Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

Evet kokusu bayag bir yogun.Ben hiç yıkamıyordum bile sürdükten sonra parfüm gibi kokuyordu.
Anca ertesi güne kokusu gidiyor.Bornozuma da gelmiş kokusu hala duruyor düşün Nezcim.
Ben bol bol yaglamıyorum kendimi yedircek kadar yetiyordu sen cokça mı sürüyorsun?
Ondan mideni bulandırmış olabilir.

yok canım yaa aslında bıgun ıcın denemek amaclı lavantayı kullandım yoksa kullandıgım baska yag karısımı var suan az dokdum ama yogun geldı baya bı elıme doktum belkı ondan da olabılır bılmıyorumkı valla normalde sıseden sprey gıbı olunca oyle olmaz umarım aynen hala uzerıme kıyafetlerımde kokuyo sabun gıbı sankı kaydirigubbakcemile3

Kızzzzlarrrr çemen yağını buldum sonundaaa:teytey:ama nasıl kullansam bilemedim şimdi yılang yılang yağını kullanıyorum ya acaba hafta da 3 günmü kullansam düzenli kullanmak istiyorum yılag ıda bırakmak istemiyorum yılangı bitirip sonra çemene mi başlasam napsamki:uhm:

tebrıkler canım yaa sonunda nıhayet kaydirigubbakcemile5 nerden buldun pekı?

tebrıkler canım yaa sonunda nıhayet kaydirigubbakcemile5 nerden buldun pekı?

Canım saol ya her tarafta radarlarım acık dayımların orda bi aktar wardı annem gidiyodu bi ugra warmı bak dedim warmışş sonunda buldummmalkisalkisalkis

Canım saol ya her tarafta radarlarım acık dayımların orda bi aktar wardı annem gidiyodu bi ugra warmı bak dedim warmışş sonunda buldummmalkisalkisalkis

oyle buyuk bı yermı yoksa normal bı aktarmı yaa ben nerden bulacam kı ankarada offf-tatlicadiarzu-

oyle buyuk bı yermı yoksa normal bı aktarmı yaa ben nerden bulacam kı ankarada offf-tatlicadiarzu-

Canım ya normal bi aktar bayabi aktar gezdim bazıları çemen yağı warmı diye bana soruyo zor bir yağ yani sen bi aktara gidip ben çemen yağı istiyorum getirebilirmisiniz de onlar bulur we getirir bence neden dersede eklem ağrıları için boy uzatmak için falan de bence böyle yap getirsinler arama boşuna canım a.s.

baya oldu aslında sordugum bı aktara dedım yarın ugruyacam bakalım getırtmısmı oda bana demısdı yok dıye ama tohumunu getırtecem falan demısdı adam bakalım cnm olmazsa markasını da derım ona gore getırtır adam ama tebrıkler sana valla en sonunda basardın kokusu nasıl pekı ne olur kotu deme kaydirigubbakcemile3

Canım saol ya başardım sonunda :hooray: kokusu hani ekmegin üstüne toz halinde dökülürya ben poy olarak biliyorum adını çemen de war içinde demekki onun gibi kokuyo çok kötü değil ama kalıcdır hemüz kullanmadım hafta sonu bi düğün war kokmıyayım dedim kullanayım yazarım

sende aktardan ısrarla iste başka aktarlarada söyle getirsinler war piyasada nasıl bilmezler bulurlar onlar ya iste sen canım peşini bırakma

Kızlar hala çemen yağına başlayamadım ne kadar aradım buldum ama başlayamadım hala bu aralar yogunum ondan ama en kısa zamanda başlıycam öpüyorum hepiniziŞeniz

arkadaslar umudunuzu sondurmek ıstemem ama bunların hıc bıurı bır ıse yaramıyor bende cok denedım ama tekrar eskı halıne dondu 2 yıl oncede sılıkon amelıyatı oldum sımdı sonsuza dek goguslerım büyük yuk yanı bıraz masraf yapıp kalıcı olmak varken neden bosa para harcıyorsunuz kı sunuda bılın goguse dıstan hıc bırsey etkı etmez ıyı gunler..

Ama ameliyatın da sakıncalarının olduğunu duydum,hem de doğalı gibi olmaz.en son çare bence ameliyat..

bılmem artık ayrıca hıc bır sakıncası yok ben cok memnunum adam gıbı bır yerde yaptırırsanız her sey guzel olur genede ınsanın kendı secımı ama bosa para harcamayın ben bu konuda her seyı ogrenıp oldum zaten .

Çoğu arkadaş silikon yaptırmak istemiyor sen yaptırmışsın we memnunsun ama biz düşünmüyoruz büyümesede halimiz okadar kötü değil büyütmeye çalışıyoruz halimizden memnunuz silikon taktırdınmı bebek olduğunda emzirme olmuyo sanırım çıkarttırmak zorunda kalıyosun öyle duymuştum ben ebru şallı aktırdı bebek düşündüğünde çıkarttırmıştı yanlış hatırlamıyrsam herkezin düşüncesi farklıdır bizimkide böyle

sewgilera.s.

yoo oyle bır sey yok benım arkadasım gecen ay dogum yaptı gayet guzel bebegını emzırıyor sadece kulaktan dolma sozlerle ınsanlar bır konuya verseler zaten vay halımıze ama allaha sukur hıc bır sorun yok hatta Ebru Sallı demıssın ama onun goguslerı tahta gıbıydı hala goguslerı var yanı reklam ıcabı buyugunu cıkarttırıp kucugunu taktırdı yanı bunuda bır cok ınan bılmıyor :))) Amagenede herkes her konuda ozgur yanı zaten boyle absurt seylere ınanıpta reklam olsun dıye bosa para harcayanlar olmasa bu kandırmaca urunler satmaz zaten :)

Ayrıca takılan sılıkon bır daha cıkartılmıyor o da hangı hastanede yaptırdıgına baglı bır sey

kızlar şu çemenli macunu yapıp göğüslerinize sürün biraz bekleyip yıkayın çok işe yarıyor gerçekten çok fazla büyüme olmasada azıcık var ve dolgunlaştı

bu çemenli macun dediğin nedir nasıl bir karışım öğrenmek isterim.bu arada küç ü ben çok uzun süre kullandım göğüslere hiç bir faydası yok.ama aktarlarda satılan yağdan kullanıyorum daha 1 ay olmamasına rağmen 1/2cm büyüme var.gelişme artarsa mutlaka yazarım

kızlar şu çemenli macunu yapıp göğüslerinize sürün biraz bekleyip yıkayın çok işe yarıyor gerçekten çok fazla büyüme olmasada azıcık var ve dolgunlaştı
canim cemenin baska adi var mi? bazi yerlerde kimyon oldugunu yaziyor kafam karisti. ben yurtdisindayim. nasil bulucam cemeni?

canim cemenin baska adi var mi? bazi yerlerde kimyon oldugunu yaziyor kafam karisti. ben yurtdisindayim. nasil bulucam cemeni?

Canım kimyonla alakası yok çemen tohumu olur çemen tozu olur kimyon değil ama

Türkiyeden isteyebilirsin akrabalarından yurt dışında warmıdır bilmem warsada adı nedir onuda bilemiyorum araştırman lazım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…