldugunu soyluyorlar ulsmak zor ama kocasi izin vermiyorms

Taninmis degil dualar okuyor bendaha once hc gormedim kocasi kizdigi icin herkese okumuyormus sdc cok iyi ve temz kalpli insan oldugunu soyluyorlar ulsmak zor ama kocasi izin vermiyorms
Hmm anladım ınsanlara ettiği dualar kabul oluyorsa ALLAH'a yakın birisi demekki keşke öle ınsanlara ulaşmak duasını almak mümkün olsa. Keşke sen ulaşabilsen de biz de duasını alsak be bacım.. =)

Bnde ulasamadim hala maalesef

Merhaba arkadaşlar. Ben de çok büyük bi borç sıkıntısı içindeyim yeni doğum yapmıştım iznim bitiyor dönmek istemiştim işe ama çıkışımı veriyorlar. Lütfen bana da dua edin borçlarımı ödeyip kurtulmak için . Dua başlığını görür görmez 52 sayfanın tamamını okudum ve içime huzur doğdu. Ben de bu akşam başlıcam inşallah. Ara ara yine girer yazarım . Rabbim herbirinizin sıkıntılarını gidersin inşallh

amin Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…