bizler kaç kilo aldık:)

kızlar ben toplamda 10 kilo almıştım ama doğumdan sonra tartıldım doğumda sedece 4 kilom gitmiş be yaaaawww şimdi 6 kilo bende emanettt

kızlar ben toplamda 10 kilo almıştım ama doğumdan sonra tartıldım doğumda sedece 4 kilom gitmiş be yaaaawww şimdi 6 kilo bende emanettt

yaa desene ben yandım ozaman 14 kilo oldu :1shok:evde kaldığımdan beri homini gırtlak gidiyorum valla napıcam ben :çok üzgünüm:inşşallah emzirirken giderler

15 klava:doktor 20 yle tamamlarsın bu gidişle demişti daha 4 aylıkken falan çok kızmıştım valla dediği çıkıcak ama dikkat etmedim ne canım çektiyse yedim yemeğede devam ediyom napıyım

ben tartilmaya korkuyorum vallahi.Yarini bekliyecegim gecenin körunde okadar sey yedim ictim simdi tarti dogru göstermez.ama massallahim var en son 14-15 arasi görunuyodu simdi bilmiyorum.Neyseki 2,5 hafta kaldi.Insallah bebisim zamaninda gelirde daha fazla kilo almadan tamamlariz hamileligi.Simdi hamileyim diye birseylerdende kismak istemiyorum hani.Ama bebis dogsun bol sivi tuketmekten baska öyle her canimin cektigini yemiyecegim.Benim bir arkadas var 3 kizi var kadin dal gibi, görseniz daha genc kiz gibi hatta onlararada tas cikarir, o diyorki saat 4 ten sonra yemek yemiyomus aksamlari, meyva felan atistiriyomus ama yemek yememeyi kendine aliskanlik ettiginden cani yemek cekmiyomus aksamlari.Anacim ben ise uyuyuncaya dek agzimin kipirdamasini istiyorum, ne bulsam yiyorum, ve özellikle cikolata ve benzeri seyleri oldukca cok yiyorum.
Neyse uzun oldu baya, ama dogumdan sonra yemek yerine daha cok minik oglumu dusunecegimden eminim, o sekilde kilo vermeyi hedefliyorum.Insallah hepiniz saglikla alirsiniz cocuklarinizi kucaginiza ve kilolardan da cabucak kurtulursunuz+ben tabiki :)

2 bucuk hafta icinde 2 kilo almisim bundan 600 grimi oglum almis teyzeleri banada kaliyor 1kilo 400gr

51 le hamis kaldim simdi oldum 68..........

bende 36+5 teyim bugün arkadaşlar 12 kilo aldım.bebeğimin ters durmasından dolayı son 1,5 aydır ve suyumun sınırda olmasından dolayı sezeryan olacağım için doğum 1 hafta sonra gözüküyor

bende 18 kilo almışım ve daha 4 haftam var. umarım en fazla 20 ile tamamlarım. amaaan napiiim bebeğim sağlıklı olsunda.

bugün tartıldım 6.600 olmuşum ama az kaldı herhalde alsam alsam 2 kilo alırım bu zamandan sonra

İlk başlarda hep sınırda gidiyordum ama son ayda tozuttum galiba 15 günde gene 2 kilo almışım 35+5 12 kilo kızlar inşallah 14 ile tamamlarım

bende 37 haftalık hamileyim kızlar 12 kilo aldım ama bundan sonra ne olur bilemem gerçi sezeryan olacağı için 1 haftam falan var ama yürüyüş yasak bana hareketsizlikten inş bu hafta çok kilo almam

siz cok iyisiniz gene kizlar ben 15 kilo almisim simdiye kadar, gerisini siz dusunun, tek tesellim son 2 haftanin icinde olmam.

benimde 14 oldu bu ay 2 kilo almışım bebekte bi kilo yani o na gitmiş bu ay sevindim ama iştahımda azaldı ilk başlardaki gibi yiyemiyorum pek:çok üzgünüm:

son zamanlarda iştah azalması ve kilo verme olurmuş bu doğum belirtisiymiş ben o yüzden daha bi sık tartılmaya başladım

benimde doğumum şubatta olabilir belki..ne güzel az kilo alanlara özeniyorum ben artık tartılmıyorum..üzülüyorum çünkü her çıktığımda daha kilolu daha kilolu yeter beeee.....moralim bozuluyor.bide bu sıralar fena ödem oluştu bende..inşallah bütün şişliklerimiz iner..yağlarımız gider :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…