Biten evliliğimin farkındayım

İyi akşamlar..direk konuya gireceğim

bir hafta olmadı gebe olduğumu öğrendim..şimdiye kadar eşimle hiç bı sorunumuz yoktu..evet herkesin parmakla gösterdiği gibiydik
Hamile olmamı benden çok eşim istiyordu.. öğrendiği günden beri sürekli bağırıyor her şeyee.
Bugün doktora gittik doktor daha çok yeni dedi ve keseyi sonraki haftalarda göreceğini söyledi..dönüşte ödeme yapması gereken yere araç kullandığı için benden rica etti.

Soy adı kısmını yanlış yazmışım hesaba yatmadı..bir bağırması var ilk defa dini inancımız olan şeylere küfür etti şok oldum.

Eve geldik üzüntüden ağladım bı iki saat sonra kanamam başladı bende aradım ona sovdum..sonra eve geldi.

Mehseplerimiz ayrı...diyor ki senin kanın b.k sen dinsizsin senin sulaleni mezardakini karnındakini...???! Sonra bende bağırıp üstüne gittim karşılıklı birbirimize yapıştırdım ittim falan..

Komşum ses için aradı dedim kavga ediyoruz sana mesaj atarsam polisi ara( ama mesaj atmadım çünkü sonradan affedeceksem polislerimiz niye ugrastirayim..o anki psikolojiyle karar veremedim)

Bahsettiğim konu iki saat once oldu ve fark ettim ki asla alkol almayan adam alkol kokuyor leş gibi ...şuan babası kaza yapmış onun yanına gitti bende buraya yazıyorum umarım bu akşam gelmez ama sanmıyorum (annesinde hiç kalmaz).

Babam dün ameliyat oldu ve doktorlar herşeye hazırlıklı olun dedi o yüzden şuan ailemi de aramak istemiyorum ..benimde çok ağrım var napacagimi şaşırdım..( bu adama çocuk dogurmayin demeyin..önceki gebeliğim de düşük yaşadım üç aylık ve buna kıyamam o acıyı çok iyi bilirim)
Valla bu yazıdan şunu çıkardım eşinizin içine cin kaçmış. Yani böyle bi değişim aniden hiç normal değil. Boşan derim.

Bilerek evlendi üstelik babam vermediği için üç kere istemeye geldi ? Demekki söylediklerini yalanmış bugünkü söylediklerinden bunu çıkarıyorum..üstelik dini nikah anında kendi isteğimle onun mehsebine gecitgimi söyledim ?
Mezhebe küfür etmek kanına bok demek yani başka bir manası yok bunların. Cocuk istıyor muydu peki?

Evet öyle yapıyorum teşekkür ederim ayaklarımı havaya kaldırdım bı saat uzandım ve kesildi..şuan sadece karnımın ortasında ince bı sizi var
Açıkçası bende kanamayla gittim gece olmuş sabah devam etmişti doktor bebek sağlıklısı ise tutunur dedi gönlünüzu ferah tutmaya çalışın sizinle kalacaksa emin olun kalacaktır. Belki yerleşme kanaması olabilir ama lütfen bugün gitmezseniz bile kendinizi takip edin ben yine de eşiniz gelirse gitmenizi öneririm . Gurur yapmanız gereken bir durum değil . Sizin sağlığınız en önemlisi . Sakın stresten falan oldu diye de düşünmeyin kendiniz suçlamayin gebelik kısmını takip ederseniz bu şekilde çok kadın yaşıyor

Deli midir nedir küçücük bi olay yüzünden yaptıklarına bak. Üzülmeyin yaa, kıyamam. Siz şu an onu düşünmemeye çalışın. İmkanınız varsa yarın ailenizin evine gidin. Eğer gece gelirse tartışmayın, konuşsa da cevap vermeyin, şiddet uygulayabilir, lütfen tahriklerine uymayın.

