bizler kaç kilo aldık:)

Hic sorma valla, etrafimdakiler hic kilo almamissin demeseler valla depresyona girecem.Cunki bende hic pilanladigim yönde almadim kilolarimi.En fazla 13 le bitirecegim derken simdiden aldik 12 kiloyu.Bakalim en azindan 7 hafta kaldi, insallah 15 sinirini gecmem en azindan.Ama yinede cok da can SIKAcak durum yok, bebisler daha önemli gerisi emzirdikten sonra gidiyomus.

merhaba kızlar, ben de 31+1 günlük hamileyim, 61 kilo ile hamile kaldım, şu an 74'üm.13 kilo aldım yani, bu hafta doktora gideceğim, stres oldum yine, kesin kilolara kızacak:çok üzgünüm:.İnşallah son aylarda fazla kilo almam.16'yla bitirebilsem çok iyi olacak ama zor görünüyor:1no2:

şeker yüksek çıktığından bu yana yani yaklaşık 1 aydır hiç kilo almadım. bu da beni tedirgin ediyor tabi. dr.kontrolüm haftaya bakalım ne diyecek bu duruma.

4.5 kilo aldım bu zamana kadar ama kızlar benim iştahım çok açıldı akşam 12 deyince midem guruldamaya başlıyo ya yicem yada 12 olmadan uyucam bebişlerde hızlı kilo aldığından mı ne bu acıkmalar ama korkmaya başladım

Amannnnn, Sece´cim sende yani , sadece 4,5 kilo almissin canikom, bundan sonra gönul rahatligiyla yiyebilirsin, ne kadar da alsan 9 kiloyu gecmessin sonucta.Ya sende benim gibi hem istahi acilmis hemde 12 kilo almis olsaydin simdiye kadar?O yuzden korkma canim, kilon cok guzel , cok abartmadan , ama pisman da olmadan ye bence istedigini...:lepi:

ayy bende galiba çok kilo aldım aynaya bakınca kendimi yus yuvarlak görüyorum sanki vursalar yuvarlanacagım.:roflol: fazla kilo almadım derken bu ay kaçırdık ipin ucunu galiba.klava: ama daha tartılmadım bu ay bakalım ne kadar oldum merak ediyorum. son aylarda hızlı kilo alınıyor diyolar ya dogru bence ooofff:tomato:

dün sağlık ocağında tartıldım geçen aydan bu yana 4 kilo almışım-tatlicadiarzu-, gerçi sağlık ocağının tartısı her seferinde 1 kilo fazla tartıyor ama bunu oradaki ebeler bilmiyor sanırım-tatlicadiarzu-

hemen yasaklar başladı pilav yok, ekmek yok , makarna yok.....

toplamda 10 kiloya ulaştım yuhhhh banakafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

benimde boğazım fena açıldı kızlar gece yatarken bişeyler yiyip yatıyoruz saat 5 gibi uyanıyorum sanki midemde kazı çalışmaları var bayılıyo içim kalkıp bişeyler atıştırıp yatıyorum :))
bu kız sömürüyor sanki beni :))

şuana kadar 9 kilo aldım ama son 4 kilosu bu aya ait acayip acıkıyorum ne bulursam yiyesim geliyo bebek 2100gr bide yorgunluk basıyo öyle yemek sebze felanda pişiremiyorum atıştırıyorum kilo yapıyo

60 kılo ıle hamıle kaldım.suan 69,5 kıloyum..beklenen dogum tarıhım 14 şubat..iştahım cok acık..şimdiye kadar cok kılo almadım ama bundan sonra alacagım gıbı..:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…