Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

Yoğurtla faydaı değil canım küç de kanyapıcı witaminler war yoğurtta kalsiyum olduğu için fayda etmiyor suyla yutmak en iyisi

valla kızlar bu küç...adaçayı....belki gögüslerimi büyütmedi ama...bu ay reglim çok rahat geçti....gelmeden sancılar içinde kıvranan ben geldigini farketmedim bile şaşkınım...valla ister memeişlerim büyüsün....isterse büyümesin ben tam gaz devam edicem....nede olsa vucuda faydası çok fazla.....ama tabi büyürlerse hiçde fena olmaz hani

Canım sen ne diyosun ben başından beri diyorum benimde düzensizdi küçü kullandıktan sonra 28 günü şaşmıyor maşallah agrım sızım olmuyor benimde fena ağrım olurdu kızlar kullanın ne olursa olsun kullanın çok faydalı

Yoğurtla faydaı değil canım küç de kanyapıcı witaminler war yoğurtta kalsiyum olduğu için fayda etmiyor suyla yutmak en iyisi

Anamm ne yapacağımı şaşırdım. :bbo: En iyi yol bildiğin yol diyerek su ile yutmaya devam. hihoyyyt:icecream:

.........

Son düzenleme:
Saol canım son günlerde yoktum buralardayım takipteyim sizi merak etme canım bende özledim opuyorumnanaktan

Ben kullanıyorum nane lavanta mersin çörekotu yağlarını hangisi ne kadar etki ediyor bilemem,

Bana çok mantıklı geliyor nane yağı.
Hormonlarım için nane kürüne başladığım zaman nane yağını da deneyeceğim büyük ihtimalle.

(ingilizce yazılmıştı) internette okumuştum yabancı kadın göğüs büyüme macerasını anlatmıştı 90 günlük göğüs büyütücü kreminin için nane yağı koymuş. büyümüş onun ama ne kadardı unuttum beğeneceği bir kıvama gelmiş yani.

Canım küç ü yiyoruz farklı farklı yağlarla memşlerimizde masaj yapıyoruz gerçekten işe yarıyor denemelisin sendeopuyorumnanaktan

kızlaar ayyy kafam karıştı yaa 1haftadır arştırma yapıyorum kağıdada not tutuyorum bir sürü yağ içilecek çaylar yenecekler off dolduda doldu yaa
ben iyi gelen yağları not ettim aktarıma sorarak hangi yağkar birbiriyle karıştırılıyomuş hepsini bir karışımda toplamak istiyorum. Bu karışımla dıştan, civan perçemi macunu ilede içten destek vererek haftaya başlıyorum bunun yanında araştırdığım probust adlı kremide almayı planlıyorum tabii bunları almaya öğrenci bütçem yeterse :):) sırnaşık şeysırnaşık şeykaydirigubbakcemile3a.s.

bunları aktarıma sorup ve uygulamaya basladıktan sonra adım adım göğüs büyütme diye bi başlık açar herkese burdan duyrurum artık yetti büyüsünler canımm

Son düzenleme:
çemen yağı da kötü mü kokuyor. araştırdım çemen maydanozgillerden bir bitki imiş. maydanozun göğüs büyüttüğü biliniyor. maydanozu yiyerek yani büyüyorsa yağı da büyütüyordur.

kekik, adaçayı, biberiye, nane,zencefil (Fitoestrogen) yani bitkisel östrojen içeren bitkilermiş ingilizce siteden yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Çemen yağı kötü kokuyor evet masaj yapıyosun giydiğin camaşırada siniyor aslında işe yarar kokusuna dayanmak lazım bende arada yapıyorum

mersin için de çok kötü kokuyor denilmişti öyle değil, benim mersin yağı çabuk bitti ucunda damlalık gibi birşeyi yoktu diye yanlışlıkla fazla döküldü gene onu alayım bari. çemen ondan da kötü kokuyorsa.

Mersin yağı ağır kokuyor ama çemen kötü kokuyo mersin daha iyi yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…