Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Merhabalar.
Bende okumak istiyorum ama bir türlü başlayamıyorum.sabah 6 buçukda güne başliyorum 2 evladım var yatana kadar oturmuyorum desem yeridir.gece de zaten onları uyutunca direk bende yatıyorum.bunları bahane ediyorum kendime ama bahane olamaz aslında.bu akşam onları yatırınca başlamayı düşünüyorum.

Evet haklısın nasipte öte gidilmez Aslında benim hayırlı bir eş için günlük okumaya başladığım bir duam daha var onu da katayım. Bakalım heyecanla bekliyorum

Kat tabi ki ne kadar zikir o kadar mutluluk ve Allah'a ve Resülümüze o kadar yakınlık.. Benm istediğim birşey vardı yunus duası ve salavat-ı şerife ile 1 haftada gerceklesti ve şuan o duamı yaşıyorum ve keşke istemeseydim diyorum şimdi de RABBİM den o dua mı diyorum şimdi de..

Aklına geldikçe iş güç yaparken SALAVAT çek zamanla ibadete daha çok vakit ayırabiliyor insan farkin da olmadan.. salavat-ın etkisi ile canım benm de 2 oğlum var bende aynı senin gibiydim gün boyu evin içinde koşturuyordum söylemesi ayıp tuvalete bile gitmeye fırsatım olmuyordu.. Salavat çeke çeke ibadete ne kadar vakit olduğunu anlıyor sonradan insan bacım..

Teşekkür ederim.bugün basliyorum Allahin izniyle.

Kızlar özel günümdeyim şimdilik sadece salavat ve Yunus aleyhisselamın duasını okumaya çalışıyorum.

.
Ya elimden geldigince aksatmamaya çalışıyorum ama adet düzenim biraz bozuk ve uzun sürünce pek birşey anlaşılmıyor maalesef

.

Ya elimden geldigince aksatmamaya çalışıyorum ama adet düzenim biraz bozuk ve uzun sürünce pek birşey anlaşılmıyor maalesef ☹
Olsun ne güzel sonuçta okumaya çalışıyorsun.. Bende geceleri teheccüd namazı kılmaya çalışıyorum teheccüd namazının da hem ahiret hemde dünya olarak çok çok faydaları var arkadaşlar..

Maşallah Allah daim etsin. Teheccüd gerçekten güzel bir uyku düzeni ve sabır istiyor umarım bir gün ben de o düzeni yakalarım

Maşallah Allah daim etsin. Teheccüd gerçekten güzel bir uyku düzeni ve sabır istiyor umarım bir gün ben de o düzeni yakalarım
Amin amin inşallah canım bende her gece kılmak isterim ama işte olmuyor uyku düzensizliğinden dolayı bebek olunca.. Bende gece lavaboya kalkacak olduğum da nasip olunca kılmaya çalışıyorum canım.. herkese teheccüd kılmak nasip olsun inşallah..

Aminn. Hepimize olsun. Teheccüdün Allahın özel, sevdigi kullarına nasip oldugunu düşünüyorum yoksa gerçekten de herkese nasip olmuyor o gecenin en sessiz vaktinde yapılan ibadetin, namazın verdigi haz . Teheccüdü gerçekten de hayatına oturtup artık günlük rutini haline getiren bi insana maşallah derim yani

Aynen canm dediğin gibi İNŞALLAH hergün kılmak nasip olur hepimize de canım benim.. Bu gece berat kandili hepinize hayırlı kandiller RABBİM hayirli dualarımizi kabul etsin İNŞALLAH arkadaşlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…