Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Allahumme salli ala seyyidine MUHAMMED ve ala ali seyyidina MUHAMMED
Bunu okudum canım

Bunu okudum canım
ALLAH'IM ne güzel bir ortam burası.. sizin gibiler hep böyle birbirimize destek olmak tavsiyelerde bulunmak birbirimize dualar önermek yaşadıklarımızı anlatmak birbirimize ne güzel bi ümmetiz birbirimize de dua edelim ismen dua edelim inşallah.. =) Eşimin de cok borcu var krediye 16 milyar kadar inşallah bende sizin gibi salavat-ı vakıa yı yunus duasını okudukça bu borçlardan ku4tuluruz inşallah.. =(

evet degil mi ben de okudukca mutlu oluyorum, forumdaki diğer dua gruplarında aslında cok guzel dua ediyorlar isimleriyle özellikle hangi konuda dua istedikleriyle falan birlikte.. ben eskiden cok okurdum gruplara da katılıp ama sonradan yetisememeye basladım :/

Evt ya ne güzel olur aslında bi gurup olup birbirimize dua etmek hergün sırayla.. Kulun kula ettiği dua gibisi var mı ki en makbul dua.. =)

111000 kişi görüntülemiş bunların içinde acaba istikrarlı ,okumayı alışkanlık haline getiren var mı

111000 kişi görüntülemiş bunların içinde acaba istikrarlı ,okumayı alışkanlık haline getiren var mı
Vallahi ben bile bor türlü sayıyı tamamlayarak salavat-ı hergün 1000 kere çekemiyorum çekebileyim kadar çekiyorum. ama yunus duasını hep çekiyordum ve bende merak ettim acaba burada ki konuyu tam yapan var mı..?

Mutsuzluğumun zirvesindeyken dualarla güç bulmaya çalıştığım bir dönemde rast geldim bu konuya geçen yıl hazirandan beri bin salavat ı cekiyorum ve o günden beri hayatımda bazı işlerimin kolaylaştıgını, yolunda gittiğini farkettim ki normalde şanslı her işi tıkırında giden bir insan değilimdir. Büyük mucizeler beklemeyin bazen ne kadar istesek cabalasak da dua da etsek hayat bize istediklerimizi vermiyor ama dualara sarılırsak bir yandan da kırılanları onarmamız için güç veriyor

ALLAH'IM daha çok mutlu etsin sizi inşallah bende 1000 tane çekmeye çalışıyorum inşallah başarırım.. Peki hayatınız da ne gibi değişiklikler yaşadınız salavat-ı çekmeye başladıktan sonra bacım..

Amin canım allah hepimize huzur mutluluk versin. Yani şimdi bikaç örnek sayinca bu muymuş diyeceksin belki ama hayat içinde gerçekten önemli işini kolaylaştıran durumlar oluyor. Mesela bir iki kere ufak tefek eşyam kayboldu ki çok düzenli bir insanım her şey koyduğum yerdedir o yüzden kaybolan eşyam kaybolmuştur ve bulamam ama çat diye karşıma çıkıyor birden. Yolda düştüğünü zannettiğim kolyem tam da çantamın içine düşmüş oluyor ne hikmetse çantamı açınca görüyorum. Çok kalabalık bir şehirde yaşıyorum otobüsler tıklım tıklım tost oluyoruz yer bulmam mümkün değil normalde. Genç olduğumdan yer de verilmez ama ya tam önümdeki adam inecek oluyor onun yerine kuruluyorum ya da insafa gelip yer veren oluyor. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Ben bu yaşananları duanın gücüne bağlıyorum. Artık ne kadar bahtsız bedevi olduğumu düşünün. Bu kadar küçük kolaylıklara bile hasrettim yani :)

ben yazılanları tam yapıyorum + 1000 tane ya fettah ya vedud ya cami ve + 1000 tane la havle vela
biraz zor oluyor ama yetistiriyorum aksamları bir saat sporum var o zaman yapıyorum vakıa ve yasini de gece uyumadan once okuyorum, rabbi yessir zaten kısa suruyor araba kullanırken de onu tamamlıyorum
salavatı da gun icinde bir yarım saat rahat oldugum bir an oldugunda hemen baslıyorum zaten mutlaka zaman yaratılıyor isteyince her sey olur kızlar

Maşallah ALLAH kabul etsin dualarınızı dualarımızı

simdi saate baktım, 38 gece ya fettah ya vedud ya camiye baslamısım 53 gece 500ü bitmisti, yani 1000 tane okumak yarım saatimi alıyormus

Maşallah ya çok begendim burayı. Bütün sayfaları okuyamadım belli başlı sayfaları okudum ama konunun özü belli böyle bi sayfayı buldugum için çok nasipli hissettim kendimi ben de başlayacağım inşaallah. Bakalım etkilerini görmeye başlarsan burada paylaşmayı düşünüyorum

Başla bakalım bacım başla sende hayatında ki değişiklikleri bizimle paylaş inşallah Gunyeli

Aslında vakıa suresini düzenli olmasa da bi ara okuyordum geceleri ve gerçekten evin bereketi arttı kısa sürede. Yani bakıyorum mutfaga eskiden sürekli alışveriş yaparken bu sureyi okumaya başladıktan sonra sanki mutfaktan birşeyler eksilmiyor gibiydi. Harika bi şey ya. İnsan ilk başta bi şaşırıyor falan ama :)

maşallah ne güzel

ALLAH DAHA BÜYÜK SIKINTILAR VWRMWSIN CANIM INŞAALLAH.. =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…