bizler kaç kilo aldık:)

kızlar bebeğin suyu, kilosu eşi falan filan bunlarda ekleniyor kiloya unutmayın..
ondan insanlara garip geliyo nerden aldın kiloyu demeleri normal..

bende cumartesi tartıldım 28 haftalık hamileyim geçen aya göre 1,5 kilo almışım toplamda 6,5 kilo doktor kilo alımın güzel dedi bend e memnunum bu gidişatımdan

bende cumartesi tartıldım 28 haftalık hamileyim geçen aya göre 1,5 kilo almışım toplamda 6,5 kilo doktor kilo alımın güzel dedi bend e memnunum bu gidişatımdan

Valla süpersin, bende 28+1 oldum bugün ama tam 12 kilo aldim simdiye kadar. Boyum 1,62, 53 kilo ile hamile kaldim. Umarim 70 kiloyu gecmem. 2,5 ayim kaldi en fazla 5 kilo daha almam lazim ama bu istahla cok zor. Sen nasil basariyosun böyle az kilo almayi bide onu anlatsan süper olcak. :uhm:

canım ben bunu çok anlattım, her sorana anlattım, geçmiş sayfalara bak istersen, ,inan zor oluyor ama isteyince başarıyorsun, sağlıklı beslen yeter diyeyim kısaca, doyana kadar ye, gözün doyana kadar değil ama, miden doyana kadarkaydirigubbakcemile3

ara öğünleri de meyve ile yoğurt ile geçiştir

bol bol su iç ve yürüyüş yap, bir de yemeğin yanında mutlaka salatan olsun, yemekten 1 çatal alıyorsan salatadan 3 çatal al, yemeğe başlamadan önce su içmen seni tok tutacaktır..vs, vs.

bende dün tartıldım 29+4 günluk hamileyim 57 kilo olmuşum toplam 9 kilo almışım. aslında herkes normal diyor. zaten bende çok kilolu durmuyorum herkes de öyle diyo sadece göbek var. inşllh hamileligin sonuna kadr çok kilo almam

günaydın bayanlar.. ben sizi rahatlatayım. boy 1.70, 71 ile hamile kaldım, ilk 3 ay 4 kılo verdım, sonrakı aylar ayda 4er kılo aldım :) 28. haftama girdim ve 80 kıloyum.
dr.um cok cok kızdı ama yapacak bişi yok
bana da "hiç kilo almadın, birtek göbeğin çıktı" diyorlar . sanırsam bu işte bir iş var, dogumla birlikte göbek gidince göreceğiz kalanları kaydirigubbakcemile2

Ya vallahi çok utanıyorum doktora gittiğim zaman şimdiden 12 kilo almışım, acaba doktordaki baskül fazla gösteriyor olabilir mi -tatlicadiarzu-

kızlar malesefe bende kilo zadelerdenim 28+2 ve toplam 12 kilo almışım.bi ay dikkat ettim 1 kilo aldım.aman dedim 1 kilo aldım nasılsa diye bu ay yine fazla yüklenmişim kendime 3,5 kilo birden almışım yine.dahada önümüzde var bu gidişle toplam 20 kilo alıcam sanırsam

Biz ayni gidiyoruz canim, Bende 28+3´üm ve 12 kilo aldim. Senin boy kac, kac kiloyla hamile kaldin? Ayrica son aylarda kilo alimi yavasliyomus, endiselenicek bisey yok bence. Senin de dogum tarihin 17 subat mi?

29+3 haftalıgım 7 kılo aldım..doktorum 3 kılo daha alma hakkı verıyorum snaa 10 kılo ıle sonlandıralım gebelıgı dedı..ama iştahımda öyle bır acıldı kı sormayın gıtsın...cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

Peki normalde kac kilo ile hamile kaldinki? Cunku 10 kilo hic de fazla bir kilo degil, doktorun sinirlandirmasini anlamadim:uhm:

kızlar bende hamileliğim başından beri toplam 6 kilo aldım 67 le hamile ladım 64 e düştüm ilk 4 ay şimdide 28+4 teyiz ve 70 kiloyum

en son ayın 4 ünde tartılınca 68 dim.tam 22 gün sonra 70 geldim.yuhh dedim.

demircooolll :1shok::1shok: demek 70 leri gördün haaaaahihoyyyt

sen baya zayıf hamile kalanlardandın yanlış hatırlamıyorsam

azcık dur de be bacım, sonra zorlanacaksın o kiloları verirken:jeyyar:

ne kötüyüm değil mi???:jeyyar::jeyyar:

13 kilo oldu toplam senağlama artık almiyim bari .demek isterdim amaaaaaa :jeyyar::jeyyar: alınıyo işte napiim :mymeka: veririz artık.yawrularımız bi dogsundaa

Ooooooooooooooo sizin kilolarda kilomu kızlar ben bugün tartıldım da 74 kg olmuşum valla 18 kilo aldım toplam ama görenler şaşıp kalıyorlar nerene aldın 18 kiloyu diye ben de bilmiyorum ama tartı yalan söylemiyor yani almışım işte ama nooo problem hayırlısıyla bi doğurayım ben bi çırpıda verrim eskisinden de iii olurum ben kendime güveniyorummm :))))))) inş....:))))))))))))

masallah kizlarr hepinize bende 12 kilo aldimm simdiye kadar 63 kilo oldum :)) bakalim doguma kac kilo gitcem :))

Serçecik mersinde misin? Mersinde hangi hastaneye gidiyorsun? Ben özel toros hastanasine gidiyorum. Ben orda doğum yapmayı düşünüyorum ya sen nerde yapacaksın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…