biz kk olarak minik bir toplantı yaptık bugün

yaaaa ne güzel yapmışsınızzz, alanyaya tatile gelirseniz görüşelim kızlaaarrr, benim ankaraya gelme ihtimalim zayıfff, ama kısmet gelirsem kabul edr misiniz acaba???

oy oncelıkle bebışler cok tatlı rabbım nazardan korusun..

Sızınde dostlugunuz daım olsun

yaaaa ne güzel yapmışsınızzz, alanyaya tatile gelirseniz görüşelim kızlaaarrr, benim ankaraya gelme ihtimalim zayıfff, ama kısmet gelirsem kabul edr misiniz acaba???

başımız üstüne canımm
bende ankarada yaşıyorum ama antalyalı sayılırım 18 yılım geçti orda...
hemşerimsin desene a.s

bu arada bende çocuk arabası almıştım o gün dilekte görünce çooook kıskanarak :)) sonra beğenmedim verdim geri..
dünde optimumdan kraft markalı bi araba aldım herşey iyi hoşta 12 kg yaa çocuğun 2 misli :)) tek çıktığımda yanıma alamam :KK43: e alamayınca ne işe yaradı onuda bilmiyorum :KK43:

bu arada bende çocuk arabası almıştım o gün dilekte görünce çooook kıskanarak :)) sonra beğenmedim verdim geri..
dünde optimumdan kraft markalı bi araba aldım herşey iyi hoşta 12 kg yaa çocuğun 2 misli :)) tek çıktığımda yanıma alamam :KK43: e alamayınca ne işe yaradı onuda bilmiyorum :KK43:

ben optimumda toker bebede baby 2 go nun bi arabasını görmüştüm onu alıcam
hem hafif hem kullanışlıydı. fiyatı da 299 tl idi.

Canım ben birkaç hafta önce Alanya'ya gelecvektim ama eşimin izni iptal olunca kaldı, ben de düşünmüştüm gidince Aybüke'yle görüşsek ne güzel olurdu diye... Ama sana nasıl ulaşcam geldiğim zaman? Annemin Alany'da yazlıkları olduğundan sık sık geliriz biz. Evleri Hacet köprüsünün orada, gerçi köprü falan kalmadı artık ama:roflol: yakın mı size? İstersen özel den girdiğin zaman cebini yaz geldiğimde buluşuruz

ben optimumda toker bebede baby 2 go nun bi arabasını görmüştüm onu alıcam
hem hafif hem kullanışlıydı. fiyatı da 299 tl idi.

bende arabayı ordan aldım toker bebeden a.s
senin dediğini biliyorum pembe rengini gördüm hem çok hafif hemde çok küçük değilmi?
bende ilk onu alcaktım sonra mantığıma yatmadı neden dersen almadan önce bebeği içine koy anlarsın yani bebek içinde sıkıştı satıcıda dedi,diğerleri gibi rahat olmayacağını. birde kapasitesi 10 kg miymiş. o yüzden kalsın dedim. ama tek başına bebekle çıkarsın dışarı hani o kadar hafif :) benim aldığım güzel ama dediğim gibi çok ağır ama değer ya bebeğim rahat etsin çekcez artık :) benim aldığımın fiyatıda 300 canm. kraft ın.

Canım ben birkaç hafta önce Alanya'ya gelecvektim ama eşimin izni iptal olunca kaldı, ben de düşünmüştüm gidince Aybüke'yle görüşsek ne güzel olurdu diye... Ama sana nasıl ulaşcam geldiğim zaman? Annemin Alany'da yazlıkları olduğundan sık sık geliriz biz. Evleri Hacet köprüsünün orada, gerçi köprü falan kalmadı artık ama:roflol: yakın mı size? İstersen özel den girdiğin zaman cebini yaz geldiğimde buluşuruz

eşim oradaki okulda görev yapıyor tatlım, biz hastane kavşağında oturuyoruz, tatile gelirseniz görüşürüz neden olmasın süper olurr, eee biz de buluştuk diye havamızı atarız dimi amaaaa:jeyyar:

eşim oradaki okulda görev yapıyor tatlım, biz hastane kavşağında oturuyoruz, tatile gelirseniz görüşürüz neden olmasın süper olurr, eee biz de buluştuk diye havamızı atarız dimi amaaaa:jeyyar:

bende güllük TRT deydim çok özledim oraları çooook :çok üzgünüm:

Kız elif hadi bu yaz kocaları burda bırakıp bi Alanya yapak kız annemlerin evde kalırız Aybükeyle de buluşuruz hadi kızlar Sütçü ımam'a maraş dondurması yemeye gideriz dondurmalar benden:))))Ay inşallah sütüm çekmez yaaaa, ama çok seviyom ya oranın dondurmasını!!! Aybüke gitmediysen (ki hiç sanmıyorum gitmediğini) acilen ve şiddetle tavsiye ederim süperrrr!!!!!!! Ne dersin? He bu arada ıdili özledim kızzz ne yapıyor bücürüm?

Son düzenleme:
toplaşma mı canım? Valla yarın sabah prof arıycak onun dediklerine göre hareket edecem artık tahlil falan isterse hastaneye gel yine derse onları yaptırmam gerekecek ama ilaç verir ya da bişey yapmıycaz falan derse tamamdır.

hadi ya geçmiş olsun nolmuş

Canım Neva'nın böbreğinde taş varmış onunla uğraşıyoruz. Onları halledince buluşuruz ama siz beni beklemek zorunda değilsiniz canım siz ayarlayın bir buluşma ben gelebilirsem gelirim gelemezsem başka bir gün hallederiz kaydirigubbakcemile3

X