Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

Kullandığınız diğer yağlar tüylenme yapmıyor mu peki kızlar? CADIARZU

canım ben şimdiye kadar çilek,adaçayı,çörek otu yağı kullandım,hiçbiri yapmadı. yalnız 1 haftadır falan çemenli yağ karışımını sürüyorum o besledi göğüs ucundaki kılları.ekstradan kıl-tüy çıkmadı ama besledi gibi, acayip uzadılar.normalden daha hızlı uzadılar ama devam edicem, başka çıkarmasın önemli dğil gerisi bence...

hımm...sıkılaştırıyo he...iyiymiş bu...inşallah bantlar işe yarar...haberlerini bekliyoruz asis...peki bişey sorucam üst tarafların dolgunlaşması için de yardımcı olur mu acaba portakal yağı??

deowell patch diye bir şey gördüm az önce nette,kullananlar oldukça olumlu yorumlar yazmış,denemedim,denemeyi düşünüyorum.tamamen bitkisel yanetkisiz bir ürün.kullanan var mı içinizde?ya da kullanmıs tanıdıgı olan???yorum bekliyorum.

Yoğurt aldırmıştım babama yoğurtla içerim diye. Neyse pekmez alırım onunla beraber içerim. Normalde de pekmezi tüketiyorum sabah öğle akşam 2 kaşık. Hem kan yapsın hem de güç gelsin diye. En geç yarın başlayacağım canım öptüm seni. opuyorumnanaktan

hımm...sıkılaştırıyo he...iyiymiş bu...inşallah bantlar işe yarar...haberlerini bekliyoruz asis...peki bişey sorucam üst tarafların dolgunlaşması için de yardımcı olur mu acaba portakal yağı??

Portakal yağı, mersin yağı birde çörekotu yağını alacağım ben de. Portakalla mersini araştırdım diğerlerine nazaran daha iyi gibi geldi bana.

Canım pekmez yiyosan pekmeze kat yut weya ye sonrada su içtinmi tamamdır
ama düzenli yapıcaksın sabah akşam bir tatlı kaşığı küç ü kullandıktan sonra değişiklikleri fark edersin dahada güçleniceksin bende öptüm canımopuyorumnanaktan

Peki aç karnına mı içiyorsun tok karnına mı tatlım? Aç karnına daha etki eder gibime geliyor. Tok karnına tadı kötü olduğu için yuttuğumda kusupta tüm yediklerimi çıkartmayayım. kaydirigubbakcemile3

Farketmez canım sen nasıl istersen ben öglen 12 gece 12 alıyodum ne ac ne tokcokacimcoook

Portakal yağı, mersin yağı birde çörekotu yağını alacağım ben de. Portakalla mersini araştırdım diğerlerine nazaran daha iyi gibi geldi bana.

eğer yağ kullanıyosan başka bişey sürmüceksin..ben hem şerbetçi otunu yaptım hem de mersinle masaj yaptım da yara çıktı ya göğüs ucunda...sivilce gibi ama değil kırmızı bişey...acıyo ağrı veriyo...yavaş yavaş yapın kızlar ben acele ettim de aldım boyumun ölçüsünü..:'(
ara verdim şimdi yara geçene kadar...o kadar yüklendim ki büyümesine fırsat vermedim..vücut da isyan etti.. şimdi sadece buz masajı yapıyorum bi de kara üzüm yiyorum....

Alıştım bile tatlım. hihoyyyt Ham yapıyorum gidiyor hemen. :dance:
Ohhh yarasınnn cicimmm
kızlar küçün etkisi ne kadar zaman sonra hissediliyor

Canım kişiden kişiye değişiyo ama 1 ay kullan kesin faydasını görürsün herkezde farklı etki ediyo kiminde agrı kiminde dolgunluk kaşıntı falan düzenli kullanmak şart ama

bende iki hafta sonra baya fark etti

iki haftamıı ohoooo ben bu küçü 1 ay kadar kullandım hiçbişey olmadı....ama biyerde okudum tahta kaşık kullanılmalı ve suyla değilde yoğurt veya pekmezle yutulmalıymışki etkisi tam olsun suyla yutunca faydası olmuyomuş bende suyla yuttum galiba ondan etki etmedi...pfff

Suyla yutuyorum ben de, anamm bana da etki etmez ise. :1shok:

ne etsekki acep.....valla yoğurtla karıştrınca bi acaip oluyo tadı suyla hemen lık lık gidiyoo....yoğurtla yemekte fayda var ama

Yoğurtla faydaı değil canım küç de kanyapıcı witaminler war yoğurtta kalsiyum olduğu için fayda etmiyor suyla yutmak en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…