Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

Küç tozu diyeceğim yani dimi aktara? :1rolleyes:
Canım kara üzüm çekirdeği öğütülmüş olarak istiyceksin tmm tatlım
Ya baska hangi yaglardan ismarliyayim mayisin sonunda Dedem gelcek Türkiyeden Almanyaya hemen siparis vereyim... Nar yagi duymustum öfffff bana birileri bi kac öneride buluna bilir mi acaba??

Canım çörek otu yağı mersin yağı lavanta yağı çilek yağı çemen yağı bunları iste sana yeter bir sene çörekotunu iki tane iste canım şimdilik aklıma gelenler bunlar canımgelirse yazarım

Canım çörek otu yağı mersin yağı lavanta yağı çilek yağı çemen yağı bunları iste sana yeter bir sene çörekotunu iki tane iste canım şimdilik aklıma gelenler bunlar canımgelirse yazarım

Tsj nur ummm bende zaten cörek otu yagi mersin yagi ve cilek yagi var bitane bide lavanta yagi isterim...Zaten Türkiyeye kesin dönüs yapiyorum kendim alirim...

Tsj nur ummm bende zaten cörek otu yagi mersin yagi ve cilek yagi var bitane bide lavanta yagi isterim...Zaten Türkiyeye kesin dönüs yapiyorum kendim alirim...

Canım çok sewindim kesin dönüş yaptığına memleketimiz gibi yok herşeyi istediğin gibi bulursun alırsın opuyorumnanaktan

badem yağı benim gibi kılsız bi insanda bile bi tane kıl çıkardı ince.. bende kullanmayı bıraktım..çilek ve kayısı ve greyfurtu karıştırıp kullanıcam

tatlı badem yağı kullanmışsın..aman dikkat edin ormana dönersinir bak..kendimden biliyorum..badem yağıyla masaj yapıcaksanız acı badem yağı alın..tatlı badem yağı kıllanma yapar...tv'de hiç demiyolar bunu..

nar çekirdeği yağı kullanan varmı?ben aldım ama nasıl kullansam diye düşünüyorum.sadece suya karıştırıp içerekmi yoksa masajda yapsammı?

nar çekirdeği yağı kullanan varmı?ben aldım ama nasıl kullansam diye düşünüyorum.sadece suya karıştırıp içerekmi yoksa masajda yapsammı?

Canım ben kullanmadım ama oda yağ sonuçta memeşlerine sürüp masaj yapıcaksın onuda öteki yağlar gibi masaj yap

akannehir yaaaa kıslaarr bende badem yağını bi hafta çörekotuyla kullanmıştım zaten tüyler vardı göğsümde iyice uzandılarr zaten yağlarımda bitti bıraktım....:bbo:

Hızlı yapıyosundur canım daha yawaş yap göğüs üçlarına yapma kenarlarına yap arada bir gün dinlendir reglin yakınsa ondan dolayıda ağırıyor olabilir

bugün portakal yağına başladım arkadaşlar
gelişmelerden sizleri haberdar ederim:)))

bugün portakal yağına başladım arkadaşlar
gelişmelerden sizleri haberdar ederim:)))

portakal yağı mı...anaaa acayip acayip şeyler..e bu portakal tüyleri bezlemez mi ya...çilek yağı falan beslemez mi tüyleri...mersini kullanıyorum ben..kesif bi kokusu var..hem hemen etki gösteriyo...burda acayip yağlar öğreniyorum valla sizden:) ama deneyemiyorum tüylenme yapar diye...

portakal yağı mı...anaaa acayip acayip şeyler..e bu portakal tüyleri bezlemez mi ya...çilek yağı falan beslemez mi tüyleri...mersini kullanıyorum ben..kesif bi kokusu var..hem hemen etki gösteriyo...burda acayip yağlar öğreniyorum valla sizden:) ama deneyemiyorum tüylenme yapar diye...

bende 70 beden kullanıyorum, portakal yağı büyütmüyor sıkılaştırıyor ve çok güzel kokuyor, ayrıca küç yiyorum sabah akşam ve bant kullanmaya başladım. bantın etkisi 2. ayın yarısndan sonra belli olurmuş. bakalım hayırlısı gelişmelerden haberdar ederim sizleri

akannehir yaaaa kıslaarr bende badem yağını bi hafta çörekotuyla kullanmıştım zaten tüyler vardı göğsümde iyice uzandılarr zaten yağlarımda bitti bıraktım....:bbo:

Ben tatlı badem yağını kirpiklerime sürüyorum beslesin diye tatlım. aklinialirimsmile

Aldım öğütülmüş olarak dün tatlım. Parmağimla tadına baktım kusmam geldi :roflol: Öyle yersem kesin kusarım ben. kaydirigubbakcemile3 Yoğurda karıştırıp mı içeyim? Başka nasıl içiyorsunuz? Birde sabah 2 kaşık, akşam 2 kaşık içsem ağır mı kaçar? CADIARZU

Kullandığınız diğer yağlar tüylenme yapmıyor mu peki kızlar? CADIARZU

Aldım öğütülmüş olarak dün tatlım. Parmağimla tadına baktım kusmam geldi :roflol: Öyle yersem kesin kusarım ben. kaydirigubbakcemile3 Yoğurda karıştırıp mı içeyim? Başka nasıl içiyorsunuz? Birde sabah 2 kaşık, akşam 2 kaşık içsem ağır mı kaçar? CADIARZU

Canım tadı kötü ilk önce bende yiyemedim tatlıyı sewdiğim için küçük hazır pudinklerle yedim biraz pudinğ bir tatlı kaşığı küç sonra zamanla alıştım şimdi suyla yutuyorum ağzıma alıp direk su içiyorum sende pekmez bal pudinğ gibi şeylerle karıştırarak yiyebilirsin yoğurtlada yiyebilirsin ama kan yaptığı için yoğurtla alındığında küç etkisini kaybedebilir metal kaşıklada alma plastik kaşık kullan tmm canım
sabah akşam bir tatlı kaşığı fazlası zararlı ağır olabilir

X