bize ne oluyor böyle:(

cimcime1991

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2012
1.307
9
Merhaba ablalarım kardeşlerim,
Direk yazıcam çok canım sıkkın çünkü.dün gece erkek arkadaşımla gayet güzel mesajlaşıyorduk hiç bir sorun yoktu hava çok sıcaktı ama onların orada sıcak değilmiş bana dedi kaç gel buraya bebeğimmm :) dedim bende burası felaket sıcak aşkım ya dedim piştim resmen ahh ahh dedim oraya bir gelsem geri dönesim hiç yokta bakma işte dedim güldüm oda dönme bitanem kal burda gitme hiç dedi yine gülmüş bende ben dünden razıyım hadi al beni o zamanda hep birlikte olalım hiç uzak olamayalım birbrimize dedim güldüm yine herşey iyi hoş ama buna cvp gelmedi bekledim önce baya bi 15 dk falan sonra yazdım aşkım? diye oda aşkım ya dalmışım yarın devam ederiz yatalımmı dedi daha yeni konuşuyorduk hatta uykumuuzun olmadığını söyledik birde birbirimize birden dalmışım yatalım mı dedi.Kızlar buda benim dikkatimi çekti çünkü hep böyle bu durum ne zaman böyle birşey desem ne dediğim hiç farketmiyor ya cevap vermiyor yada hemen yatalımmı yarın devam ederiz diyor bu son zamanlarda hep böyle oldu canı istediğine yazıyor istemediğine kaçıyor gibi geldi ve şunu söyledim o mesajına ne güzel konuşyorduk aşkım ne ara daldın hani uykun yoktu dedim oda aşkım dalmışım işte ya geldi şimdi uykum hadi yatalım dedi bende aşkım sen benden sıkıldın mı çünkü dikkatimi çekiyor hep böyle yapıyorsun konuşrken çoğu yerde dedim oda bir parladı sen gece gece iyi düşünemiyorsun yok işte kendince kuruyosun sen bunları kafanda ben senden sıkılsam direk senin yüzüne söylerim sıkıldığımı söyleyemeeyecek kadar korkakmıyım ben bunu diceni biliyordum zaten şerefsizim uykum geldiği için dedim bunu sana sen bana güvenmiyosun demekki aklından farklı şeyler geçiriyosun bir ton şey saydırdı bende kırıldım ağlamaya başladım ve dedim bana şuan saydırmak yerine güzelce aşkım ben senden neden sıkılayım neden böyle düşünüyorsun yapma gerçekten uykum geldi o yüzden diyebilirsin dedim o yine başladı saydırmaya falan sonra ben yazmadım cvp kaldı öyle konu uyumuşturda zaten kızlar ne düşünüyorsunuz bu konuda gerçekten çok kırgınım istenmediğimi düşünüyorum sizce nedir sevgilimdeki bu durum yokse ben mi yanlış anlıyorum düşüncelerinize ihtiyacım var

Son düzenleme:
anladığım kadarıyla henüz ciddi boyutlara taşımamaışsınız sadece konuşmalarla flört edip,hayal kuruyorsunuz..siz evlilik için biraz daha istekli olduğıunuzu düşünüyorsunuz ve sevgilinizden evlilik hakkında konuşmak istiyorsunuz..bunlar şakaylakonuşulacak,mesajda antalıtacak basit birkonu değil..fazlasını beklemeyin..gerçekten uykusu gelmiş olabilir..fazla abartmışsınız...mesajlar konuşma gibi değildir,her ucu açık yanlış anlamaya anlaşılmaya müsaittir..ağlamayın,kırılmayın,aşkınızı mutlulukla yaşayın..

evet ciddi boyutlara taşınmadı çünkü okuyoruz ve daha işimiz falanda yok yani bi güvencemiz yok hayata dair ben sadece orda onun yüreğimi okşamasını istemiştim çünkü zaten farklı şehirlerdeyiz ve 2 ay olucak birbrimizi görmeyeli evlilik hakkında konuşmak zaten bu durumda uygun değil ikimiz içinde ama sadece orda güzel birşey duymak istedim evet uykusu gelmiş olabilir ama her zaman bu durum olunca dikktimi çekti ve içimde tutamadım dün gece söyledim ama o çok tepki verdiama haklısınız mesajlarda hep böyle oluyor şuan daha uyuyor bakalım uyandığında ne olucak onu çok seviyorum ben ama bazen bana çok sert çıkıyor bense çok çabuk kırılıyorum çünkü sevgilim benim en hassas noktam duygusallaşıp sanırım abartmışta olabilirim

Son düzenleme:
canım benim kafana taktığın duruma bak :)
flört döneminde olur böyle şeyler....

gercekten cıddıye alma yaa bır anda uyku bastırıyor insanlık halii..

bende bekarken cok yasadım bu durumlarıı ..yanı sevgılıne hak verıyorum ..bır anda bastırmıs olabılır uyku...

bunun için canını sıkma canımm..ama yok benı sevmıyor dıyorsan hal ve hareketlerını takıp et sevgılını bizden iyi tanırsın ...

onun kafasını karıştıran başka ailevi durumlar sözkonusu olabilir belki beraberliğinizle alakalı bir durum sözkonusudur fevri davranma sakin olmanı tavsiye ederim 2 sevgili değilde arkadaşınla dertleşiyormuş gibi dinle inan faydasını göreceksin

teşekkür ederim canım düşüncelerin için ama uzaktayız birbrimizdan bana daha fazla ilgi göstermesini önem vermesini istiyorum hep olmadık yerde böyle yaptğı için dikkatimi çekti ama üzülen ben oldum sanırım haklısın tatlım ama uzatmam zaten konuyu onu çok seviyorum çünküüüüüüüüüüüüüüüüüüüü :)onunda beni sevdiğini biliyorum ama bazen böyle yapınca kafama takılıyor işte

