Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

canım peki masaj yaparken özellikle kullandığın bi yağ ya da krem varmı???. ben çörekotu,mersin ve rezene yağını karıştırıyorum da

ben suan yapmıyorum tatlım ıkı yıl once ugrasdım bu ıslerle o zamanda hatırladıgım kadarıyla burda yazanların hemen hemen hepsını cesıtlı yaglarla yaptım bebek yagı bıle yanı kremde touch me kullanmısdım ama etkısı gecıcı hepsı cıdden para tuzagı tek yapmamız gereken sey masaj neyle olursa farketmıyo bu benım fıkrım tatlım

anladım canım teşekkürler. demekki önemli olan masaj, yağ-krem falan fark etmiyo.herkes öyle diyo zaten . bende o zaman pis kokulu mersini rezeneyi bitsin de çilek yağı falan alayım bari güzel güzel koksun :))

anladım canım teşekkürler. demekki önemli olan masaj, yağ-krem falan fark etmiyo.herkes öyle diyo zaten . bende o zaman pis kokulu mersini rezeneyi bitsin de çilek yağı falan alayım bari güzel güzel koksun :))

aynen tatlım bencede bos yere kotu kokmanın manası yok:) masaja devam yılmak yok

kızlar bu yılan yagını uzun süre kullanan ve iyi sonuc elde eden varmı? birde bu küç nedir ilk defa duyuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…