Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

gercekten tam kokusunu alacakmıdır acaba kızlar eğer bastırıyosa harika:teselli:

lavantanın çok keskin bi kokusu var biliyosundur sende güzelde kokar lavantayı vücut parfümü olarakta kullanırlar o yüzzden bastırır kokusunu cnm bnm...

lavantanın çok keskin bi kokusu var biliyosundur sende güzelde kokar lavantayı vücut parfümü olarakta kullanırlar o yüzzden bastırır kokusunu cnm bnm...

sen kattınmı bi tanem bizzat cemeni bastırıyomu....
yoksa esim pastırma diyeee beni yataktan sutlamasınkafamçokkarıştı

sen kattınmı bi tanem bizzat cemeni bastırıyomu....
yoksa esim pastırma diyeee beni yataktan sutlamasınkafamçokkarıştı

:roflol:kaydirigubbakcemile3 ilahi ya güldüm yahu...valla cnm ben oda güzel koksun diye bi tabağa lavanta tohumlarını koydum şimdi kokusu yayılmış durumda çemende aynı etkiye sahip ama ben yapmadım lavanta bastırır diye düşünüyorum....

Canlarım çemen yağının kokusu baya kötü ewlli arkadaşlar bunu gündüz ya lawantayla yada çilek yağıyla kullansınlar akşama kadar geçer kokusu çamışırınızıda değişirseniz eşleriniz anlamaz ben geçe sürüyorum we ayrı bir atlet giyiyorum sabahta değişince koku kalmıyo böyle yapabilirsiniz sewgileropuyorumnanaktan

yaslıyım ama bak hala güldürebiliyorum saka bi yana cok cok sağol bitanem bu bilgiyi değerlendiricemolumunekankayizsmile

sağol güzelim yaaa biliyomusun adını görmek bile bana güven veriyo....tavsiyelerini değerlendiricem....umarım sende evliler taifesine katılırsın bi tanem hersey gönlünce olsun...
bende serbetciye adacayı ekledim idare ediyorum
yani kreme ekledimkaydirigubbakcemile

yaslıyım ama bak hala güldürebiliyorum saka bi yana cok cok sağol bitanem bu bilgiyi değerlendiricemolumunekankayizsmile

ne yaşlısı canm kadınlar herzaman gençtir en azından ruhları...sende sağol cnm benim bilgi bilgidir değerlendirmek lazımopuyorumnanaktan

:1hug:Şenizopuyorumnanaktana.s.

Canım çemen memeişler için çok faydalı bende çemen yağı war kokusundan dolayı düzenli yapamıyorum arada masaj yapıyorum düzenli yapsak etkili bence tawsiye ederim yararı olucaktır sewgilerimleopuyorumnanaktan

haftaya Kadıköy'e gidecem alıyım bakıyım.
bende çörek otu yağı var ilk başlarda dolqunluk yaptı ama suan regl oldum eski haline qeri döndü. 75 doldursun baska bısey istemıyorum (((

çemen yağı etkili mi canlarımmm???

evet canm çemen yağıda etkili bende 4 5 gün üst üste yaptım ama hem vaktim olmadığından hemde kokusundan dolayı ara verdim tabi çemenin tozunu alıp evde kendim hazırladım çemen yağını hazır almadım ben...çemeni sürdüğümde hafif bi ağrı yaptı sızlama yaptı ama şimdi çörekotu yağına başladım...

kızlar çörekotu da kullandım bi kaç gün, dün rezene yağına başladım çok iğrenç bi kokusu var ama sabah uyandığımda göğüslerim baya bi dolgunlaşmıştı. hemde adetimin 3.günündeyim tam göğüslerim söner küçücük kalırdı bugünlerde normalde. bir de ben masajı ufo yu açıp karşısında sıcakta yapıyorum sanırım daha etkili oldu tavsiye ederim

Uyumadan önce masaj yapıp yatınca sabah göğüsler daha bir dolgun oluyor masaja dewam:lepi:

Portakal Yağı ; Cildinizi sıkılaştıracağından masaj yaparak cildinize uygulayın.
Mersin Yağı ; Adale kuvvetlendiricidir, masajla göğüslere uygulandığında göğüslerde sertleşme ve büyüme sağlar.
Çörek Otu Yağı ve Rezene Çayı ;Göğüslerdeki hormon salgılamasını artırarak, göğüslerin büyümesini sağlar. 1 fincan rezeneye 5 damla dökerek kullanabilirsiniz.

kıslaarr dün nette gördüm burada paylaşıym dedim..her ne kullanıyosanız (şerbetçi otu kara üzm ç. adaçayı) ek olarak bu yağları mutlaka kullanın..

Yağlarda çörekotu we mersin birde küç bu aralar adaçayı içmiyorum yaa içeyim bu ay hiç içmedim yeniden başlıyım dewam canlarım dewamhihoyyyt

Yağlarda çörekotu we mersin birde küç bu aralar adaçayı içmiyorum yaa içeyim bu ay hiç içmedim yeniden başlıyım dewam canlarım dewamhihoyyyt

Küç çekirdek olarak mı yoksa toz olarak mı satılıyor? Nasıl kullanıyorsunuz kızlar? bilmiyorumkismile Beni de aydınlatır mısınız? naniknanik

Küç çekirdek olarak mı yoksa toz olarak mı satılıyor? Nasıl kullanıyorsunuz kızlar? bilmiyorumkismile Beni de aydınlatır mısınız? naniknanik

çekirdek olarakta satılıyodur ama öğütülmemiş olduğundan bağırsaklara zarar verebilir burdaki arkadaşlar tozunu alıyolar yani öğütülmüş hali bende almıştım bi ara 9 tl toz halindeydi gayet rahat yutuluyodu eğer alıcaksan açıkta satılandan alma cnm kutuda olanından alyerimseniben

Küç tozu diyeceğim yani dimi aktara? :1rolleyes:

Ya baska hangi yaglardan ismarliyayim mayisin sonunda Dedem gelcek Türkiyeden Almanyaya hemen siparis vereyim... Nar yagi duymustum öfffff bana birileri bi kac öneride buluna bilir mi acaba??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…