Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

cnm senin için netten araştırdım çemeni.
Latince isimlerini buldum.Bu isimlerle dünyanın her yerinde bulabilirsin.
Çemen: (Wärmflasche / Fenugrec / Fenugreek / Buy otu)
Sanırım ilk yazan Almanca gibi geldi bana ama sen daha iyi bilirsin.

ksr bkma baya geç oldu ama altarnetif tıpa bakarsan orda yazar ben yinede yazyım saf zeytin yağına çemen karabiber ekliyosun göğüslerine masaj yaparak sürüosun biraz bekle sonrada yıka ben içine çileğin suyunuda sıkıp öle kullanıyorumkaydirigubbakcemile2

teşekkür ederim.onu da denicem.zaten denemedik pek bir şey kalmadı.umarım çabalarımız boşa gitmez:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

cemenin burda ne oldugunu buldum kizlar. cok tsk ederim. hafta sonu alip basliycam. insallah faydasi olur

tatlıslarım goguslerimize surdugumuz yaglar gogusumuzde toplanıp kanser ya da kitle olusturur mu kı ...

tatlıslarım goguslerimize surdugumuz yaglar gogusumuzde toplanıp kanser ya da kitle olusturur mu kı ...

Canım kullandığımız yağlar bitkisel kimyasal şeyler değil hepside yararlı yağlar bence olmaz allahın izniyle tabi

sewgilera.s.

Canım kullandığımız yağlar bitkisel kimyasal şeyler değil hepside yararlı yağlar bence olmaz allahın izniyle tabi

sewgilera.s.

sagol bitanem =)

sizin yazdıgınız yazıları okuyup gecenlerde bir yag almıstım ...kokusu cok agır oldugu için cope gitmıstı =( simdi gene almayı dusunuyorum benimkıler 80 en azından 85 olsa =( su sıralar goguslerime baya kafayı taktım =(

Ewet canım bazılarının kokusu çok agır ama cam acıp masaj yap artık katlanıcaksın inş büyürler sewgiler canıma.s.

Kızlar bu çemen nasıl bir şey...Çemen yağı mı, çemen tozu mu aktardan ne olarak almak gerek?

Kızlar bu çemen nasıl bir şey...Çemen yağı mı, çemen tozu mu aktardan ne olarak almak gerek?

Canım çemen yağı da war un şeklinde tozuda war çemen tohumu gibide war
Ben cemen yağı aldım onunla masaj yapıyorum kokusu biraz kötü ama çilek yağıyla birlikte kullanıyorum idare ediyorum çemen yağı bulursan al canım işe yarıcakdır sewgiler

Nur ummm, cok $anslisin kizz, sadece sen degil, turkiye de yasayan butun arkadaslar.

Burda o yag'lar, vesaire diger seyler bulunmuyor :uhm:

Nur ummm, cok $anslisin kizz, sadece sen degil, turkiye de yasayan butun arkadaslar.

Burda o yag'lar, vesaire diger seyler bulunmuyor :uhm:

Ewet canım ya bende çemen yağını zor buldum oralarda dahada zor bulunuyo artık tanıdığınız insanlardan isteyin yollasınlar türkiyeden size weya siz gelince burdan alın inş sizde bulursunuz sewgiyleopuyorumnanaktan

Bayanlarrrrrr
Ben yeni bakınıyorum kadınlar kulübüne, ilk dikkatimi çeken bu konu oldu :dance:

bgn hemen çilek yağı aldım, yalnız bi sorun varki masajın tekniğini bilmiyorum?? :sm_confused:

bu çilek işe yararmı? masaj illa 15dk falanmı olcak bi benimkilere de çare bulalım hihoyyyt

Canım hoşgeldin aramıza istedinmi işe yaraıyor tatlım masaj ise baya işe yarıyo şöyle yapıcaksın canım

iki elinle dönüşümlü olarak aşşagıdan yukarıya doğru sonra dıştan içeriye doğru masaj yapıcaksın bide sağ elinle sol memenin üzerine koy saat yönünde dairesel hareketler yap aynı şeyi öteki memende dene we sonra ters tarafa doğru aynı şekilde yap yağla yaptınmı kolay yaparsın sakın yukardan aşşağı doğru yapma sarkma olabilir inş anlatabilmişimdir
ben yaparken dakika tutmuyorum yağı eminceye kadar yapıyorum yaparken memelerim büyük büyüyor demeyide unutma canım
kolay gelsin canıma.s.

selam bayanlar ben alizade göğüs kremi kullanmaya başladım bugün satan kişi %100 doğal oldugunu söyledi kullananların memnun oldugunu fakat 2. şişede daha kalıcı sonuc alıcagımı söyledi
fakat yinede bilgi almak istiyorum kullananlardan

alizade gogus kreminin içinde bulunanlar

limon yağı
jojoba yağı
portakal yağı
bugday yağı
biberiye yağı

kullanmaya başladım bugun
kullanıpta etkisini gören veya göremeyen rün hakkında bilgisi olan var mı bayanlar

Canım limon yağı nı duymadım jojoba yağı nemlendiriyci özelliğiwar onu biliyorum portakal yağınıda duymadım gösüsler için yani bugday yagını ben kullanıyorum bebe yağının içinde bugday we badem yağı war onunla yapıyorum biberiyeyide duydum sanki onuda kullanıyolardı sen dene canım inş işe yarar güünde kaç defa yapıyosun bir şişe ne kadar gider bide fiyatı nedir canım sewgiler

günde 2 kere masaj yaparak uygulayın dedi 50 tl ye aldım 20 günde sonuç alırsınız düzenli kullanırsanız dedi aktar ama şişe 1 2 aylık gider tahminim püskürtülerek kullanılıyor.güvenilir bir marka oldugu için kullanmak istedim haplar kimyasal oldugu için yan etkisi olabilir.

not:bu arada badem yağı kullandığınızı soylediniz tüylenme yapabilir, çünkü saçlarda kullanılır kesinlikle yüzünüze kullanmayın deniyor.

Canım inş güzel sonuç alırsın en güzeli bitkisel yağlar iyi yaptın

Canım biliyorum badem yapını lazerdeki kadın bacaklarım için söylemişti bebe yağı kullan diye bende sordum tüylenme yapmazmı diye yok dedi elimde wardı bende arada memeişlerimde kullanıyorum zaten gögüz üclarımda kıllar wardı onlarada lazer laptırıyorum artık ne olur bilemiyorum bekleyip görücem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…