Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

ZENGİNLE SURESI NE GÜZEL BENDE OKUYABİLSEM KEŞKE HER GECE FIRSAT BULUP EVİMİN BEREKETİ ARTSA KEŞKE.. =(

HERGÜN 1000 TANE SALÂVAT ÇEKEN ARKADAŞLARIM ACABA HEP ABDESTLİ Mİ ÇEKTİNİZ YOKSA ABDESTSİZ Mİ SALAVAT-I KIZLAR..

HERGÜN 1000 TANE SALÂVAT ÇEKEN ARKADAŞLARIM ACABA HEP ABDESTLİ Mİ ÇEKTİNİZ YOKSA ABDESTSİZ Mİ SALAVAT-I KIZLAR..
abla ben hem abdestli okuyorum hem abdestsiz ,abdestli olduğumda mutlaka okuyorum ,abdestsiz de okuduğum oluyor ben bekarım her banyo yaptığımda mutlaka gusul abdesti alıyorum bende alışkanlık oldu o yüzden içim rahat namaz abdesti olmadan da salavat okuyorum

Abdestli olmak elbette en güzeli ama insan her zaman olamıyor maalesef. Ben de yeri geldiginde abdestli yeri geldiginde abdestsiz çekiyorum. Ayrıca evde iş yaparken, yemek hazırlarken elinize bir tane zikirmatik alırsanız salavatlar çok çabuk bitiyor. Özel olarak oturup salavat çekmiyorum ben iş arasında falan çekip gitmeye başladım çok rahat oluyor, insan elinde zikirmatikten de öyle bi rahatsızlık doymuyor küçük oldugu için sanki yüzük gibi geliyor bana

Sen süpersin canım benim..

Bende senin gibi yapıyorum abdesliyken çekmeye çalışıyorum hep benm de elimde zikir matikle dolanıyorum valla hep böyle devam edelim bakalım hayatımız değişecek mı mesela benim RABBIMDEN en çok istedigim geçim sıkıntısı'ndan kurtulmak yokluk çekmemek.. sizin en çok istediğiniz nedir mesela kızlar..

DEMEKKİ HERGÜN OKUSAK ÇOK RAHAT OLACAGIZ VE HUZURA ERECEGİZ.. GELİN BAŞLAYALIM HERGÜN 1000 SALAVAT ÇEKMEYE BAKALIM ISTEKLERIMIZİ NE KADAR SÜREDE YAŞAYACAĞIZ KIZLAR VARMISINIZ..

Ben varım... Zaten birkaç gündür çekmeye başlamıştım salavatları falan...

100 Yunus duası ne için peki? Özel degilse yazar mısın belli ben de çekerim.. Ben de günlük 1 Yasin, 1 vakıa ve 1000 salavatı niyetime aldım inşaallah.

100 Yunus duası ne için peki? Özel degilse yazar mısın belli ben de çekerim.. Ben de günlük 1 Yasin, 1 vakıa ve 1000 salavatı niyetime aldım inşaallah.
YUNUS DUASI DUALARIN KABULÜNE TÜM SIKINTILARIN GİTMESİNE SEBEP BACIM.. BİR DE DUANIN BASIN DA VE SONUN DA OKUMAK DUANIN KABULÜNE AYNI SALAVAT GIBI

QUOTE="Ceyfun, post: 59594799, member: 919309"]
YUNUS DUASI DUALARIN KABULÜNE TÜM SIKINTILARIN GİTMESİNE SEBEP BACIM.. BİR DE DUANIN BASIN DA VE SONUN DA OKUMAK DUANIN KABULÜNE AYNI SALAVAT GIBI
[/QUOTE
Galiba şimdilik sadece ikimiz varız

Inşallah daha çok kişiler başlar bu zikirlere ve burada birbirimize hep dua ederiz bacım şimdilik biz varız inşallah artar bacım..

Evet haklısın nasipte öte gidilmez Aslında benim hayırlı bir eş için günlük okumaya başladığım bir duam daha var onu da katayım. Bakalım heyecanla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…