bizler kaç kilo aldık:)

33+3 haftalığım toplam 10 kilo aldım. hamileliğim boyunca hiç tatlı istemezken 1 haftadır sürekli tatlı yemek istiyorum. doktorum tatlıyı yasakladı

aynen canım yaa..millet hamileyim diye homili gırtlak götürür..ben canımın istediği hiçbirşeyi ağız tadıyla yiyemedim..
yediysemde korkarak,zevk alarak olmadı asla...offf bitsin şu dönem..bide şeker çıktı bende..Allahtan dikkat ediyormuşum yoksa daha hızlı ve çok alırmışım...

kızlar dün cuma günü doktordaydım 33+5 im 10 kilo aldım 2 haftada 1 kilo almışım bana iyi gibi geldi böylece 6 haftada 3 kilo alırım ve toplam 13 kilo ile tamamlarım diye düşünüyorum

inşallah gerçek olur, dikkat ede ede bir hal oldum zaten

Kilolarimizi kontrol etmenin zamani gelmedimi kizlar.Ben cok uzulerek söyluyorum, simdi toplamda 15 kilo almis bulunmaktayim.Hep yaziyodum ya 15 kilo sinirini asmiyacagim diye simdi cok korkuyorum valla bu sözumu bozdum diye.Geriye sadece 1 ayin kalmasi beni rahatlatiyo neyseki, bu son 2 aydir hic istemedigim sekilde besledim kabul etmek gerekirse.Her gun tatli birseyler yedim hemde hic pismanlik felanda duymadan.Gece gece yemek yiyip uzerine yattigimi hatirliyorum ve utaniyorum tabi bundan dolayi.Insallah dikkat edersem en azindan 2 kilodan fazla almamayi umut ediyorum.
Kizlar sizlerinde kilolarini merak ediyorum dogrusu, bakalim sizlerde durumlar nasil?

bende 15 kilo aldım şekerler.evet gerçekten dikkat etmenin vakti geldi de geçiyor bileecokacimcoook görümcecimde sen artık bu kilolarla kalırsın veremessin dedisenağlama

bende 15 kilo aldım şekerler.evet gerçekten dikkat etmenin vakti geldi de geçiyor bileecokacimcoook görümcecimde sen artık bu kilolarla kalırsın veremessin dedisenağlama
yok ya niye veremeyesin, benim arkadaşım mayıs ayında doğum yaptı. 16 kilo aldı hamileliğinde ve 4 ay sonra tüm kilolarını vermişti hiç kendinizi üzmeyin kızlar..

yok ya niye veremeyesin, benim arkadaşım mayıs ayında doğum yaptı. 16 kilo aldı hamileliğinde ve 4 ay sonra tüm kilolarını vermişti hiç kendinizi üzmeyin kızlar..

çok sevgili görümcem çok güzel moral veriyo kendince klava: kendi veremediya kilolarını bende öle olcam sanıyoşakkıdı

ahanda şincik aç karnına tartıldım,65 im yani 36+5 =15 kilo demek oluyor buda,
amaaan kızlar napalım veririzi veririz valla,hele bi doğsunlar bütün gün ayakta kilomu dayanır ona

bende bebekle mi alakalı diyodum bu kilo alma işi her hafta kesin yarım kilo almış oluyorum anlamıyorum ben bu işi

çok sevgili görümcem çok güzel moral veriyo kendince klava: kendi veremediya kilolarını bende öle olcam sanıyoşakkıdı
Demircool cum valla senin görumce bencede kendi verememis diye seninde sinirlerini bozmaya calisiyo.Dogumdan sonra hobidi girtlak yersek tabiki veremeyiz.Ama bebis icin uykusuz geceler ve kosturmacalar bizleri bekliyor.Ben en cok neye guveniyorum biliyormusun, burada ebeler bebegimizi gunluk 1 saat temiz havada gezdirmemizi öneriyor.Bebislerimiz temiz havada kendilerini daha iyi hissediyorlar ve daha rahatlayip uyuyolar.Ben sirf bebisim icin her gun burda 1 saat yuruyus yapicam valla.Sirf onun bile kilolara faydasi olacagi fikrindeyim.Sizde bunu uygulayin bence bebisler söyle bir 3-4 haftalik olduktan sonra.
Öptum

aynen canım :dilcikar: kendi veremedi ya beni de üzmeye çalışıyokötükedihüso aman ben kendime güveniyorum gerisi boş hihoyyyt
ben öyle bişey duymadım ama kış oldugu için bebişi çıkaramam tek başıma.hafta sonları ancak eşimle çıkabiliriz.çünkü tek yapamam dışarıda.alışkın dilim ya

ya kızlar ben şimdiye kadar 10 kilo aldım, 34+2'deyim acaba bundan sonra ne kadar alırım? genelde son ayda ne kadar kilo alınıyomuş?

canım bende 34, haftada 10 kilo almıştım dün doktora gittim 35+4 oldum bu arada 2 kilo daha almışım son 10 günde.ama yavrumda 10 günde 400 gr almış kendimi çok yemeğe şartlandırdım bebek kilo alsın diye çünkü suyum azaldı haftaya belki sezeryana gircem.

Ya kızlar..Herkese merhaba..Çok da takılmayın ben 38+3 deyim..19 kilo aldım doktorum aman ne de yakıştı falan diyo..Kasmayıııııııınnnnnn keyfinize bakın..şekeri yüksek çıkanlar hariç tabiii..napalımmmm biz de şişko hamişiz doğurunca veririz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…