bizler kaç kilo aldık:)

lebisss tatlim asinda bende hesaplarsam baya almis sayiliyorum yaklasik senin kadar
hamile kalmadan önce 48 kiloydum
karar verdik hamile kalmaya iki ay denedik olmadi bu iki ayda ben 51 kilo oldum
hamile kalmak istiyordum ya psikolojikman kendimi hamile gibi hissedip devamli tatli falan yemistim klava:
sonrada 51 kiloyla hamile kaldim
simdi 65 kiloyum
ayni sayiliriz nerdeyse :teselli: yanliz degilsin yani :1hug:

kızlar ya dün dolabımı karıştırırken geçen yıl alıp sadece 1 kez giydiğim saten bir elbisem var onu elime aldım üzerime tuttum. elbise önümde küçücük kaldı. yeniden onun içine girebilecek miyim acaba. şuan hayal gibi. keşke hastanede 10 kilo verip eve dönebilsek.

Evet bana da eski kıyafetlerimi tekrar giyebilmek hayal gibi geliyor.Özellikle de kot pantolonlarımı.
28.haftam bugün bitiyor.Toplam 8 kilo aldım ama sanki her geçen gün bir önceki güne göre daha çok şişiyorum...Ühüüü...Umarım kalan zamanda çok kilo almam...Tabi umarım sizler de...

Kizlar ben artik pes ettim :1no2:, canim tatli birseylerden baska bisey cekmiyorsenağlama, yakinda hem okulum bitiyor hemde isten ayriliyorum ve bu durumda evdeki yurume bandina cikmanin zamani geldi yoksa halim yaman olur.Zaten simdiden 11 kilo almisim birde daha 9 hafta kaldigini hesaplarsak 15 sinirini gecicem gibi görunuyo:a015:, benim istegim 15 kilonun uzerine cikmamam, ama tabi ki diger yandan hic kilo almamisim gibi görunuyosengözlerimebaksanab, hamileligimin basinda aldigim pantolonloarim bana aynen oluyor, sadece göbek buyumus gibi görunuyora.s, benim tek sIKIntim dogumumdan 1 ay sonra kizkardesimin burda dugunu var ve ben nasil görunecegimi dusunuyorum da onun dugununde CADIARZU:) insallah bir fil gibi görunmem, sonucta kameralar olucak , baska da zaten bebegimin sagligindan baska bisey önemli degil aslinda.:Saruboceq:
Umarim hepimiz mumkun oldugu kadar az kilolarla, saglikli bebeklerle hamileligimizi tamamlariz. Aminnn...:Saruboceq:

merhaba herkese, 29+3 günlük hamileyim, az önce doktordan geldim, tartıldım, geçen ay 74 düm, bu ay 77, 5 olmuşum-tatlicadiarzu-

doktor çok almışsın dedikafamçokkarıştı

oysa ben toplamda 7,5 kilo almış durumdayım

bence çok iyi yaaa, ben doktorumu bir türlü memnun edemiyorum arkadaş:1no2:

Aybuke cim bencede cok normal kilo almissin hemde cogu insandan daha az kilo almissin, sen yinede dikkat et ama moralini de bozacak hic bir sey yok bence ortada.Bende 64 kilo ile hamile kaldim ve simdi 75 kiloyum toplam 11 kilo almisim ve hem hemsirem hemde butun arkadaslarim cok normal oldugunu ve hicte kilo almis gibi görunmedigimi duyuyorum ve seviniyorum geriye kalan bebeigimin saglikli dogmasini dilemekten baska birsey degil.

ohooo beni hic sormayin kizlar klava: eski pantalonlarimi giymeyi denedim abooo tek bacagima girdi digerine girmedi yani iki bacagimada giymek istesem dizime kadar giyebiliyorum pantalonlari :roflol: :roflol:
heleki etekleri hic sormayin onlar hiiiiic olmuyor
ins. hepimiz dogum sonrasi eski formumuza gireriz ama ben inaniyorum subat anneleri hepsi gene eski formunu alicaklar
tatliyi kesmeye calisiyorum ben bu ay ins. az kilo alicam :Saruboceq: ama olmuyor yaaaaa dibimde burger king 100 m ilerimde mc donalt var bide devamli pizza ,burger king,mc donald reklamlarini atiyorlar posta kutuma kötükedihüso

saglikla bi alsak bebislerimizi o kilolarda verilirde önemli olan iste cok kalorili yemeyip bebege faydali olmak a.s.

ben de bugün doktora gittim kizlar, son kontrolümden beri 1,5 kilo almışım. kızım da 1.450 gram olmuş teyzeleri:)) toplamda 8,5 kilo oldu..