Son düzenleme:

teşekkür ederim elma kurdu tavsiyene uyucam onu çok seviyorum gerçekten onunda beni sevdiğini biliyorum ama bazen kaçıyormuş gibi geliyor çünkü bunu birkez yapmadı anlattığım olayı daha öncede olmuştu o yüzden dikkatimi çekti ve sordum ama dediklerini uygulayacağım teşekkür ederim

Tartışma konusu olacak mevzu değil..
Gerçekten uykusu gelmiş olabilir.. uyku bu..
Birbirinizi incitmeyin , kırılmayın ..
aranızı açmayın lütfen..

Tartışma konusu olacak mevzu değil..
Gerçekten uykusu gelmiş olabilir.. uyku bu..
Birbirinizi incitmeyin , kırılmayın ..
aranızı açmayın lütfen..

çok teşekkür ederimm:) çok seviyorum ben onuu ama işte bazen geliyor böyle duygusal anım ve duymak istediğimi duyamayınca olan oluyor

Sen ah ne guzel mesajlasiyoruz, cilvelesiyoruz diye dusunurken, o muhtemelen bitse de yatsak diye dusunuyordur. Erkek milleti dedigimiz kavram bu iste. Bunu bi anlasak daha huzurlu ve mutlu olcaz sanirim.

erkekler bizim gibi hayaller kurmayı pek sevmiyor cnm daha gerçekçiler onlar. benim nişanlım da hiç hayal kurdurtmazdı ağiz tadıyla. en son patladım, kaçıyorsun dedim. e daha işim yok gücüm yok bunlar için erken değil mi dedi =) kafana takma, doğrudur şimdilik bunlardan kaçiyordur okulu bitsin işine gücüne baksın gerçeğe dönüştürür merak etme.

evet bana bazen diyor çok duygusal yaklaşıyorsun olayları azıcık gerçekçi ol mantıksal düşün diyor ama elimde değil yapamıyorum duygusalım hassasım en iyisi takmamak zaten tatlım yaaa taksam inan ki yaşanmaz yani ama üzüldüm sadece o kadar sert bi tepki vermesi gerekmiyordu inan gönlümü hoş tutmak hiç zor değil benim küçük şeylerden mutlu olmayı biliyorum ama orda yüreğimi okşayacak birşey söyleseydi çok mutlu olucaktım ama o daha çok kızdı bana sinirlendi kırdı inşallah dediğin gibi olur canım bu sefer ben kaçarımda o konuşmak için fırsat arar:)

Canım aslnda büyütcek hiçbişey yok :)

Sen o an çok istemşsin konuşmayı ama uykusu gelmiş kırılmışsın

her ilişkide olur bunlar ben bile uykum yok diyip 10 dk sonra uyuyakalabliyorum

bunlar için kırmayın birbrinizi

haklısın canım evet çok istedim konuşmayı 2 aydır görmüyoruz birbirimizi farklı şehirlerdeyiz çok özledim şimdi konuşyoruz birşey olmamış gibi çok şükür kavga etmeye küs kalmaya asla dayanamammmmm:)

Eheheh bende senin gibiyimm böyle
kızsamda konusurum falan
hiç koruyamam ciddiyetimi gerçi öyle büyük şeyler olmuyo çok şükür

Uzak mesafeli ilişkilerin dezavantajı budur zaten. Hani yüz yüze olsan tatlı bi gülümsemeyle çözülecek gerginlik birden büyüyebiliiyor.
Bu kadar küçük şeylere takılıpta kafanı yorma. Sevgilin gerçekten doğru söylüyor olabilir.. Mesela ben okul döneminde sanki gece 12'ye uyku moduna kurulmuş bi robot gibiydim, 12 olduğu zaman anında uyurdum. Sevdiceğim sorardı gece 11-11.30 gibi "Aşkım uykun var mı?" diye bende biraz daha konuşabilmek için "Uykum yok konuşalım canım" derdim. Yarım saat geçince pat uyurdum sonra bi ton laf.. "Hani uykun yoktu, uykun geldiyse söylesen bende bu kadar cevap beklemezdim" falan.. Çünkü biliyorum cevap gelir diye sabaha kadar beklediğini.. Tabi o arada bana kızardı "Uykuyu benden çok seviyosun" diye
Yani sevgilinin durumuda böyle bişeydir kesin.
Anlayışlı ol, sakin ol, küsmeyin, gerilmeyin yaşayın aşkınızı doya doya

çok tatlısın canım yaaa:) öyle yapıcam tatlım artık gülü seven dikenine katlanırmış napalım seviyoruz idare etçez gari:)

çok tatlısın canım yaaa:) öyle yapıcam tatlım artık gülü seven dikenine katlanırmış napalım seviyoruz idare etçez gari:)

Aynen öyle canım ya en güzeli.. Teşekkür ederim sende çok tatlısın
Bi taraf alttan almazsa hoş olmuyor, tabi gerektiği yerde koyacaksın tepkini ama ben genelde şakaya vurup kızgınlığını bile büyütmediğimden oda öyle oldu artık tecrübeyle sabittir yani buda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…