bize ne oluyor böyle:(

bende teşekkür ederim canımmm:)

cnım yorumları okumadım ama arkadaşımın sevgiliside böleydi sizinki gibi hep uyuyordu ama teli seslideyken nasıl uyuyordu meğersem baskalarına mesaj atıyormuş sonra yakaladık onu . sen öle hesap gibi soruncada erkekliğini korumak istemiş istemiorsan güle güle hesabı uyanık ol canım sende aynısı yap 2-3 gün msj atmadı bizimkisi bu arar sorar oldu . her erkek böle olucak diye bişy yok ama oluor bazıları canım ..

hemen sıkıldı dıye dusunmeyın bencede uykusu gelmış olabılır
ama guzelce soylemek yerıne saydırması hos degıl ama bunada şaşırmayın.
çogu erkek boyle cunku

hemen sıkıldı dıye dusunmeyın bencede uykusu gelmış olabılır
ama guzelce soylemek yerıne saydırması hos degıl ama bunada şaşırmayın.
çogu erkek boyle cunku

haklısın canım aslında çoğu erkek böyle ama ne bileyim öyle gibi geldi bana evet birden hani saydırmaya başladı bana böyle yapması gerekmiyordu yani sonuçta ben ona tartışma çıkartıcak derece bişey sormadım ama sanırım değişsin diye beklersem olmayacak böyle kabullenip kafaya takmamak gerek sanırım:)

ayyy canımmmm deme yaaaaaaaaaaaaa arkadaşına baya üzüldüm canım kıyamam ama benimkisi gerçekten uykusuna çok düşkün yani gözümle gördüm canım:) ama o an bana öyle tepki vermesi saçmaydı sadece canım yaa çok abarttı güven meselesine dayandırdı işi yani ne alakası var güvenle sadece sordum sen benden sıkıldın mı aşkım diye ama insan da bi yandan afallıyor çünkü ne güzel konuşrken bir bakmışım adamın uykusu yokken birden uykusu geliyor ama şimdi aramız iyi çok şükür zaten küs kalamıyoruz o her ne kadar kızgın olsada :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…