ben hala eski pantolanlarıma rahatça sığıyorum, ama düğmesi normal olarak kapanmıyor, arada bir üzerine uzun tuniklerle giyiyorum eski pantolonlarımı daa

hatta hafta sonları geçen yıl aldığım kot pantolonumu giyiyorum, onun düğmesi d ekapanıyor, zaten geçen yıl biraz boldu, şimdi çok iyi geliyor

bende herşeyimi giyiyorum galiba rekor bende 74 kiloyla başladım hamileliğe ve şu an 77 kiloyum boyda 172 :)))

Son düzenleme:
benimde boyum 1.70 ve 70 kilo oldum hiç te kilolu gözükmüyorum sadece göbeğim var kızlar zayıf olanlar daha çok kilo alıyo tam 10 kilo aldım ama hiçte belli değil ben memnunum ama etrafımdakiler pek memnun değil nedense:sm_cool:

bebisim09 ve sunseet , kizlar cok ta almamissiniz valla.Özellikle sen bebisim 3 kilocuk ta biseymi, ben 64 le hamile kaldim ve simdi 75 yani 11 kilo ama simdi daha cok dikkat ediyorum ama yuruyuslerimi arttirarak ve sekerlilerden kacinarak , insallahta basaririm , olmasada bebisimin cani sagolsun :)

bende herşeyimi giyiyorum galiba rekor bende 74 kiloyla başladım hamileliğe ve şu an 77 kiloyum boyda 172 :)))

aybükecim senin gidişat da çok iyi sen bakma doktoruna ama gerçekten rekor sende maşallah bebişim bebişine de maşallah kilosu da baya iyi çünkü Allah nazarlardan saklasın ben de toplamda 6 kilo aldım 62 ile başladım hatta 64tü de ilk 3 ay içinde 62ye düştüm şuan 68im 1.69 da boyum var eski pantolanlarım oluyor sadece düğme ve fermuar kısımında problem oluyor kalça basende bi değişiklik yok galiba inşallah böyle devam eder doktorum dün kalan sürede 6 kilo daha alırsan tam ideal şekilde tamamlayacağız dedi ya bakalım inşallah ama benim karnım da fazla büyük değil yarın çekip koymaya çalışayım da bakın bii

Kizlar aklima bisey geldi.Acaba hamileligi kac kiloyla bitirmeyi hedefliyosunuz?
Ben simdiye kadar 11 kilo aldim, 32. haftamin icindeyim ve 15 kiloyu gecmemeye calisicam insallah.
Ya sizler???

benim hedef 11 ama bakalım tutacak mı? pek sanmıyorum şimdi 13-15 arası olsa da olur diyorum

kızlar bende 12 kilo aldım toplam.dr fazla olduğunu sölüyor.nedense 1 ay hiç almıyorum diğer ay 3,4 kilo birden alıyorum.dengem kaçtı tamamen.hedefim 15 kiloyla bitirmek ama ne kadar başarılı olurum bilmiyorum.çünkü daha önümde baya zaman var.inşallah çok fazla kilo almam bebeğim sağlıklı olur ve doğumdan sonra hemen eski halime dönebirili.

Offfffffffffff yaaaaaaaaaaaaaaaaaaklava:, 12 kilo almisim bilecokacimcoook, ne yapicam bilmiyorum, daha doguma 2 ay var ve benim hedefe 3 kilo kaldiiiiiiiiiiiikafamçokkarıştı.Su agzimi tutamassam kendime kusucem artik, cunki bukadarda olmaz yani, bu son ayda masallah 3 kilo almisim bu bana cok fazla.Kizlar bir fikriniz varmi ne yapmaliyim bilmiyorum, canim cok SIKILIyooooooooooooooooosenağlama

ya sıkma canını yürüyüş yap bol bol, hareket etmezsen kilo alıyorsun, bir de doyurucu şeyler ye, ıvır zıvırı bırak, eve aldırma, benim eşim d ebu konuda çok titiz, kilo aldıracak şeyleri eve almıyor, bisküvi,kek, çikolata vs, gibi

ama bayramda ben de tatlıyı ve şekeri çok kaçırdım,ben de almışımdır ama yürüyüşlerimi de yaptım bakalım kaç kilo almışım

bayramda çok tatlı yemedim ama kesin kilo almışımdır zorla yedirilen kavurmalar yüzünden :))
bakalım dr a gidince ne diyecek ama çok görmez herhalde belkide hayret kilo almışsın der :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…