Birşey olur mu lütfen yardım acil

remir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
519
-2
29
Kızlar 4 yaşında oğlum bugün ben görmeden alkolsüz malt içecekler oluyor ya meyveli onun yarısını içmiş 1 hafta öncede içmişti iki yudum bişe olmadı ama bu sefer 2 saat geçti kafama takıldı . Bişe olur mu diye kalp atışına baktım normalde hızlıydı yavaş atıyor gibi geldi bana . Uyuyor diye mi acaba bilen varsa yazarmısınz lütfen

Enerji içeceği mi? Belki tek seferde bir şey olmaz ama gençlerde tehlikeli diye okumuştum. Bulundurmayın evde, nasıl görmeden içebiliyor ki? Ben eve kola, meyve suyu, fanta, ice tea vs sokmuyorum. Sağlıksız zaten.

Enerji içeceği mi? Belki tek seferde bir şey olmaz ama gençlerde tehlikeli diye okumuştum. Bulundurmayın evde, nasıl görmeden içebiliyor ki? Ben eve kola, meyve suyu, fanta, ice tea vs sokmuyorum. Sağlıksız zaten.
Ablası vardı sonradan gördüm haklısınz

Hayır 4 yaşında oğlum içti
Içecek neden var onu merak ettim. Daha önce de 2 yudum neden içti. Siz mi verdiniz? Çocuk bu benim zaten içtiğim bi şeydi diye içmiştir tabi kendi kendine de

Içecek neden var onu merak ettim. Daha önce de 2 yudum neden içti. Siz mi verdiniz? Çocuk bu benim zaten içtiğim bi şeydi diye içmiştir tabi kendi kendine de
İçeceği ben seviyorum almıştım ablasıda dolaptan cıkarıp açmış oda içmiş yarısına kadar diğer içtigindede çok ağladı iki yudum verdim

İçeceği ben seviyorum almıştım ablasıda dolaptan cıkarıp açmış oda içmiş yarısına kadar diğer içtigindede çok ağladı iki yudum verdşm

İçeceği ben seviyorum almıştım ablasıda dolaptan cıkarıp açmış oda içmiş yarısına kadar diğer içtigindede çok ağladı iki yudum verdim
Yani daha önce izin verildiyse içer tabi

Blr daha takip edin 'asla' içmesin. Burda bir şey olmaz diyenlere de çok şaşırdım. Lütfen bir daha içmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…