Mezhebe küfür etmek kanına bok demek yani başka bir manası yok bunların. Cocuk istıyor muydu peki?
Evet kafayı yediğim nokta bu zaten herkese söylüyordu Allah bize nasip etsin dua edin diye..en son iki hafta önce yengemlerdeyken konu açıldı ve inşallah yenge Rabbimden tek dileğim dedi ve adak adadı o gün ?? Kafayı yiyeceğim neyin içindeyim ben önceki gebeliğim de böyle bı durum yoktu kaldı ki saçlarımı dahi kendi tarardi

Kanama varken nasıl bu kadar rahat oluyorsunuz. Düşük tehlikesi olabilir bu durumda. Eşinize arayamiyorsaniz ambulans çağırın. Kanama varken konu eşinizin nasıl değiştiği olmamalı. İkinci çocugumda altı kez düşük tehlikesi ile gittim ve hepsinde az veya çok kanama vardı.
Yarım saattir ayaklarımı koyduğum için kesildi zaten o yüzden buraya yazmak istedim..biliyorum çok acı yaşadım önceden zaten bu durumu..ambulans hastaneye götürecek ve şuan daha iyi olduğumu hissettiğim için erteledim

Yani mükemmel giden evliliğiniz bir anda mi bozuldu?Doğmamış çocuğuna küfreden adamdan daha ne bekliyorsunuz ki bitirin gitsin bu evliliği.
Evet tam olarak yazdığım gibi bende işin ixinden çıkamadım ve akıl danışmak istedim zaten bir iki gün daha bu şekilde devam ederse otomatik son o olacak

Evet kafayı yediğim nokta bu zaten herkese söylüyordu Allah bize nasip etsin dua edin diye..en son iki hafta önce yengemlerdeyken konu açıldı ve inşallah yenge Rabbimden tek dileğim dedi ve adak adadı o gün ?? Kafayı yiyeceğim neyin içindeyim ben önceki gebeliğim de böyle bı durum yoktu kaldı ki saçlarımı dahi kendi tarardi
Hayret bir durum ama yine de yaptıkları söyledikleri cok agır seyler. Bi kendinize gelin sonra hesabını sorun.

Açıkçası bende kanamayla gittim gece olmuş sabah devam etmişti doktor bebek sağlıklısı ise tutunur dedi gönlünüzu ferah tutmaya çalışın sizinle kalacaksa emin olun kalacaktır. Belki yerleşme kanaması olabilir ama lütfen bugün gitmezseniz bile kendinizi takip edin ben yine de eşiniz gelirse gitmenizi öneririm . Gurur yapmanız gereken bir durum değil . Sizin sağlığınız en önemlisi . Sakın stresten falan oldu diye de düşünmeyin kendiniz suçlamayin gebelik kısmını takip ederseniz bu şekilde çok kadın yaşıyor
İçime su serptiniz çok teşekkür ederim..sanmıyorum yine aynı kafayla gelip kavgaya kaldığımız yerden devam edeceğimizi düşünüyorum..öyle olursa zaten önce polisi arayıp sonra hastaneye gitmeyi dusunuyorum

İçime su serptiniz çok teşekkür ederim..sanmıyorum yine aynı kafayla gelip kavgaya kaldığımız yerden devam edeceğimizi düşünüyorum..öyle olursa zaten önce polisi arayıp sonra hastaneye gitmeyi dusunuyorum
Kesinlikle kavga etmeyin hamile olduğumun farkında mısın beni yalnız bırak deyin . Hiçbir şey sizin canınızdan önemli değil Allah korusun içkili falan gelip kendinden habersiz şiddet falan uygulamaya kalkar şimdi . Birde lütfen madem hastaneye gitmeyeceksiniz kendinizi takip edin olur mu bugün dikkatli olun . Aileniz çok mu uzakta eşim babasına gitti deseniz sonrsdan kanama yaşamdim bnei hastaneye götürün deseniz yardımcı olmazlar mi

X