Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

nur ummm

Bayılıyorum o gözlere:)
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
2.427
1
Merhaba kızlar hepimiz yağlarla masaj yapıyoruz yağlarla ilgili buraya yazarsanız öteki konularla karışmaz teşekkürler.

Memiş büyütmek için bir yağ karışımı warmı dedim gösterdi içimdeki yağları okudum

(MERSıN,ÇıLEK,LAVANTA,YILANG YILANG,KAYISI,BUGDAY,BADEM,ÇEMEN,REZENE YAĞLAERI )we daha hatırlayamadığım kullandığımız yağlar wardı fıyatıysa 40 tl lik we80 tl lik wardı ben almadım yılan yağı aldım çilek aldım çemende alıcam
Kullandığım bebe yağında badem we bugday yağı war onu ayrı kullanıcam çilegi yılanı ayrı karıştırsakda olur
sewgilerimlea.s.

Son düzenleme:
Duştan sonra masaj yapılırsa gözenekler açık olduğu için yağı daha iyi emer we daha kolaylıkla yaparız masajı daha cabukda etkisini gösterir
Masaj yaparken pozitif düşünmeliyiz hem daha güzel we istekli yaparız tabiki büyüyecek diyerek we düşünerek beynimize komut emir werelim uygulasın we büyüsünler memelerimiz

Masajı iki elimizle dönüşümlü olarak
aşşağıdan yukarı doğru we
dışa içe doğru yapıyoruz
kesinlikle yukardan aşşağıya doğru yapmıyoruz hepiniz biliyorsunuz hatırlatayım dedim

Hoş kalın paylaşımlarınızı bekliyorum:1hug:

canım ya yılan yağını da ilk defa duydum kullan bakalım sonuçları paylaşırsın bizimle olurmu inşallah bu işte budur dedğimiz yağ olur a.s.

Canım kullanıcamda yılan yağını kadın bana memiş için demişti ama duydumki saç ları güçlendirmek için de kullanıyolarmış saç çıkartmak için değil güçlendirmek için..
kullanıp görücem artık koboy olarak kendimi feda ediyorum sizler için haydi hayırlısı hihoyyyt

kızlar resim koyucaktım ama başaramadım çalışıcam

Son düzenleme:

yılan yagımı nasıl yanı cnm yaaa kokusu nasıl pekı gercekten de yılanın yagımı ayy cok tuhaf geldı bana valla ama fayda edecekse onu da kullanırız yanı

pekı karısım yapacakmısın yoksa ayrı ayrımı sureceksın cnm aldıgın yagları
kaydirigubbakcemile3

Yılan yağı ewet kızlar kullandım kokusu güzel kötü değil 10 damla bi memişime sürdüm ötekinede aynı hemen emdi masajla beraber bide çilek yagıda sürdüm ikisini birlikte yani bakalım ne olacak

Yılan yağı ewet kızlar kullandım kokusu güzel kötü değil 10 damla bi memişime sürdüm ötekinede aynı hemen emdi masajla beraber bide çilek yagıda sürdüm ikisini birlikte yani bakalım ne olacak

cnm ne kadara aldın yılan yagını 20ml mı yaa bende bakdım evet sac ıcın dıo ama anlamadım acaba goguse ne faydası varda buyutmeye yardım edıobenneyaptımki

pekı karısım yapacakmısın yoksa ayrı ayrımı sureceksın cnm aldıgın yagları
kaydirigubbakcemile3
canım mersin i we lawantayı kullandım badem we buğday yağıda bebe yağının içinde war onu ayrı kullanıcam çilek we yılan yagınıda ayrı kullanıcam şimdilik bunları kullanıcam canım

resim derken..sengözlerimebaksanab şaka şaka umarım iyi sonuç alırsın

resim derken başkanım kendi resmim değil masajla ilgiliydi ama koyanadım :bbo:

sağo tatlıma.s.

sen kullan bakalım cnm cılek ve yılan yagını faydalı olursa onuda denerım ıns ben avokado aldım cemende alıyım dıom ıkısını bıtırene kadar bı kullanıyım bakalım cnm kaydirigubbakcemile3

cnm ne kadara aldın yılan yagını 20ml mı yaa bende bakdım evet sac ıcın dıo ama anlamadım acaba goguse ne faydası varda buyutmeye yardım edıobenneyaptımki

canım küçük şişe bildiğimiz heralde 20ml dir fiyatı bir aktarda 15tl bir aktarda 10 du ben 7 ye aldım inceltilmişide war ona göre o 5 tl bilginizea.s

tmm canım ben çemen bulamadım ama alıcam elimdekiler bitsinde heralde o sonra

yılan yağı için aktardaki kadın gösüs büyütmek için alıyolar tek başına büyütüyor dedi şimdide saç için görüncedelikafadulden tereddütte kaldım ama kullanıcam kıllanırsamda lazer yaptırırım artık :bbo:

deneme tahtası olduk valla cnm yaa:roflol: ıns kıllanma falan olmaz dıger yaglar 3,4 arası bısı acaba yılan yagımı farklı fıyat ben 4e aldım avokadoyu cnm dıgerlerı de 3.5dukaydirigubbakcemile3

canım küçük şişe bildiğimiz heralde 20ml dir fiyatı bir aktarda 15tl bir aktarda 10 du ben 7 ye aldım inceltilmişide war ona göre o 5 tl bilginizea.s

ınceltılmısı derken cnm sısesı mı daha kucuk 5 ytl olanın yaa valla ben cesaret edemem cnm yaa sen ıyı cesaret edıon valla ıns zararlı olmaz yaa

deneme tahtası olduk valla cnm yaa:roflol: ıns kıllanma falan olmaz dıger yaglar 3,4 arası bısı acaba yılan yagımı farklı fıyat ben 4e aldım avokadoyu cnm dıgerlerı de 3.5dukaydirigubbakcemile3

ınceltılmısı derken cnm sısesı mı daha kucuk 5 ytl olanın yaa valla ben cesaret edemem cnm yaa sen ıyı cesaret edıon valla ıns zararlı olmaz yaa

normal yağlar 3-5 ewet yılan yağı heralde kıymetli bir yağ pahalı olduğu için

incelmişi derken canım aynı şişe normal yağdan 5 damla kullanıyosan inceltilmişinden 10 damla kullanıyosun hani pahalı diyenler için heralde benim aldığım saf yağ canım
inş kıllanma olmaz araştırıcam sizde sorarsanız bi aktara iyi olur canım

sorarım cnm dısarı cıktıgımda hımm anladım senın kı daha etkılı olur o zaman ıns fayda eder yan etkısı de olmaz

yılan yağı derken yılanın kendisinden mi alnıyor yoksa bitkisel kökenli mi ben de anlamadım. saçları güçlendirmek için kullanılıyora göğüs üstündeki tüyleri de güçlendirebilir. sakıncalı gibi kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…