Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Bu şekilde oluyor mu ? Yani okuyup ara verip devam ediliyor mu? İşyerindeyim tüm gün. Müsait olduğum zaman çok çok kısıtlı. O aralarda okusam olur mu ki ?

Bu şekilde oluyor mu ? Yani okuyup ara verip devam ediliyor mu? İşyerindeyim tüm gün. Müsait olduğum zaman çok çok kısıtlı. O aralarda okusam olur mu ki ?
Kuran dışında hepsi abdestli okunuyor. Neden olmasın ki. Hem Peygamber efendimizin Sallallâhu Aleyhi vesellemin kızı da bir yandan çocugun dizinde uyutmaya çalışırken elinde sökügü dikmeye çalışırmış bir yandan da dilinde ayetler vardı. Yani iş yaparken falan da neden olmasın ki böylece diliniz sürekli alışıyor bir süre sonra otomatikman sürekli çekiyorsunuz kolaylaşıyor.

Mola arasında okuyacağım için böyle mola vere vere olıyor mu ? Sayıyı bu şekilde tamamlasam olur mu ki ?

Mola arasında okuyacağım için böyle mola vere vere olıyor mu ? Sayıyı bu şekilde tamamlasam olur mu ki ?
Neden olmasın ki ben TV izlemek dışında her an çekebiliyorum hatta yatarken bile. Sonuçta imkanınız yoksa elinizde olanı degerlendirin..

Olur tabi ki niye olmasın bende hep fırsat buldukça okuyorum elim de zikirmatikle sayı da karışmıyor 1000 tane yi hergün bitirmeye çalışıyordum RABBİM kabul etsin inşallah Hele de bu mubarek aylar da salavat-ı şerife çekmek çok çok fazileti ve faydası var kızlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…