Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah

L Leftright Niyetin icin dua okudum. Namaz kilmak ve ibadet istegi kisinin kendi kararidir, bireysel bir sey mudahele olmaz ayrica obur dunya icin de ayni sekilde ama yine de okudum niyetin boyle oldugu icin. Ailecek huzurunuz, bereketiniz, sagliginiz artsin, madde manevi kismetiniz bol olsun, Allah kabul etsin.✨🤲🏻💓

Tüm listedeki arkadaşlar için gününde okudum ALLAH kabul etsin bir tek namaste21 namaste21 kaldı niyetini yazsın okuyacağım

Benim niyetim;Allahım benim ve Ailemin sağlığımızı ,imanımızı, ömrümüzü,huzurumuzu, mutluluğumuzu,, sevgi saygımızı, kazancımızı, bereketimizi ,bolluğumuzu, aklımızı ,fikrimizi, mantığımızı ve şükrümüzü arttırsın.Ve bildiğimiz bilmediğimiz bütün kötülerden kötülüklerden kaza belalardan şerlerden hastalıklardan ve aklımıza dahi gelmeyen bütün kötü şeylerden korusun.
Dua arkadaşlarımında dileklerini kabul etsin.
Birde hayalimde ki evi bir an evvel alıp huzurla sağlıkla yaşamayı nasip etsin

@Leftrigt P penyez

Benim niyetim;Allahım benim ve Ailemin sağlığımızı ,imanımızı, ömrümüzü,huzurumuzu, mutluluğumuzu,huzurumuzu, sevgi saygımızı, kazancımızı, bereketimizi ,bolluğumuzu, aklımızı ,fikrimizi, mantığımızı ve şükrümüzü arttırsın.Ve bildiğimiz bilmediğimiz bütün kötülerden kötülüklerden kaza belalardan şerlerden ve aklımıza dahi gelmeyen bütün kötü şeylerden korusun.

@Leftrigt P penyez
Okudum Rabbim dualarınızı tez zamanda kabul etsin inşallah.İçindede benimkini.

Benim niyetim;Allahım benim ve Ailemin sağlığımızı ,imanımızı, ömrümüzü,huzurumuzu, mutluluğumuzu,, sevgi saygımızı, kazancımızı, bereketimizi ,bolluğumuzu, aklımızı ,fikrimizi, mantığımızı ve şükrümüzü arttırsın.Ve bildiğimiz bilmediğimiz bütün kötülerden kötülüklerden kaza belalardan şerlerden hastalıklardan ve aklımıza dahi gelmeyen bütün kötü şeylerden korusun.

@Leftrigt P penyez
Niyetine okudum ALLAH kabul etsin

X